Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Temat: ALFA GT- czy może.......?

  1. #11
    Larry
    Gość

    Domyślnie

    ja też jestem zadowolonym posiadaczem GT-tki.
    ja jak kupowalem zastanawialem sie nad wyborem AR GT vs. 350 Z...
    pewnie zebym dokladnie mogl powiedziec ktory lepszy musialbym kupic oba....
    mam 1.9jtd - w trasie spalanie 5-6l , w miescie 9-10l, ale mozna spokojnie dociskac gaz w podloge bez ryzyka wypalenia wszystkiego w baku w szybkim tempie.
    wyglad super - ludzie naprawde sie ogladaja czyli lansik pelna geba
    co do mechaniki/zawieszenia ciezko powiedziec bo mam swoja dopiero 8 miesiecy, i czeka mnie wymiana zawieszenia z przodu - ale ono juz lekko stukalo przy kupnie (teraz sie tlucze jak stary tapczan).
    bagaznik - milym zaskoczeniem - zmiescilismy sie na ponad tygodniowy wypad w 3 osoby z nartami i bagazami w srodku (brak bagaznika)
    i jeszcze tylko odnosnie wnetrza auta - chyba malo ktore autko moze sie z nimi rownac - moze oprocz audi (ale to moj gust)

  2. #12
    Użytkownik Ogier Avatar Yerzo
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    -
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD 150KM Distinctive
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał Larry Zobacz post
    i jeszcze tylko odnosnie wnetrza auta - chyba malo ktore autko moze sie z nimi rownac - moze oprocz audi
    a dla mnie wnętrze auta to trochę pomyłka. Bertone zaprojektowało ładne coupe a w środku zrobili zwykłe 147. Porównując do starszej GTV to GT wygląda w środku jak zwykły hatch :
    - tunel środkowy jest nisko - zauważcie, że np. w ostatniej Toyocie Celica, tunel jest dosyć wysoko przez co nawet łatwo sięgać po hamulec ręczny.

  3. #13
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar 100P
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Kujawsko Pomorskie
    Auto
    AR GT 1.9 JTD DISTINCTIVE
    Postów
    489

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yerzo Zobacz post
    a dla mnie wnętrze auta to trochę pomyłka. Bertone zaprojektowało ładne coupe a w środku zrobili zwykłe 147.
    tak, to się zgadza. ale spójrzmy, że również podobne wnętrza można zobaczyć chociażby w seacie cordoba i ibizie z roczników powyżej 2004 z tym, że plastiki w seatach wydają się być bardziej- plastikowe. osobiście mam navare z 2007roku i w niej (full opcja bez skóry) również wszystko jest plastikowe. mam też vento z 95 roku i w nim tapicerka jest mięciutka, aż się chce dotykać. ale niestety, taki już urok samochodów które są powyżej 2000 roku. no chyba że się zaplaci ze 250tysi za furke. myśle, że z czasem przejdzie moda na plastiki i wejdą wnętrza z lat 90tych. jeśli chodzi alfe, to jednak alfa GT hmm......to jest to. niech sobie ma środeczek jaki ma, może być nawet z gumy. ale z zewnątrz, to już inna bajka. jest inna niż wszystkie auta które sie poruszają po drogach,tą "inszą inszość" widać już z kilkuset metrów gdyż widać inny układ świateł, charakterystyczny układ świateł którego nie mają inne niemiaszki, francuzy, japońce itd. tylne światła po zmroku też mają inny układ niż reszta marek. od razu widać że to coś innego. z resztą, co ja będe pisał osobom, które maja te samochody. Wy się znacie najlepiej. myslę, że ten model alfy łaczy w sobie wszystko, zarówno piękno, gracje, prestiż, zadziorność (przód przypomina troszke suzuki hayabusa mk1, czyli jest zrobiony na wzór orzełka byle nie tego z P..I..S ), bok, to już coupeta, a tył to już coś nowoczesnego i ekstrawaganckiego. wszystko w jednym. Dla mnie BAJKA.

  4. #14
    Larry
    Gość

    Domyślnie

    jak juz pisalem - kwestia gustu - mi sie wszystko podoba

  5. #15
    kangoo3
    Gość

    Domyślnie

    Nawet nie waż się zastanawiać!!!

  6. #16
    ViP Dwusuwowiec Avatar holdek
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Oleśnica/Wrocław
    Auto
    GT 1.9 JTD
    Postów
    130

    Domyślnie

    jeśli miałbym się zastanawiać to ... nie, nie kupiłbym ponownie takiej samej GT i nie wiem czy w ogóle GT raz jeszcze.

    I żeby nie było, ja jestem z auta bardzo zadowolony ale auto zmieniam póki co dla odmiany i w celu popróbowania czegoś innego. Więc jeśli juz to może 3.2 ale przy przebiegach 50tys rocznie to malo oplacalne.
    Uwaga, mam Alfę i nie zawaham się jej użyć !!!!

  7. #17
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar 100P
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Kujawsko Pomorskie
    Auto
    AR GT 1.9 JTD DISTINCTIVE
    Postów
    489

    Domyślnie

    Cytat Napisał holdek Zobacz post
    I żeby nie było, ja jestem z auta bardzo zadowolony
    i o to wlasnie chodzi U mnie jest akurat ten temat, że w okolicy nie ma tego modelu samochodu. jest to absolutna nowość w mojej okolicy(jak nie w powiecie). tylko 2 razy widziałem jak przejeździała gt przez moje miasto ale tylko przejeżdżała (obce tablice) no i tak się zaczęło, tak właśnie zachorowałem na ta alfę.
    Ostatnio edytowane przez 100P ; 10-06-2010 o 22:55 Powód: literówki

  8. #18
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar 100P
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Kujawsko Pomorskie
    Auto
    AR GT 1.9 JTD DISTINCTIVE
    Postów
    489

    Domyślnie

    Panowie, czy ktoś z Was mial okazje oblukać tą GT? http://moto.allegro.pl/item107173460...m_kolorze.html

  9. #19
    ViP Dwusuwowiec Avatar holdek
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Oleśnica/Wrocław
    Auto
    GT 1.9 JTD
    Postów
    130

    Domyślnie

    a dodam jeszcze tylko jedno: cieżko znaleźć coupe do którego włożysz 2 rowery
    Uwaga, mam Alfę i nie zawaham się jej użyć !!!!

  10. #20
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar 100P
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Kujawsko Pomorskie
    Auto
    AR GT 1.9 JTD DISTINCTIVE
    Postów
    489

    Domyślnie

    nie ma takiego coupe chociaż jakby złożyć tylne siedzenia w gt i zdjąć przednie koła- to wsadzi PS. jestem w trakcie poszukiwań GT kaska jest, tylko samochody robione- pod handel.

Podobne wątki

  1. Alfa 146- czy wartą tą? a może inną? Może 156? Pomocy!!
    Utworzone przez guziaster w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-06-2013, 17:29
  2. [146] Alfa gaśnie co to może być???
    Utworzone przez Bartek146 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-09-2011, 10:23
  3. Nie alfa ale może..
    Utworzone przez RobertWroc w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-06-2010, 09:56
  4. [146] Nie może odpalić alfa 146
    Utworzone przez Głowa w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-06-2010, 08:52
  5. [164] Alfa 164 3.0V6 12V, 3.0V6 24v, a może 2.0V6 TB?
    Utworzone przez szihi w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 05-12-2009, 19:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory