Strona 1 z 27 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 264

Temat: Alfa Romeo 166

  1. #1
    pawelboru
    Gość

    Domyślnie Alfa Romeo 166

    Witam
    Noszę się z zamiarem kupna "nowego" wozu.
    Wspólnie narzeczoną wybraliśmy już konkretnie Alfe 166 lecz pojawiło się dużo wątpliwości, gdyż każdy odradza mówiąc, że ,a to zawieszenie, a to blacharka do bani(żaden z nich nie miał nigdy alfy)
    Proszę o jakieś rady czy warto kupić, a jeżeli tak to na co zwracać szczególną uwagę i jaką wersję silnikową

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawelboru
    a to blacharka do bani
    No no na ocynku przewaznie sie rdza chyta i po roku uzytkowaania jezdzisz z dziura w drzwiach :/

  3. #3
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    u mnie jakos blacharka jest gocior silniczek marzonko seryjnie ma 190 KM a na zlocie mierzone na hamowni wyszlo 197 więc jeszcze pojeździ
    do tego wygląd i wogóle ja jestem w tym autem zachwycony i w nim zakochany, nie zamienie nigdy na żadne inne (chyba ze inne 166)
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar b-ski
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    PiotrkĂłw Trybunalski, Poland
    Auto
    Bella 166 2,4jtd Millenium
    Postów
    753

    Domyślnie

    Jakieś niecałe 2m-ce temu też nosiłem się z takim zamiarem, i tak samo każdy odradzał, narzekał a nikt z nich nawet nie siedział w takim wozie, mimo wszystko kupiłem i w 100% nie żałuje, naprawdę bajka, gorąco polecam. Jak byś potrzebował czegoś konkretnego na temat AR166 to pytaj, jak będe w stanie to pomogę. Pzdr. B-ski

  5. #5
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Nie chlopie, nie kupuj alfy, tak jak radza znawcy
    pozalujesz, my tu wszyscy zalujemy, ale meczymy sie, bo potem nie idzie opchnac tego wloskiego padla....
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  6. #6
    bulkasz
    Gość

    Domyślnie

    to ja bym sie dolaczyl do kolegi...
    generalnie nosze sie z zamiarem kupna 156 ok rocznika 99/00 1.9 albo 2.4
    i o tym juz chyba wszytsko wiem i jestem zdecydowany
    ale...
    coz ceny 166 nie sa duzo wyzsze a samochod chyba jeszcze fajniejszy
    w gre wchodziłby chyba tylko jtd bo benzyniaki by mnie pozarły heeha gazu nie chce, choc moze to i zle?
    mam pytanie jak sie ma utrzymanie i czesci 156 w porownaniu do 166
    aktualnie sie skupiam na szukaniu odpowiedniej, na razie same 156 mi sie trafily ale jestem troche podłamany stanem:/

  7. #7
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    Cytat Napisał bulkasz
    aktualnie sie skupiam na szukaniu odpowiedniej, na razie same 156 mi sie trafily ale jestem troche podłamany stanem:/
    Zacznij kolego szuakc powyzej 15.000

  8. #8
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    psują się ? blacharka ? ja leje aby rope i płyn do spryskiwaczy. Wiadomo jak sie dba o auto to będzie jeździc, jak ktos mi powie kto nie miał nigdy alfy 166 ze sie psuje to piącha w nos - swojego trzeba bronic

  9. #9
    showtime
    Gość

    Domyślnie

    Jak nie dbasz i nie pieścisz to zwiędnie pfffuu, zdechnie o auto trzeba dbac, a o Alfe szczegolnie.

    Moze nie wszystko jest idealne i dopracowane (bynajmniej w 145) ale to auto z charakterem. Kocham je i nigdy w zyciu nie zalowalem ze kupilem Alfe.

  10. #10
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bulkasz
    to ja bym sie dolaczyl do kolegi...
    generalnie nosze sie z zamiarem kupna 156 ok rocznika 99/00 1.9 albo 2.4
    i o tym juz chyba wszytsko wiem i jestem zdecydowany
    Wiesz, im tansze auto, tym gorszy stan, prosta zaleznosc.
    O blache sie nie martw, sprawdz silnik i zawieszenie. Przepytaj dokladnie sprzedajacego. Alfa musi miec wszystko z gornej poli, to aozy nie znoszace naprawiania drutem i mlotkiem. Olej dobry, mechanik doskonaly. Czesci wymieniane na czas, na markowe. I nie licz, ze bedzie malo palic. Alfa, szczegolnie w benzynie, nie da sie jechac ekonomicznie. Nie wytrzymasz, wcisniesz.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory