Strona 10 z 24 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 235

Temat: Polecane(niepolecane) komisy, handlarze, sprzedawcy opinie o sprzedajacych.

  1. #91
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Między Brzeskiem a Nowym Sączem
    Auto
    159 SW TI 1,9 JTDM 16v @180 KM
    Postów
    41

    Domyślnie

    Panowie a może ktoś miał styczność z komisem M-Cars z Olkusza ? Szukam Alfy i trafiłem na ogłoszenie osoby która kupiła ją rok temu właśnie w M-CARS w Olkuszu.

  2. #92
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2015
    Auto
    Deawoo Nexia GL
    Postów
    3

    Domyślnie

    Dziś mój przyjaciel z Krakowa miał przyjemność w moim imieniu odwiedzić firmę AUTKA.PL z Krakowa (na forum Pan Tomek_KRK) oglądając autko dla mnie. Jutro jadę osobiście porozmawiać o szczegółach "auta marzeń" :-)

  3. #93
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2016
    Auto
    Alfa Romeo Mito 1.4TB 155KM
    Postów
    3

    Domyślnie

    Odradzam zakupy w Łodzi u Moto-Brat, sprzedawca ma obecnie do sprzedania Alfe Mito 1.3 JTDm VIN: ZAR95500001144612 sprowadzoną z Francji. Twierdził, że auto jest w pełni sprawne w idealnym stanie, nie robił nawet problemów żeby wziąć je na sprawdzenie u mechanika. U mechanika jednak okazało się, że auto jest prawdopodobnie popowodziowe. Pod wykładziną w środku bardzo dużo wilgoci i nieprzyjemny zapach, pordzewiałe elementy pod deską rozdzielczą i mimo, że auto jest bardzo dobrze wyczyszczone można znaleźć dziwny osad (resztki szlamu?).
    Ostatnio edytowane przez noiseesion ; 23-06-2016 o 09:03 Powód: dodanie informacji

  4. #94
    Użytkownik Romeo Avatar sneijder
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Lubuskie -Jasień/Żary
    Auto
    AR 166 FL, 3.0V6 sportronic-LPG, AR 159 1.9 JTDm 16v 180KM , Była-AR 166, 2.4 JTD 175KM, 2004r
    Postów
    443

    Domyślnie

    Powiadom odpowiednie organy aby taki skur***el nie zrobił nikogo w ch*ja!!Turbo kamera lubi takie wyzwania

  5. #95
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    ALFA 166 3.2
    Postów
    17

    Domyślnie

    Witam,

    Zastanawiam się nad zakupem 156 GTA, czy miał ktoś styczność z tym sprzedawcą?

    http ://allegro.pl/alfa-156-gta-250km-manual-ze-szwajcarii-oplacona-i6328120968.html#thumb/2

  6. #96
    Użytkownik Świeżak Avatar Leszek_Zal
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159, Giulia Super, Stelvio B
    Postów
    167

    Domyślnie

    Wziąłem samochód z autka.pl. Jednym słowem - polecam! Przy wyborze miejsca zakupu Alfy kierowałem się opiniami z forum. Szukałem pewnego miejsca, gdzie bez lęku mógłbym też serwisować swoją Alfe. Forum zrobiło robotę - dzięki zamieszczonym tu informacjom łatwo przekonałem się do tego, że warto wybrać się do Krakowa z Warszawy (mimo tego, że solidną furę da się przecież znaleźć też w stolicy - kwestia ceny i "chłodnej głowy" przy podejściu do zakupu samochodu. Po prostu wystarczy wyłączyć nieuzasadnione oczekiwania w stylu 10 letni samochód z przebiegiem poniżej 120k i wnętrzem jak z salonu za cenę zajeżdżonego małego auta miejskiego :] ).


    Mam nadzieję, że nie czekają mnie niespodzianki z moim egzemplarzem (AR 159 SW, 2010, 198 000). Postanowiłem trochę zaryzykować i zaufać temu co autka.pl napisało o samochodzie w ofercie i temu co usłyszałem podczas oględzin, bez przesadzania ze sprawdzaniem samochodu na sto tysięcy sposobów i męczeniem sprzedawcy swoim grymaszeniem (dodam tylko, że warto pamiętać o tym, że Panowie prowadzą biznes i chcą uczciwie zarabiać a nie charytatywnie rozdawać samochody po kosztach, więc trzeba liczyć się z tym, że nawet w autka.pl warto nie rezygnować z myślenia).


    Chce zwrócić uwagę na pewną mało spotykaną postawę z którą spotkałem się w autka.pl. Panowie są bardzo słowni i odpowiedzialni! Myśle, że dobrze zobrazuje to na moim przykładzie - domówiłem się, że "w rozliczeniu" wezmą mój samochód, którego cenę ustaliliśmy na podstawie zdjęć, które przesłałem). Po podstawieniu mojego samochodu w dniu odbioru Alfy (niestety dla sprawy) w opinii przedstawicieli autka.pl mój samochód znacznie odbiegał stanem wizualnym od tego co było podstawą przy dokonaniu wstępnej wyceny na podstawie zdjęć a co jednocześnie było ustaloną kwotą za którą kupią mój samochód (nie jestem specem od handlu autami, swoją propozycje cenową wysunąłem na podstawie średniej z otomoto, zwracając przede wszystkim uwagę na stan techniczny auta, mając szczerą intencję do tego żeby swoje auto sprzedać po cenie rynkowej lub trochę niższej od rynkowej a nie cwaniakuąc wciskać jakiś bubel). Mimo rozbieżności Panowie z autka.pl byli gotowi zapłacić ustaloną kwotę - WOW - (co jak zrozumiałem byłoby dla Nich mocno niesatysfakcjonujące). Oczywiście nie chciałem sprawy załatwiać w ten sposób i znacznie(!) zszedłem z pierwotnej ceny. Temat został załatwiony polubownie.
    Jedyny zawód jaki mnie spotkał przy odbiorze auta to to, że sprawa zostawienia samochodu w rozliczeniu niemal całkowicie odebrała mi przyjemność z odbioru mojej Alfy (nie potraktowano mnie z życzliwością do jakiej przyzwyczaili mnie Panowie z autka.pl gdy wybierałem u Nich Alfę i dokonywałem pełnej płatności za Alfę jeszcze przed przyjazdem do Krakowa) Normalnie wyszła kwaśna sytuacja i wolałbym w ogóle nie wchodzić w temat zostawiania u Nich samochodu - co nie było problemem ani też warunkiem zakupu Alfy. Po za tym (co chyba najważniejsze dla kupującego) Alfa genialnie przygotowana, ustalone wcześniej wizualne poprawki wprowadzone, a jakość koniecznych mechanicznych napraw jest aktualnie przeze mnie testowana (bo co mnie miło zaskoczyło, autka.pl dają "gwarancje" na to, że autem po zakupie po prostu nabywca ma się cieszyć jakby kupił nowy samochód i zapraszają do siebie na sprawdzenie po tysiącu przejechanych kilometrów czy wszystko jest ok - co jest w cenie transakcyjnej)


    Kończąc. Duża zasługa Tomek_krk w tym, że postanowiłem jechać do Krakowa po samochód - było warto (Tomek_krk powinieneś naliczyć sobie "drugie tyle" za to co masz na biznesie z autka.pl za robienie świetnego PR ) Autka.pl - uczciwi i rzetelni - warto wydać kasę na dojazdy i kupić u nich (nawet zapewniają transport "z" i "na" dworzec). Panowie przykładają dużą uwagę do tego aby sprzedać dobre/pewne auto. Mają solidne zaplecze, zatrudniają wysokiej klasy fachowców/pasjonatów (pozdrowienia dla Sebastiana) Mimo odległości dzielącej Wawe od Krakowa (i chyba trochę wyższych cen za auta) mam zamiar jeździć do nich na przeglądy a w przyszłości wziąć od nich kolejny samochód - bo to po prostu się opłaca.

  7. #97
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    Kraków/Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 GTA
    Postów
    58

  8. #98
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Paradiss
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Postów
    16

    Domyślnie

    Nie polecam firmy:
    FIRMA HANDLOWA ROBTED
    Szukam auta dla siebie aby swoją Alfe oddać żonie...oglądałem tam Alfe...ale obraz nędzy i rozpaczy, pojechałem z ciekawości do tego komisu, ponieważ oglądałem drugą również w tym samym mieście...Cena nie mała, przebieg standard : 180 000 km... Nie polecam, unikać... Obsługa na średnim poziomie. Dzwoniąc do właściciela komisu...spytałem się czy auto ma historie powypadkową...on na to odparł że jutro jak będzie na placu to zmierzy i mi powie....to ja się pytam...sprowadził auto i nie wie czy jest bezwypadkowe ? CO CIEKAWE ! W OGŁOSZENIU NAPISAŁ: że jest bezwypadkowa....
    Sprawdziłem 3 auta i okazało się że zamiast 180 mają grubo ponad 250...raz sam gość się naciął...W ogłoszeniu opla vectry na zdjęciach 190 000 km a na zdjęciach 99 000... jakim cudem ?

  9. #99
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    159 JTDm 120 > 156 KM
    Postów
    47

    Domyślnie

    Witam, a czy ktoś z was słyszał o Avatar auto z Krakowa na Ofiar Dąbia? Facet podobno ma duże doświadczenie i sprowadza samochody z Włoch. Jeśli ktoścoś słyszał byłbym wdzięczny za opinie.

  10. #100
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0 JTDm Distinctive 2011
    Postów
    57

    Domyślnie

    Widzę, że jest dużo pozytywnych i negatywnych opinii o firmach z całej Polski, ale... brakuje mi polecanych firm z Warszawy i okolic. Znacie może jakieś godne polecenia miejsca w mazowieckim?

Podobne wątki

  1. komisy, handlarze znacie jakieś godne uwagi
    Utworzone przez siwybialy w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-07-2015, 06:42
  2. Handlarze Olkusz, opinie? Alfa Romeo GT
    Utworzone przez extremer206 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 09:54
  3. Jaki rozrząd kupić-polecane/niepolecane
    Utworzone przez bella w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-02-2011, 14:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory