Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 149

Temat: www.superalfa.pl

  1. #41
    superalfa
    Gość

    Domyślnie

    w ciągu roku sprzedaliśmy ponad 100 Alf jest to dobry wynik biorąc pod uwagę że w państwa opini to sam złom.
    szkoda że wszystkie państwa opinie są wydawane na podstawie wypowiedzi 1bądź 2 osób a nie własnych doświadczeń ale takimi prawami właśnie rządzi się forum ktoś coś napisze a do tego dorabia się dalszą ideologie.
    mimo wszystko serdecznie was wszystkich pozdrwiam i życzę sukcesów w waszych interesach .
    superalfa

  2. #42
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    Cytat Napisał superalfa
    zkoda że wszystkie państwa opinie są wydawane na podstawie wypowiedzi 1bądź 2 osób a nie własnych doświadczeń
    No ale przeciez wypowiedzial sie czlowiek z doswiadczeniem ktory kupil od Was auto, wiec nei rozumiem tego postu... Na jakich podstawach mamy brac opinie, skoro nawet te od ludzi ktorzy kupili od Was auto to ich nie akceptujecie??

  3. #43
    Administrator ds. społecznych Fachowiec Avatar Majkel
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Koszalin, Gdynia
    Auto
    Ducati Hypermotard 796
    Postów
    2,908

    Domyślnie

    Te wypowiedzi nie są oparte na 1 badz 2 wypowiedziach. Na forach w internecie jest troche tematów na temat sprzedawanych u was Alf a także Lancii. Juz zapomniał Pan o Lybrze która u Pana miała 100tys, a w ogłoszeniu niemieckim jedyne 180tys ??
    Alfa Romeo Brera 3.2 V6 JTS Q4
    Wcześniej:
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 8V 160KM
    Alfa Romeo 156 Crosswagon Q4
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 110CV
    Alfa Romeo 147 2.0 16V Selespeed
    Alfa Romeo Spider 916 1.8 16V
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo 147 1.9 8V JTD
    Lancia Delta 1.8 8V
    Alfa Romeo 156 SW 1.8 16V M1.5.5
    Alfa Romeo 164 2.5 TD VM
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer
    Lancia Dedra Kombi 1996 1,6 MPI
    Alfa Romeo 155 2.5 V6
    Alfa Romeo 33 1.7 Boxer

  4. #44
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majkel
    uz zapomniał Pan o Lybrze która u Pana miała 100tys, a w ogłoszeniu niemieckim jedyne 180tys ??
    haha Majkel owned xd

  5. #45
    Kate
    Gość

    Domyślnie

    Szkoda, że tak podchodzicie do sprawy. Postawa: obraziłem się i zabieram zabawki, godna 3 latka. A moglibyście być firmą, która jest godna zaufania, w której można kupić auto w ciemno. Wystarczyło uderzyć się w pierś i powiedzieć: "zawaliliśmy, sorry, postaramy się naprawić błędy, by w przyszłości tego typu sytuacje nie miały miejsca", a nie mówić że klient ma amnezję i gada od rzeczy.

  6. #46
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,468

    Domyślnie

    Kate hihi nie chcialbym miec cie za przeciwnika
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  7. #47
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Cytat Napisał superalfa
    w ciągu roku sprzedaliśmy ponad 100 Alf jest to dobry wynik biorąc pod uwagę że w państwa opini to sam złom
    Ilość to nie jakość, argument żaden. Proszę Pana, facet kupił auto u Was bez świateł! Bez działających świateł!Potem jeszcze CheckEngine!. A Pan pisze że sto aut w rok sprzedał... Pana księgowy musi być z Pana dumny!
    Cytat Napisał superalfa
    mimo wszystko serdecznie was wszystkich pozdrwiam i życzę sukcesów w waszych interesach
    Jaki interes? Który alfaholik traktuje zakup auta jako interes? Chyba się Panu wymsknęło o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi. O interes. On nie chciał z Panem robić "interesów" tylko kupić porządne auto. Proszę przeczytać wyraźnie wypowiedzi od sirpawel. Czarno na białym można wywnioskować, że Wasza usługa nie jest taka "super" jak by się mogło wydawać. Może warto nad tym popracować, aby www.superalfa.pl była miejscem gdzie można kupić AR "w ciemno". Bo zdarzają się klienci, którzy mówią coś innego. I to oni wiedzą lepiej co kupili.


    PS:
    Proszę potraktować ten wątek jako istotne uwagi, a nie czepialstwo marudnych Polaków na jakże trudnym polskim rynku.
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  8. #48
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 2,4jtd 2002r
    Postów
    105

    Domyślnie

    Wchodzę sobie i patrzę co się dzieje. Nie chcę uczestniczyć w kłótniach.

    Piszę w miarę obiektywnie. Piszę jak jest, bo niby jaki jest mój interes w "obsmarowywaniu"?

    Już w drugim i trzecim zdaniu piszę:
    "Wiadomo, że samochód kupujemy używany, w moim przypadku AR 166 2,4JTD z 2002 roku, przebieg niecałe 159 tys km . Wiadomo, że taki samochód nie jest "nówką" z salonu, na karoserii są już jakieś ryski i nie wszystko jest piękne."
    Co chyba mówi wyraźnie, że spodziewam się pewnych rysek i drobiazgów, wiadomo że skóra będzie posiadać ślady jej używania. Jeżeli źle interpretuję swoje słowa to proszę któregoś z alfaholików o zwrócenie mi na to uwagi.

    Wyjechałem z superalfy zadowolony, z utargowaną ceną, po wizycie w ASO w którym nie wyszło nic. W skrócie wymienić rozrząd lać paliwo przez wiele km i nie martwić się. Obiecałem Panom, że wystawię dobrą opinię. W skrócie oczarowaliście mnie.

    Ale kiedy podczas wyprzedzania redukuję wciskam gaz do dechy a po chwili kiedy jestem na lewym pasie i odcina a ja cieszę się, że 1.nikt za mną nie wyprzedza na trzeciego, 2. samochód z naprzeciwka jest daleko. Patrząc w papiery z przeglądu w Częstochowie patrzę, że ten błąd już tam był, ale jakoś mnie z nim zmyto! Jeżeli ktoś chce to jutro mogę wstawić skan.

    Wiadomo ja jestem klientem, ja oczekuję by właściwie wydać pieniądze. Nie ukrywam, że do zakupu w superalfa skłoniły mnie dobre opinie w internecie. Potwierdzam, że w bezpośredniej rozmowie są panowie bardzo mili, teraz widzę, że będzie się to zmieniać. Ja opisuję jak jest i niczego nie zmyślam.

    Wystawiłem nieobiektywną (bo z mojej strony) ale prawdziwą opinię. Widać, że jest ona nie do zaakceptowania przez superalfa.pl, to pewnie druga taka opinia. Dlatego próbują mnie panowie obsmarować.

    Wolę prawdę i świadomość, że będę musiał ponieść dodatkowe koszty. Ale pewnie obawiają się panowie, że czym będzie można argumentować swoją wyższość nad innymi sprzedawcami? W końcu w tym kraju każdy mówi, że wszystko jest super i "wypas" więc już nikt nikomu nie wierzy.

  9. #49
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Hammer
    Dołączył
    01 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5V6 2001r.
    Postów
    78

    Domyślnie

    Przepraszam ale czytając ten temat nie mogłem wytrzymać i muszę wtrącić swoje 3 grosze, zwłaszcza z powodu tego, że sam swojego ideału szukałem prawie ROK(!!!) przeglądając wiele szrotów oferowanych w polskich komisach a także niektórych prywatnych sprzedających.
    A znalazłem go dopiero za zachodnią granicą kupując swoją Alfę prywatnie od niemca.

    Cytat Napisał sirpawel
    Potwierdzam, że w bezpośredniej rozmowie są panowie bardzo mili, teraz widzę, że będzie się to zmieniać. Ja opisuję jak jest i niczego nie zmyślam.
    Sądząc po wypowiedziach sprzedających a przede wszystkim tonie w jakim ta odpowiedź została udzielona (jak to już ktoś raczył zauważyć) widać, że sprzedający z "super"alfy stosują "starą" handlarską maksymę: "kupiłeś frajerze? To teraz spie..... na drzewo".

    Nie ma się co oszukiwać, handel polega na wypracowywaniu zysków, nikt do interesu nie będzie dokładał, natomiast to co się przeważnie(!) dzieje w branży handlu używanymi samochodami w Polsce to jest jakaś pomyłka i skandal.
    Niestety pewnych standardów kultury osobistej a także zwykłej ludzkiej uczciwości będziemy musieli się jeszcze długo uczyć.

    Natomiast Tobie kolego "sirpawel" życzę jak najdłuższej bezawaryjnej jazdy i wiele radości z posiadania tak wyjątkowego samochodu jakim jest Alfa Romeo.

  10. #50
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    ja jakbym sprzedawał alfy honor by mi nie pozwolił sprzedać bubla.

    kolega z superalfa.pl niepotrzebnie nas tu oskarża, bo to forum miłosników alfy, a nie BMW. wiemy co z bellami bywa nie tak, a jesli się sprzedaje super-auta w super-stanie to trzeba się pilnować. klient ma prawo ocenić auto, i każdy kupujący będzie się prędzej sugerował opiniami kupującego niż sprzedawcy

    niestety, trzeba sie wziąść za robote żeby zamiast 5/100 alf miało usterki, było ich 0/100!
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

Podobne wątki

  1. AR 166 www.superalfa.pl
    Utworzone przez Balsam w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 31-05-2013, 17:14
  2. 156 Superalfa
    Utworzone przez cwaniur w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-06-2011, 11:32
  3. AR 166 JTD z Superalfa
    Utworzone przez mario_pil w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-01-2011, 02:03
  4. gta-superalfa
    Utworzone przez Tacka w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-05-2010, 02:03
  5. Alfa 156 z www.superalfa.pl
    Utworzone przez endriu73 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-09-2009, 15:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory