Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
    Moderator Romeo Avatar Teddy84
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo

Domyślnie

Cytat Napisał gonzo Zobacz post
    Softem nieco ponad 140 koni i 260nm. Jednak zdarza sięczęsto, że tjety, nawet euro6 wypluwają więcej na hamowni niż deklaruje producent
    Euro6 mają mniej wydajny układ paliwowy. Turbina IHI, a nie Garrett, mocno zduszony wydech i średnio wydajny IC. Jest sztuka na forum Tipo ze zmienionymi gratami na przelocie zrobiony na 195koni i 286nm, a to nie ostatnie słowo z tego co wiem SW waży 1300kg...
    Kwestia co kto potrzebuje, czego chce i ile ma kasy

Fiat ma rezygnować z tjeta. Rozmawiałem z gościem w aso. Dokładnie sami nic nie wiedzą jeszcze. Mają pakować jakieś trzycylindrówki 1.0 i 1.5 czy cuś...
    Jeśli wycofają Tipo z Europy to dlatego, bo podobno Niemcy się dygają, że im sprzedaż spadnie
    w tym tipo to zaraz bedzie 200plus https://www.facebook.com/Fiat-Tipo-S...3141772077531/ Dawid jest częścia DobreBoWłoskei zapraszam również do nas https://www.facebook.com/dobre.bo.wloskie/ te i inne głupie pomysły się u nas spotyka

Użytkownik Romeo Avatar gonzo
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Alfa Romeo 166 FL R5 10v

Domyślnie

Cytat Napisał Teddy84 Zobacz post
    w tym tipo to zaraz bedzie 200plus https://www.facebook.com/Fiat-Tipo-S...3141772077531/ Dawid jest częścia DobreBoWłoskei zapraszam również do nas https://www.facebook.com/dobre.bo.wloskie/ te i inne głupie pomysły się u nas spotyka
    Dokładnie. Chodziło mi o Tipo Dawida
    Jest Fiat Tipo SW Lounge 1.4 t-jet
    Była 166 FL 2.4 JTD R5 10v Black Metallescente
    Była 145 1.4 TS Edizione Sportiva

Użytkownik Romeo Avatar jersey
    Mieszka w
    Grudziądz/Rumia/Lozanna
    Auto
    AR 166 2.4 JTD 10v 140 KM

Domyślnie

No, z gratami to wiadomo, ale też gdzieś czytałem, że Turcy wycisneli z 300 kunia bez ingerencji w słupek. Tylko co dokładnie robili to już nie wiem. T-Jet z Abartha miał inne turbo i wałki chyba.

Co do wycofania to Sweterek na konferencji o przyszłości Fiata i FCA o tym wspominał. Ze nie chcą walczyć o zapchany rynek i wolą oferować dochodowe crossovery i mieszczuchy bazujące na 500.

Swoja drogą ponieważ jeszcze nie podpisałem umowy na Abartha (chce składanego pod siebie, a nie mam czasu do nich pojechać - dopiero za tydzień będę podpisywał) salon Fiata zaoferował mi ciekawa ofertę na S-Design. Ciekaw jestem dlaczego bo też na zamówienie, nie z placu. Zastanawiam się co jest nie tak bo sądziłem że jednak na Abarthcie mają większą marzę więc powinno im bardziej zależeć na opchnięciu mi 595.

Aż tak spada sprzedaż Fiata czy ta konkretną wersja się nie sprzedaje, a że gość widział że mi się Tipo bardzo podobało bo wcale tego nie ukrywałem i wybór między Tipo i 595 był ciężki to chce nabić punktów u szefa?

Wysłane z różowej Xperii XZ1
    Jeszcze 11 miesięcy i złomowanie!

Użytkownik Romeo Avatar Żuczek
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM

Domyślnie

Wybór wydaje się oczywisty - szukasz zabawki to kupujesz Abartha a Tipo to zwykle, praktyczne wozidełko. Nie ma sportowych aspiracji i nawet podniesienie mocy nic tu nie poprawi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Romeo Avatar jersey
    Mieszka w
    Grudziądz/Rumia/Lozanna
    Auto
    AR 166 2.4 JTD 10v 140 KM

Domyślnie

Nie chodzi o to czego się szuka, zressta Tipo tez fajnie jedzie jeżeli ktoś nie szuka torowych emocji. Po prostu zaciekawiło mnie skąd oferta Tipo S dla kogoś kto umówił się już na zakup pseudo-sportowego mikrusa.

Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka
    Jeszcze 11 miesięcy i złomowanie!