Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Temat: Gwarancja na samochody używane

  1. #11
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Cytat Napisał debcu_17 Zobacz post
    Koleżko kylo1986 nagraj film jak się uderzasz tą szmatą po "ryju"... myślę, że byłby z Ciebie niezły ubaw a co do tekstu pojawiającego się na kilku forach to jakbyś choć chwilę pomyślał chyba, że głowę nosisz po to, żeby w zimę czapkę na niej nosić, to wynika to stąd, że opinia zawędrowała nie tylko w to miejsce w którym obecnie jestem zmuszony odpisywać na m.in. Twoje brednie i zarzuty na poziomie bez poziomu, ale również na inne fora. Ot tyle w temacie... jeśli jest to za trudne, żebyś mógł ogarnąć to swoim niezbyt wyostrzonym intelektem to najwyraźniej nie jest to mój, a jedynie Twój problem.

    Mimo wszystko pozdrawiam Cię i życzę więcej wiary w ludzi i to co zamieszczają nawet na takim wysypisku jakim jest internet.

    Mogłeś to chociaż przed puszczeniem w eter dać jakiejś polonistce do sprawdzenia.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał kylo1986 Zobacz post
    Czy to co piszesz jest prawdą można zweryfikować na kilka sposobów- nie ma w nich opcji dzwonienia do serwisu Boscha do Tomaszowa, bo usłyszymy to samo, ale....
    Z jakiego powodu po wrzuceniu w wujka google ten tekst pojawia się kilka razy na różnych forach w ciągu ostatnich kilku dni?????????
    Wrzuć fotki swojego makarona, masz 115 koni i skrzynię F40???????

    P.S. Jak przypuszczam jesteś pracownikiem tego VIP coś tam, trzeba było się bardziej postarać, ja bym ci za taki blamaż opierdolił po premii
    Jak się mylę to zdzielę się mokrą szmatą po ryju
    Ale jeszcze mi się to nie zdarzyło

    Tym krótkim, ale jakże treściwym esejem poprawiłeś mi humor kylo :-)
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar wiedzmaak
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD M-Jet 16V------------------------ Alfa Romeo 159 2.0 JTDm 170 km
    Postów
    1,735

    Domyślnie

    Wow!! Normalnie kopara opadła mi w dół i nie pozostaje mia nic innego jak pogratulować tak wspaniałego załatwienia sprawy. Zazdraszczam.

    Pokaż nam swoje auto, protokół naprawy chociaż dowód zakupu :-)

  3. #13
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,573

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiedzmaak Zobacz post
    Wow!! Normalnie kopara opadła mi w dół i nie pozostaje mia nic innego jak pogratulować tak wspaniałego załatwienia sprawy. Zazdraszczam.

    Pokaż nam swoje auto, protokół naprawy chociaż dowód zakupu :-)
    nie pokaże , on jest od nas lepszy
    (poprawilem ort-a )
    Ostatnio edytowane przez Cubus00 ; 26-03-2016 o 14:39

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9jtd 8v sedan
    Postów
    7

    Domyślnie

    Ponownie witam szanownych Kolegów niedowiarków i być może tych, którzy nie są przeciwko mnie!
    Kolego Cubus00 pozwól, że pokażę, a nie "pokarze" i szczerze jak patrzę na Twoje wpisy - nie mogę inaczej powiedzieć niż "jestem od Ciebie lepszy" sam zresztą to przyznałeś
    Tak więc do rzeczy... poniżej faktura zakupu i dowód wykupionego ubezpieczenia... protokołu z naprawy nie posiadam, ale zrobię wszystko, żeby po świętach również i ten dokument zamieścić na forum. Zdjęcia swojego auta nie musze wstawiać, bo nie będę długo czekać na inteligenta typu Cubus00, który napisze "fajne auto tylko szkoda rze sciongniente zjencie z neta" - dlatego fotki auta nie załączam.

    PS. Bardzo trudno udowodnić, że nie jest się wielbłądem...

    Pozdrawiam
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2016-03-26 13.38.35.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	49.8 KB
ID:	195605Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2016-03-26 13.54.57.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	43.9 KB
ID:	195606

  5. #15
    Użytkownik Znawca Avatar wiedzmaak
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD M-Jet 16V------------------------ Alfa Romeo 159 2.0 JTDm 170 km
    Postów
    1,735

    Domyślnie

    Cytat Napisał debcu_17 Zobacz post
    Zdjęcia swojego auta nie musze wstawiać, bo nie będę długo czekać na inteligenta typu Cubus00, który napisze "fajne auto tylko szkoda rze sciongniente zjencie z neta" - dlatego fotki auta nie załączam.
    Oj kolego, może trochę szacunku do użytkowników którzy są na tym forum od x lat. Tak to Ty ludzi do siebie nie przekonasz.

  6. #16
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,573

    Domyślnie

    daj spokój , to taki ktoś z gatunku bohatera na odległość, oni na żywo juz tacy nie są , na żywo miałby od tego "Inteligenta " w p..k, teraz dość waśni ida świeta i z koniem nie ma sensu sie kopać
    Ostatnio edytowane przez Cubus00 ; 26-03-2016 o 14:42

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar www156
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    KR
    Auto
    159 1,9 M-JET 16v
    Postów
    930

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiedzmaak Zobacz post
    użytkowników którzy są na tym forum od x lat.
    Bycie na forum od lat nie zwalnia od używania słownika,
    Byla 156 2,0 TS,
    była 156 2,4 20V
    była 156 1,9 16V
    jest 159 1,9 16V
    jest giulietta 2,0 IMOLA

  8. #18
    Użytkownik Znawca Avatar wiedzmaak
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD M-Jet 16V------------------------ Alfa Romeo 159 2.0 JTDm 170 km
    Postów
    1,735

    Domyślnie

    Cytat Napisał www156 Zobacz post
    Bycie na forum od lat nie zwalnia od używania słownika,
    Ale uwagę można zwrócić w subtelnuejszy sposób.

  9. #19
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,573

    Domyślnie

    Cytat Napisał www156 Zobacz post
    Bycie na forum od lat nie zwalnia od używania słownika,
    przeczytaj co i jak napisałeś ,(nawet kilka razy) i zastanów sie czy mialeś prawo mnie osądzać

  10. #20
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9jtd 8v sedan
    Postów
    7

    Domyślnie

    Dobry wieczór Panowie...
    mówicie, że to ja się nie potrafię w tym miejscu zachować... popatrzcie na to z mojej strony. Zarejestrowałem tu swoje konto, zadowolony po tym jak udało mi skorzystać z gwarancji udzielanej przez wyżej wymienianą firmę i po opisaniu całej historii spadła na mnie lawina obelg i oszczerstw, co najważniejsze kiedy to dotyczyło mnie nikt nawet nie zwrócił uwagi na fakt, że nie wypada się obrażać i używać rożnego typu "nieładnych zwrotów". Kiedy ja odpowiedziałem do reszty, tym samym podniósł się alarm i wszyscy "hura" na mnie. Zastanówcie się - mówię tu do tych wieloletnich użytkowników, którzy z samej racji tego, że są tu od wielu lat oczekują szacunku do siebie, czy wasze zachowanie zasługuje na aprobatę. Ja uważam, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć i nie wystarczy tylko BYĆ, ale trzeba coś sobą prezentować... z waszej strony zobaczyłem tylko chamstwo, agresję i gdyby to jeszcze miało odzwierciedlenie w rzeczywistości tzn gdybym naprawdę był podstawionym pracownikiem firmy, chciał robić reklamę, to byłbym w stanie sam dla siebie to zrozumieć, ale w tej sytuacji... wszyscy, którzy obrzucili mnie bezpodstawnymi oskarżeniami są dla mnie bardzo małymi ludźmi, którzy najwyraźniej tylko w takim miejscu jak forum mogą powiedzieć co chcą, bo w życiu są zakompleksionymi, prymitywnymi osobami, które muszą grzecznie słuchać i wykonywać rozkazy mądrzejszych.

    Jutro Wielkanoc... wszystkim bez wyjątku życzę Wesołych Świąt i dużo zdrowego rozsądku, zanim się kogoś bezpodstawnie osądzi.

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Przedłużona gwarancja
    Utworzone przez Arekkk w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 27-10-2014, 11:27
  2. [Giulietta] Tuning a gwarancja.
    Utworzone przez Arkadius w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 30-08-2014, 22:26
  3. Akumulator (gwarancja)
    Utworzone przez TriXter w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-01-2013, 18:44
  4. [MiTo] ile trwa gwarancja
    Utworzone przez Lutraki w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-03-2012, 08:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory