Strona 19 z 27 PierwszyPierwszy ... 9101112131415161718192021222324252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 266

Temat: Zakup Alfy Romeo GT 1.9 JTD

  1. #181
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    miasto swietej wiezy
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    143

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bauer Zobacz post
    jak znaczki sa na miejscu to bierz nawet sie nie zastanawiaj
    to tak dla rozluznienia atmosfery
    musisz obejrzec dokladnie spod auta bo tak jak szkodnik sugeruje cos poza uszkodzonym zderzakiem moze byc jeszcze nie halo
    ale to jest do zrobienia na miejscu
    popytaj na forum moze ktos bedzie tak zyczliwy i podjedzie sprawdzic zda relacje jak on to widzi a wtedy podejmniej decyzje czy warto jechac i samemu dalej sie zajac sprawa czy nie
    poza ludzmi ktorzy sie madrza na forum sa tez mili ludzie i uczynni

  2. #182
    Użytkownik Znawca Avatar szkodnik
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Radom,okolice
    Auto
    była 156:)jest GT Q2
    Postów
    1,551

    Domyślnie

    potwierdzam są i fajni ludzie na tym forum co pomagają)

  3. #183
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A
    Postów
    657

    Domyślnie

    Cytat Napisał szkodnik Zobacz post
    dobre)chyba w głowie ci sie poprzestawiało od jazdy na 19 passatem i kregosłup ci pada i piszesz takie głupoty))wstawiłes z mobile,strone co ci pasowała)a juz o2500 euro sa,a kolega belfer wczoraj wspominał ze za 4200 euro jest ciekawa gt)ty w sporu tematach pouczas itdi pitolisz,wiem zadrosc )jezdzisz dupowozem))a jak pomyslisz ze ktos fajne sportowe gt kupii niemusi jezdzic taki dupowoze to az cie sciska))

    - - - Updated - - -

    ty sie mądrzysz a nie ja )to ile gt oglądałes??ile testowałes???znajomy bociana gt z 2007 sprzedawał za 26 bezwypadek i zadbana.no to 2004,2005 20-22,normalna cena

    - - - Updated - - -

    http://www.forum.alfaholicy.org/pora..._opinie-2.html w tym temacie tez niejezdziłes a mądrzysz sie)

    - - - Updated - - -



    ciekawe jak oberwała dołem bo takto tragicznie niewyglądaaaa co do znaczkach na bokach to nieraz są na miejscu)i spachla tez jesttez
    Nie masz argumentów więc szukasz w archiwum? Co ty masz z tymi emotami? Ile ty masz lat, dzieckiem jesteś? Wkleiłem trzecią stronę mobile bo na pierwszych dwóch masz ogłoszenia turków rusków i innych wynalazków pokroju polskich oszustów (tak w niemczech też oszukują i można się naciąć). Co z tego że ogłoszenia są OD 2500 skoro ty chcesz NIEMALOWANĄ igiełeczkę? Na koniec po co czepiasz się czym jeżdżę? Każdy ma prawo jeździć tym czym chce, chciałbym zauważyć że w swojej kadencji miałem 2 alfy z czego żadna nie była tak spedalona jak GT, ale tego się nie czepiam jakbyś nie widział bo każdy jeździ czym chce. Więc proponuję ochłonąć to raz, dwa proszę moderatora o usunięcie wpisów które nie mają nic wspólnego z tematem. Chciałem pomóc, uświadomić jak to jest z tanimi alfami ale ty najwyraźniej wiesz lepiej więc szkoda czasu na moje wypociny. Jeździj, szukaj, kupuj igiełeczkę niemalowaną!

  4. #184
    Użytkownik Romeo Avatar Krajcok
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Oberschlesien
    Postów
    785

    Domyślnie

    Cytat Napisał abezus Zobacz post
    Przecież pisałem że da się zrobić samochód tak że będziesz zadowolony. Dowiesz się o przeszłości w momencie wypadku czego oczywiście Ci nie życzę?
    No wlasnie. Chyba, ze mamy profi miernik za 4 kola i troche doswiadczenia, wtedy moze nic nie umknie.

    A wyglada to tak: przyjezdza handlarz do blacharza z autem powiedzmy o wartosci wiekszej niz 3 pozadne wyplaty i mowi: 'weź stary drzyj wszystko do zywej blachy i na nowo lakier. Juz cholery dostaje, jak widze potencjalnego klienta, ktory zamiast patrzec na caloksztalt auta, jak malpa, albo kon z klapkami wyciaga z kieszeni miernik i przyklada'.

    I blacharz robi. Miernik wszedzie pokaze 150, wszyscy zadowoleni. Ale po zimie korozja i syf, bo wszystko wyrzniete lacznie z ocynkiem... Tak sie w Pl robi bezwypadki.
    Krajcok
    GT JTD Q2 Rosso Scuderia 205 PS (historia)
    XKR 4.0 V8 kompressor

  5. #185
    Użytkownik Romeo Avatar Iwan87
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    GT 1.9 JTD 150 KM Distinctive
    Postów
    538

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bauer Zobacz post
    Jak już tu prowadzi się wywód to nie bede zakładał nowego tematu. http://otomoto.pl/alfa-romeo-gt-1-9-...C32260822.html co myślicie? ZNACZKI PO BOKU SĄ
    Jeśli o mnie chodzi to ja bym sobie oszczędził jazdy żeby sprawdzić ten egzemplarz. Według mnie zderzak to jest najmniejsze zmartwienie w tym egzemplarzu. Na 3-cim zdjęciu widać, że i nadkole prawe i maska się najprawdopodobniej odkształciły bo szpara pomiędzy nimi a lampą ogromna. Części blacharskie to GT nie są najtańsze. Kolejna sprawa to to, że z lewej strony czyli tam gdzie widoczne są największe zniszczenia znajduje się m.in. chłodnica oleju, która na 99 % się rozszczelniła przy tym gongu. Nie mówiąc o chłodnicy płynu czy klimy. Auto wyplakowane i wymyte jakby miało być igłą a przecież przeszło niemałego pewnie dzwona. Na ostatnim zdjęciu można dostrzec też spawane ucho reflektora, mocowanie do pasa przedniego. W dodatku przebieg, niecałe 120 tys. No ludzie... Weźcie kalkulator i zsumujcie sobie koszt naprawy wyłącznie tego co widzicie, że już jest kaplicą. A co dopiero inne nieprzewidziane wydatki.

  6. #186
    Użytkownik Znawca Avatar szkodnik
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Radom,okolice
    Auto
    była 156:)jest GT Q2
    Postów
    1,551

    Domyślnie

    Cytat Napisał abezus Zobacz post
    Nie masz argumentów więc szukasz w archiwum? Co ty masz z tymi emotami? Ile ty masz lat, dzieckiem jesteś? Wkleiłem trzecią stronę mobile bo na pierwszych dwóch masz ogłoszenia turków rusków i innych wynalazków pokroju polskich oszustów (tak w niemczech też oszukują i można się naciąć). Co z tego że ogłoszenia są OD 2500 skoro ty chcesz NIEMALOWANĄ igiełeczkę? Na koniec po co czepiasz się czym jeżdżę? Każdy ma prawo jeździć tym czym chce, chciałbym zauważyć że w swojej kadencji miałem 2 alfy z czego żadna nie była tak spedalona jak GT, ale tego się nie czepiam jakbyś nie widział bo każdy jeździ czym chce. Więc proponuję ochłonąć to raz, dwa proszę moderatora o usunięcie wpisów które nie mają nic wspólnego z tematem. Chciałem pomóc, uświadomić jak to jest z tanimi alfami ale ty najwyraźniej wiesz lepiej więc szkoda czasu na moje wypociny. Jeździj, szukaj, kupuj igiełeczkę niemalowaną!
    jak ja mam sensowne argumenty,archiwum by ukazac ze trolemjestesjak kazdy ma prawo jezdzic tym co chce to tak samo uszanuj ze szukam takiej a nie innej gt))ta chciałes uswiadomicjakbym niewiedział jak jest z tanimi alfam i jak sie dba onie a co ja 1 alfe bede miał)prawie 6 lat 156 miałem i wtedy jak kupowałem były i po 20tys na 15alusiach,ja kupiłem za 14.500 orginał i prawdziwy przebieg,i zadowolony byłem i nis strasznego sie niedziało))GT spedalone ta napewno)lepszy dupowuz)obciach po alfach ito 2 kupic vw))))chyba ze CCto nieobciach))ja to jestem chłodny nato co piszesz stąd emoty według zasad bociana"a jo mom wyebane"))na to co piszesz))))))))
    Ostatnio edytowane przez szkodnik ; 21-02-2014 o 22:45

  7. #187
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krajcok Zobacz post
    No wlasnie. Chyba, ze mamy profi miernik za 4 kola i troche doswiadczenia, wtedy moze nic nie umknie.

    A wyglada to tak: przyjezdza handlarz do blacharza z autem powiedzmy o wartosci wiekszej niz 3 pozadne wyplaty i mowi: 'weź stary drzyj wszystko do zywej blachy i na nowo lakier. Juz cholery dostaje, jak widze potencjalnego klienta, ktory zamiast patrzec na caloksztalt auta, jak malpa, albo kon z klapkami wyciaga z kieszeni miernik i przyklada'.

    I blacharz robi. Miernik wszedzie pokaze 150, wszyscy zadowoleni. Ale po zimie korozja i syf, bo wszystko wyrzniete lacznie z ocynkiem... Tak sie w Pl robi bezwypadki.
    Dokładnie chłopaki zrywają wszystko do gołej blachy. Kładą bazę i lakier bardzo cienko, potem klar grubo i poleruja na ulubione wartości panów z miernikiem w ręku.

    Niestety wtedy często znajdziesz ślady po taśmie, paście polerskiej itd m.in przy tylnych bocznych szybach.



    Wydrapane kluczem na masce Twojej Alfy

  8. #188
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A
    Postów
    657

    Domyślnie

    Nie zawsze, znam ludzi którzy robią to tak że właśnie nie znajdziesz. Wiadomo że trzeba na to dużo czasu, pieniędzy ale jak robisz auto dla siebie żeby nim pojeździć a później sprzedać jako bezwypadek, opłaca się. Znajomy tak parę lat temu zrobił z e60 545i. Sprowadził ze stanów mocno trzepniętą, pamiętam że samochód kosztował 40k, naprawa 30k zł. Po trzech latach jazdy sprzedał za 75k zł. W polsce ludzie mają różne patenty, dlatego staram się uświadamiać że jeśli samochód jest zbyt tani to na bank ma bogatą historię, ale widać chyba nie trzeba. Najważniejsza jest cena!

  9. #189
    Użytkownik Romeo Avatar Krajcok
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Oberschlesien
    Postów
    785

    Domyślnie

    Cytat Napisał omen Zobacz post
    Niestety wtedy często znajdziesz ślady po taśmie, paście polerskiej itd m.in przy tylnych bocznych szybach.
    Kwestia dokladnosci, wymycia wszystkiego i sladow moze prawie nie byc. Poza tym jak rozbroi auto jak nalezy i wytnie szyby, a potem osadzi na nowych uszczelkach, to zadnego sladu po tasmie nie bedzie. Choc tak zrobic auto sie oplaca tylko warte wiecej niz nawet najmlodsza GT, z reguly na sprzedaz odwalana jest chała.
    Krajcok
    GT JTD Q2 Rosso Scuderia 205 PS (historia)
    XKR 4.0 V8 kompressor

  10. #190
    Użytkownik Rowerzysta Avatar MastaMari
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Brzeg
    Auto
    GT
    Postów
    324

    Domyślnie

    Witam na co polecacie zwrócić uwagę przy oględzinach jak i jeździe próbnej Alfy GT ?

    czy silnik JTDm@150 różni się sporo od JTD@115 no z Fiata Stilo ? mam w rodzinie własnie takie auto i sama budowa silnika jak była by taka sama lub bardzo podobna bardzo pomoże w wykryciu usterek czy napraw

Podobne wątki

  1. Zakup Alfy Romeo GT
    Utworzone przez paweldante w dziale GT
    Odpowiedzi: 1677
    Ostatni post / autor: 13-10-2017, 13:52
  2. [159] Zakup Alfy Romeo 159
    Utworzone przez Janusz :> w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-07-2014, 19:42
  3. Zakup Alfy Romeo w UK
    Utworzone przez karczes816 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-05-2014, 18:38
  4. zakup alfy romeo gt
    Utworzone przez hiszpan w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 12:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory