Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: Alfa Romeo Brera

  1. #11
    Szwajcar
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki za informacje. Osiagow narazie mi wystarczy teraz mam Civica Type R (200KM) wiec juz sie na osiagalem zanim przyjechalem do Szwajcarii. Tutaj mnie nie stac na osiaganie.... i nie chce przez przypadkowe musniecie pedalu gazu w miescie stracic prawka. Dlatego JTS mi odpowiada. Szwajcaria piekny kraj polecam wycieczke kazdemu, ale nie da sie tu jezdzic...
    Przestroga dla wszystkich mandaty dochodza tez do Polski!

    BTW 175 Tbi

    http://www.autoscout24.ch/as24web/De...slot=135&page=

    niestety tylko do popatrzenia bo przekracza moj budzet dobre dwa razy... Swoja droga ale te "wasze" Alfy traca na wartosci 3-4 latka i pol ceny (20-30 tys CHF) mam nadzieje ze ta strata wartosci nie przeklada sie tez na jakosc!

    wypatrzylem nowy cel!

    http://www.autoscout24.ch/AS24Web/De...ger&id=6728341

    choc podejrzanie tania... jutro jazda probna! znow 1/3 ceny nowej az strach brac...
    Ostatnio edytowane przez Szwajcar ; 23-07-2010 o 18:20

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Mikkey
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 916 3.0 24v ; Alfa 930 2.0 TS Limited Edition 500
    Postów
    51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikkey Zobacz post
    1750 turbo benzina jest 200kg lzejszy od JTSa .
    Przepraszam, 150kg lżejszy. Natomiast od wersji 3.2Q4 jest aż 350kg lżejszy

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar dakoolk
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Modra Foka
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szwajcar Zobacz post
    Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Troche tu nie zagladalem bo stracilem nadzieje ze ktos odpowie po dlugiej ciszy...

    Jeden z pierwszych postow byl ze ten silnik slabo ciagnie takie ciezkie auto...
    i ze nadaje sie tylko do spokojnej jazdy.
    W moim przypadku to jest WIELKI plus poniewaz mieszkam w Szwajcarii i mandaty sa to bardzo bolesne za kazde przekroczenie predkosci wlacznie z utrata prawajazdy chyba za +30km/h w miescie... a fotoradary sa na kazdym rogu w miesci i na autostradach. Jako ciekawostke podam ze ostatnio przeszedlem lapanke na autostradzie wszyscy musieli zjezdzac na bok a policja znala juz numery samochodow ktore przekroczyly predkosc na ostatnich 30 km drogi...

    Dodam ze dozwolona na autostradach w Szwajcarii jest 120 a nie 130!
    wiec latwo oberwac
    Ja wyszedlem dosc tanio 12O CHF za 140 km ale gdyby bylo 141 km to juz 240CHF wiec szczescie w nieszczesciu...

    Jezeli chodzi o posty z importem i kosztami to dzieki ale mnie to nie dotyczy bo samochod i ja zostajemy w Szwajcarii

    Pozdrawiam alfaholikow,
    Szwajcar
    Rzeczywiśćie, jechałem w tym roku przez Szwajcarię i fotoradaró jest od choinki Dobrze że w navi miałem je wgrane, bo raz błysnął sporo przede mną przy przekroczeniu o 5kmh (tak na oko)

    Ale kolega pewnie w Szwajcarii nie odbiera TVN Turbo, bo w programie "uwaga pirat" ten patent, żę fotki robią w jednym miejscu a łapią w drugim pokazywali już ze 2-3 lata temu Lepsze to niż suszarka, bo mozna zrobić pomiar w miejscu niebezpiecznym, a zatrzymać w bezpiecznym
    Moja ex - teraz u kolegi "szybka"...

Podobne wątki

  1. [Brera]Alfa Romeo Brera 2.2JTS warto kupić?
    Utworzone przez leon w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-02-2014, 14:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory