Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Temat: Gwarancja na samochody używane

  1. #31
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    156
    Postów
    112

    Domyślnie

    Akurat w rocznicę odkopię temat bo akurat szukam opinii na temat VIP G...narant. Google i setki klientów nie kłamią - to interes g...o warty.
    Podsumuję też posty Debcia srepcia - czytając pierwszy post od razu wyczuwalna jest metoda Copyego-Pasta. Zmienia się tylko marka. A udzielanie się na forum przez jegomościa (czyli brak udziału) oraz typowo PRowy sposób pisania potwierdza fakt, że to marna próba wybielenia była. Ciężko prócz niego w necie znaleźć innego zadowolonego klienta.

    Podsumowując - jak już kogoś podkusi kupować auto w komisie to po dokładnym sprawdzeniu auta lepiej wynegocjować parę stówek niżej niż brać ubezpieczenie od niczego
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 18-09-2017 o 19:08

  2. #32
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa
    Postów
    1

    Domyślnie Gdzie przepraszam

    [QUOTE=kylo1986;1793971]Czy to co piszesz jest prawdą można zweryfikować na kilka sposobów- nie ma w nich opcji dzwonienia do serwisu Boscha do Tomaszowa, bo usłyszymy to samo, ale....
    Z jakiego powodu po wrzuceniu w wujka google ten tekst pojawia się kilka razy na różnych forach w ciągu ostatnich kilku dni?????????
    Wrzuć fotki swojego makarona, masz 115 koni i skrzynię F40???????




    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Cubus00 Zobacz post
    przeczytaj co i jak napisałeś ,(nawet kilka razy) i zastanów sie czy mialeś prawo mnie osądzać


    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał debcu_17 Zobacz post
    Dobry wieczór Panowie...
    mówicie, że to ja się nie potrafię w tym miejscu zachować... popatrzcie na to z mojej strony. Zarejestrowałem tu swoje konto, zadowolony po tym jak udało mi skorzystać z gwarancji udzielanej przez wyżej wymienianą firmę i po opisaniu całej historii spadła na mnie lawina obelg i oszczerstw, .
    debcu_17 jestes naprawde oaza spokoju i tolerancji,

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Tomek_KRK Zobacz post
    Jak już zadałeś sobie trud, żeby się tutaj zarejestrować, to podrzuć linka do warunków gwarancji bezpośrednio od autoprotect, a nie jakichś informacji ze strony sprzedawcy samochodów. Sprzedawca może napisać, że masz gwarancję nawet na zabrudzenie tapicerki.
    Ostatnio edytowane przez 75andrew155 ; 17-09-2017 o 21:33 Powód: obrazliwe teksty

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Przedłużona gwarancja
    Utworzone przez Arekkk w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 27-10-2014, 11:27
  2. [Giulietta] Tuning a gwarancja.
    Utworzone przez Arkadius w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 30-08-2014, 22:26
  3. Akumulator (gwarancja)
    Utworzone przez TriXter w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-01-2013, 18:44
  4. [MiTo] ile trwa gwarancja
    Utworzone przez Lutraki w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-03-2012, 08:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory