Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #13761
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    591

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    Ja się dziwię, że ktoś takim ludziom samochody daje do testowania

    nic tam kompletny brak wiedzy, nudziarstwo, brak warsztatu, wystarczy kupić kamerke, i "jestę youtuberę"
    To co ta Pani opowiada i pisze jest tragiczne. Oczywiście konstruktywna krytyka nie jest zła i jestem jej zwolennikiem ale brak nawet podstawowej wiedzy skreśla Panią całkowicie. Wielu użytkowników wypomina jej błędy merytoryczne a ta jedzie w zaparte. Nie dopuszcza do wiadomości, że Q i najzwyklejsza Giulia ma wiele wspólnego. Odpowiada w sposób chamski i zaczepny na komentarze, bez sensu nawet rozpoczynać dyskusję bo ściana.

  2. #13762
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Marudziła pewnie w domu, że partner znany, światowy, więc mu pewnie wlazła na łeb, że ona też będzie testować.... dlatego sam warsztat powiedzmy do nagrywania ma niezły (Marek Drives), natomiast do testowania samochodów to ona z tym głosem, ignorancją, wyglądem, tą zdupną ironią, niewiedzą, poziomem żartu, serdelkowatymi paluszkami i poziomem odpowiedzi na komentarze nadaje się na paszę dla lisów.

    Takim właśnie nowoczesnym myszkom-agresorkom współczesne kobiety zawdzięczają stereotyp "baby do kuchni", bo mam wrażenie, że za co by się z tym swoim "polotem" nie wzięła, szklanym sufitem będzie ugotowanie garka pomidorówki.

    Kilka wad Giulii jako jej posiadacz potwierdzam (nawigacja, start-stop), kilkoma obnażyła swoją totalną ignorancję - co trzeba mieć w pustym łbie, żeby narzekać na duże łopatki do zmiany biegów?

  3. #13763
    Użytkownik Znawca Avatar Archi
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Gliwice/Knurów
    Auto
    była GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    1,194

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    Ja się dziwię, że ktoś takim ludziom samochody daje do testowania

    nic tam kompletny brak wiedzy, nudziarstwo, brak warsztatu, wystarczy kupić kamerke, i "jestę youtuberę"
    Taka rzeczywistość; przy czymś takim testy motoru czy Auto Świata mogą wydawać się super profesjonalne.

    Na czym tej Pani zależy najbardziej?
    Oglądalności.
    Co będzie dla niej najbardziej dotkliwe?
    Jej brak.
    Tylko tyle i aż tyle panowie.

    A jeśli krytyka, to taka, która nie obraża osoby, a dotyka istoty rzeczy i wykazuje jej ignorancję czy powierzchowność w danym teście (jeśli już trzeba reagować).
    Alfa Romeo Nel Cuore

  4. #13764
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Ale ta krytyka jej nie obraża, wszak powierzyłbym jej ugotowanie garnka mojej ulubionej zupy! Ludzie mają różne skille, ta pani nie ma żadnego - nie ma się co dziwić, że jej poziom drwin i wypowiedzi pozwala sądzić, że z tą inteligencją kartofla nie nadaje się do testowania aut. Poza tym marudzenie że nie sięga manetek jednocześnie pokazując te swoje obrzydliwe paluchy to tak, jakbym ja ze swoją tuszą testował buty do biegania i narzekał, że mnie stawy bolą.... Trzeba mieć trochę oleju w głowie, a już w szczególności jak się wypływa na szeroki internet.

    Mam nadzieję, że dla dobra motoryzacji jej daremny kanał zniknie.

    I tu akurat racja, brak wyświetleń będzie lepszy niż łapki w dół, bo uparta jest jak osioł.

  5. #13765
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Akurat tu na forum pięć razy więcej słyszałem o testach Giulii przeprowadzonych przez rzeczoną niewiastę, niż o testach Pertyna.

  6. #13766
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    ja pierwszy raz trafiłem na nią po wpisaniu "giulia" w youtuba (nawet nie tu). Natomiast do Pertyna się przekonałem - przyjemnie mi się go ogląda i muszę przyznać, że za szybko człowieka osądziłem negatywnie.

  7. #13767
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    Do tego w USA 1100.
    A same Stelvio w Europie 2200.
    Ciekawi mnie czy to tylko chwilowe czy to realna tendencja ze suv będzie sprzedawał sie lepiej niz sedan .
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  8. #13768
    Użytkownik Fachowiec Avatar AirAjti
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Była 159 Berlina 2.4JTDm '06... aktualnie Tipo 1.4T-Jet z fabrycznym nadtlenkiem gazu
    Postów
    2,439

    Domyślnie

    Kurde, szerloki!!! SUVy się na całym świecie lepiej sprzedają... i to od wielu lat!
    Myślicie, że dlaczego praktycznie każdy producent oferuje takie auta?
    Powyższy post został napisany przeze mnie i każde słowo dokładnie przemyślałem- jeśli czujesz się obrażony to znaczy, że albo nie rozumiesz co napisałem, albo osiągnąłem swój cel


    "We have to love Alfa, it's the law!" - Richard "Hamster" Hammond

  9. #13769
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Napisał AirAjti Zobacz post
    Kurde, szerloki!!! SUVy się na całym świecie lepiej sprzedają... i to od wielu lat!
    Myślicie, że dlaczego praktycznie każdy producent oferuje takie auta?
    W segmencie D na pewno nie sprzedają sie lepiej . Wzrost sprzedaży Stelvio imho jest zapewne spowodowany brakiem produkcji czy chociażby zapowiedzi wersji kombi .
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  10. #13770
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Ludvigus
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Trzebownisko, Rzeszów, PL
    Auto
    Giulia 2.0TB, 147 1.6 TS
    Postów
    763

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafter Zobacz post
    Ciekawi mnie czy to tylko chwilowe czy to realna tendencja ze suv będzie sprzedawał sie lepiej niz sedan
    Najprawdopodobniej suv będzie się lepiej sprzedawał od sedana. Pomimo, że mówimy o klasie "premium" to jednak kupujący oczekują, że wszystko do tak drogiego samochodu zapakują i skreślają sedany nawet nie próbując się do nich przekonać. Ludzie mylnie sądzą, że na autostradzie SUV będzie stabilniejszy, będzie prowadził się lepiej, że dużo więcej upchają w bagażniku. A sedan w praktyce wcale nie jest mniej praktyczny - po prostu pewnych rzeczy się nim nie przewozi, tylko radzi sobie człowiek inaczej - np. zamawia transport.

    SUV zdominuje planetę w mniej więcej 10-20 lat.

    L.

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory