Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 142

Temat: Alfa Romeo 146

  1. #21
    showtime
    Gość

    Domyślnie

    no i ladna... bo czarna a czarne to takie szybkie... 5 koni wiecej hie hie hie a tak powaznie to wiesz Alfista, ze mi sie podoba

  2. #22
    Magic
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał DeeS
    Wielu znajomych gada mi ze jestem niepowazny ze chce kupic te
    Napisze tak.
    Masz identyczne podejscie do kupna jak ja.
    Mialem ok 20 000PLN'ow na kupno i odszykowanie autka.
    Moglem oczywiscie kupic 156, moze nawet 147, ba nawet 166.
    Ale dla mnie priorytet byl jeden. Samochod mial byc zadbany, bardzo zadbany, zarowno wyglad jak i stan "wnetrznosci".
    Kupowalem z gosciem (dobry kumpel), ktory dlugo siedzi w samochodach, sam od poczatku jak sie tylko dalo sprowadza samochody z prawie calej Europy. Bawi sie w czesci, rozbiorke, ale takze w cale. Ma pod soba kilku ludzi, ale sam zaczynal jako firma jednoosobowa, wiec zna sie bardziej niz troche na tym, tym bardziej ze wciaz grzebie w warsztacie.
    Za pierwszym razem jak mu powiedzialem alfa, badz fiat to parsknal smiechem (sam dojezdza od zawsze audi, bmw, mercedesy i to te z sredniej/wyzszej pulki, i nigdy nie mial "wlocha").
    Po kilu kolejnych rozmowach chyba dotarlo do niego, ze nie zartuje.
    No i postawilem na swoim.
    Ogladajac auto, ktore teraz mam, sam sie dziwil, ze samochod z najechanymi prawie 200K moze tak dobrze wygladac i sie trzymac. Spodobalo mu sie!
    Ale najlepsze jest, ze jak wracalismy juz po kupnie, wsiadl do mojej i wracal nia ok 100 km. I co? Pierwsze co powiedzial to: tym sie jezdzi jak taczka! (wiadomo przeciadl sie z A6 quatro na mala alfe, opony 215/40 + wcale nie miekkie zawieszenie). Ale pochwalil za trzymanie sie drogi i za wyglad.
    Teraz, gdy sie spotykamy juz ma troche inne zdanie o "awaryjnych" wloskich wynalazkach .

    Podsumowujac:
    z racji, ze nie jestem za bardzo cierpliwy i wyrozumialy, nie moglem kupic czegos, czego stan jest powiedzmy delikatnie niespecjalny. Szkoda moich nerwow i pewnie w konsekwencji samego samochodu .
    Dlatego wybor padl na starszy model, ale zadbany starszy model.
    Ktos powie, ze to za wysoka cena za tak stary samochod.
    Ale zauwaz, ze dobrze prezentujacy sie egzeplarz z swiezszego modelu, na pewno to nie jest jeden z grupy z tych tanszych na allegro. Raczej trzeba szukac w tych drozszych, jesli nie najdrozszych w danym modelu. A to juz kwota znacznie wyzsza.

  3. #23
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar DeeS
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zabrze-Ruda Śląska
    Auto
    AR 156 2.5 V6 Q2
    Postów
    433

    Domyślnie

    Czekam na lepsze fotki i na wasze pozytywne i negatywne opinie.

    Magic jak sprawuje sie ten silniczek i jak dluga ja masz?

  4. #24
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    Cytat Napisał showtime
    no i ladna... bo czarna a czarne to takie szybkie... 5 koni wiecej hie hie hie a tak powaznie to wiesz Alfista, ze mi sie podoba
    ciesze sie, mnie sie tylko czorna 146 widzi

  5. #25
    showtime
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfista
    Cytat Napisał showtime
    no i ladna... bo czarna a czarne to takie szybkie... 5 koni wiecej hie hie hie a tak powaznie to wiesz Alfista, ze mi sie podoba
    ciesze sie, mnie sie tylko czorna 146 widzi
    Mnie oczywiscie tez

  6. #26
    lukaszzarzynski
    Gość

    Domyślnie pozwol ze zacytuje ci cos co pomoze w podjeciu decyzji

    na jednym z serwisów motoryzacyjnych na temat alfy znalazlem taka wypowiedz:
    "nie bede sie to rozwodzil mnie bardzo przyjemnie sie jezdzi tym autkiem choc nie jest to szczyt moich marzen ale mimo swoich wad ma tez wiele zalet ktore te wady przycmiewaja ,za male pieniadze mozna z niego zrobic naprawde ladnie wygladajece autko samo obnizenie i utwardzenie zawieszenia nadaje mu jeszce bardziej sportowego charakteru ja lubie to auto za niebanalny odglos silnika ktory jest trudny do osiagniecia przez inne auta rasowy lekko chrapliwy pomruk zwraca uwage wielu nawet kobietco prawda nie jest to auto do wyscigow ale parametry jaki na ta pojemnosc ma bardzo dobre ja sobie podciagnalem troche mocy i buja sie swietnie za te pieniadze bardzo spoko samochodzik rzygac mi sie chce jak patrze na miliony volkswagenow golfow jezdzacych po naszych ulicach ja wole auto z charakterem jaki alfa z silnikiem boxera ma napewno bez obrazy twin sparkowcy "
    moja osobista ocena jest bardzo podobna, alfa to specyficzne auto i jako jedyne moim zdaniem ma dusze. Polecam zakup !! tak jak moi koledzy wczesniej pisali zwroc uwage zeby byla zadbana a najlepiej by bylo jak bys sam do niemiec po nia pojechal!! Pozdrawiam !!

  7. #27
    showtime
    Gość

    Domyślnie

    Każdą Alfę kupowałem wbrew opiniom znajomych... Gdyby sluchac innych ludzi to nieraz by sie w zimie boso chodzilo...

    Ostatnio jechalem z tatą moją Alfą... rzadko mamy taka mozliwosc, bo mieszkamy obecnie ponad 400 km od siebie i jego slowa byly takie: "Robiles cos z zawieszeniem, bo to sie trzyma w zakretach jak glupie!"

    I taka wlasnie jest alfa

  8. #28
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar DeeS
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zabrze-Ruda Śląska
    Auto
    AR 156 2.5 V6 Q2
    Postów
    433

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfista
    silnik 1.6TS 2002 bardzo dynamiczny...
    przeciez 146stki byly robione do 2001 roku

  9. #29
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    Cytat Napisał DeeS
    Cytat Napisał Alfista
    silnik 1.6TS 2002 bardzo dynamiczny...
    przeciez 146stki byly robione do 2001 roku
    tylko silnik jest od 156 2002 z nizszym blokiem, i moze dlatego taka z niej wiertarka

  10. #30
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar DeeS
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zabrze-Ruda Śląska
    Auto
    AR 156 2.5 V6 Q2
    Postów
    433

    Domyślnie

    Panowi i co taka cisz znajdziecie jakeis fajne oferty to prosze o wklejenie.
    AR 156 2.5 V6 Q2
    AR 145 JTD '99 byla
    AR 156 2.0 TS byla

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory