Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 143

Temat: Alfa Romeo 159

  1. #41
    Pawela56
    Gość

    Domyślnie

    Przykladowa lampa ktora kosztowała Cie 4.500 zl, na allegro kosztuje 1000-1500 zł, wiadomo ze nie naprwial bym tego w aso;p Elementy używane poprostu, przykładowo masek jest bardzo dużo, z błotnikiami też raczej problemów nie powinno byc zeby dostac na runku wtórnym. Chcąc naprawiac w profesionalnym zakładzie to proste że to nie ma sensu, bede musiał to sobie przekalkulowac po patrzyc ceny częsci, tam są chłodnice też do wymiany.

    Rafter, ogólnie to byłes zadowolony z tej 159 którą miales? ile km przejechales? Pozdrawiam

  2. #42
    Użytkownik Romeo Avatar twardy
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Bielawa/Wroc
    Auto
    Była 156 20V, chwilowo jakieś Mitsu
    Postów
    1,765

    Domyślnie

    ...podpicowany złom. Nie ma bata, żebyś się zmieścił w 15-taku z robocizną. Chyba, że tylko blachy zrobisz, a pod maską zrobisz byle jak...

  3. #43
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawela56 Zobacz post

    Rafter, ogólnie to byłes zadowolony z tej 159 którą miales? ile km przejechales? Pozdrawiam
    Od nowości zrobiłem przez 3 lata 52 kkm , miałem 5 poważnych awarii usuwanych co prawda na gwarancji lub na zasadzie tzw. gestu handlowego . Auto sprzedałem mam nadzieję ,że następny właściciel będzie miał więcej szczęścia .Pzdr

    P.S.
    Co do bixenona to była ciekawostka ,działał dobrze po stłuczce ,ale pękło jego plastikowe mocowanie a że robiło to ASO z ubezpieczenia więc go wymieniono .
    Ostatnio edytowane przez rafter ; 23-03-2010 o 18:29
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  4. #44
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie

    co to za awarie były?

  5. #45
    Pawela56
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał twardy Zobacz post
    ...podpicowany złom. Nie ma bata, żebyś się zmieścił w 15-taku z robocizną. Chyba, że tylko blachy zrobisz, a pod maską zrobisz byle jak...
    Nie bardzo rozmiem co przez to rozumiesz, co tam jest do zrobienia pod maską twoim zdaniem? Chłodnice do wymiany to pewne.

  6. #46
    Użytkownik Romeo Avatar twardy
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Bielawa/Wroc
    Auto
    Była 156 20V, chwilowo jakieś Mitsu
    Postów
    1,765

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawela56 Zobacz post
    Nie bardzo rozmiem co przez to rozumiesz
    To, że moim zdaniem ten samochód po wypadku nie wyglądał w sposób w jaki prezentuje go na zdjęciach handlarz. Wnioskuję po widocznych uszkodzeniach. Oczywiście ręki nie dam...

  7. #47
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar DUGI
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo 156 --159--147
    Postów
    131

    Domyślnie

    Zawsze coś wyjdzie po drodze nie wszystkie części dostaniesz na alledrogo wtedy będziesz musiał posilić się ASO a wtedy to ci szczęka opadnie.( za kilka wktętów do mocowania płyty pod silnikiem płaciłem kilkadziesiąt pln)Dolicz do tego auta pare Tysiaków na rejestracje

  8. #48
    Użytkownik Romeo Avatar rafal_n5
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    AR147 1.9jtd16v, AR 159 1.9jtdm 8v
    Postów
    866

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawela56 Zobacz post
    Nie bardzo rozmiem co przez to rozumiesz, co tam jest do zrobienia pod maską twoim zdaniem? Chłodnice do wymiany to pewne.
    to wszystko tak ładnie wygląda z zewnątrz.Z uszkodzeń moim zdaniem wynika ze handlarz troszkę ją podrobił żeby nie było widać prawdziwego rozmiaru uszkodzeń.Jak przyjdzie ci kupić każdą rurkę,pierdółkę,plastik,airbagi,przewód od klimy,a takich wszystkich pierdółek nie kupisz na szrocie czy alledrogo,a w serwisie trochę sobie cenią za to.Dużo rzeczy jest schowanych w błotnikach w zderzakach których nie widać a trzeba będzie wymienić.Dla przykładu dwa przewody do chłodnicy oleju do m-jet kosztują 500 zł z używek to ciężko dostać.

  9. #49
    Użytkownik Romeo Avatar twardy
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Bielawa/Wroc
    Auto
    Była 156 20V, chwilowo jakieś Mitsu
    Postów
    1,765

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUGI Zobacz post
    Dolicz do tego auta pare Tysiaków na rejestracje
    Pod maską jest taki burdel, że pewnie trzeba wyłożyć kilka tysięcy. Śmieć mi się chce jak widzę ten zderzak i uszkodzenia bezpośrednio za nim... Jeszcze nie wiadomo, czy motor się nie przesunął i co oprócz widocznych rzeczy jest zniszczone. Fotki wnętrza robione typowo "cwaniacko" - odruchowo zrobił fotki, żeby nie było widać newralgicznych punktów. Nie widzimy pewnie drugiej poduchy, która pokaże że do wymiany jest kokpit - zobacz jego cenę. Moje zdanie znasz...
    Ostatnio edytowane przez twardy ; 23-03-2010 o 23:14

  10. #50
    Użytkownik Embrion Avatar kromcio
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Świętochłowice
    Auto
    Alfa 156 ts 1.8 2004r.Alfa Mito 1.4 95km.Alfa 159 2.0 JTDm
    Postów
    17

    Domyślnie

    Lepiej posłuchaj dobrych rad niż potem masz płakać jak dziecko

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory