Strona 149 z 161 PierwszyPierwszy ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,481 do 1,490 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #1481
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał SWRSC Zobacz post
    A co jest nie tak z mocowaniem?
    Jak dobrze kojarzę to mój detailer aż przełożył szynę z ori progów bo na tym co było od Helvetii średnio się dało coś ulepić. A koniec końców spasowanie i tak zostawia wiele do życzenia. Jak to replika. Drugi raz bym nie kupił, albo zostawić serię albo kupić progi z Q. Wszystkie alternatywy wydają się bez sensu.

  2. #1482
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    no to mnie trochę zniechęciłeś do zakupu. Szukam też od Q, ale w moim kolorze (vesuvio gray) są tak trudne do zdobycia, że pozostaje chyba opcja przemalowania.

  3. #1483
    Użytkownik Świeżak Avatar jan dukat
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Nowy Sącz okolice
    Auto
    GIULIA 2.0T,ABARTH 500,AR 147 JTD 16V,fiat barchetta
    Postów
    165

    Domyślnie

    Chciałbym wymienić wewnętrzne lusterko że zwykłego na fotochromatyczne. Czy w podsufitce mogę liczyć na oryginalną wtyczkę zasilającą, czy trzeba sobie dorobić zasilanie?

  4. #1484
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,536

    Domyślnie

    Cytat Napisał jan dukat Zobacz post
    Chciałbym wymienić wewnętrzne lusterko że zwykłego na fotochromatyczne. Czy w podsufitce mogę liczyć na oryginalną wtyczkę zasilającą, czy trzeba sobie dorobić zasilanie?
    Rożnie z tym było jak nie rozbierzesz to sie nie dowiesz.

  5. #1485
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    AR Giulia
    Postów
    111

    Domyślnie

    Niestety nie ma wtyczki,z tego co czytalem to trzeba dorabiac wiazke ,gdyz wtyczka znajduje sie na slupku c po stronie pasazera i podobno trzeba sciagac podsufitke ,ale nie wiem czy to prawda

  6. #1486
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,536

    Domyślnie

    Cytat Napisał dareksz Zobacz post
    Niestety nie ma wtyczki,z tego co czytalem to trzeba dorabiac wiazke ,gdyz wtyczka znajduje sie na slupku c po stronie pasazera i podobno trzeba sciagac podsufitke ,ale nie wiem czy to prawda
    Polak na wszystkim sie zna i pisze głupoty podsufitkę ściągać do czego, chyba ze kolor chce zmienić sobie na inny.

  7. #1487
    Użytkownik Świeżak Avatar jan dukat
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Nowy Sącz okolice
    Auto
    GIULIA 2.0T,ABARTH 500,AR 147 JTD 16V,fiat barchetta
    Postów
    165

    Domyślnie

    Zrobi się cieplej to zerknę, na siłę nie będę się uszczęśliwiać, ale jak znajdę to będzie miła niespodzianka

  8. #1488
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    AR Giulia
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Polak na wszystkim sie zna i pisze głupoty podsufitkę ściągać do czego, chyba ze kolor chce zmienić sobie na inny.
    Ty umiesz czytac ze zrozumieniem ,czy tak srednio ,na jakims forum znalazlem temat o tym i ludzie tam pisali o tym ze trzeba sciagac podsufitke zeby poprowadzic wiazke ,a nie ze ja komus kaze sciagac podsufitke.Kostki u mnie nie znalazlem ,wiec dalem sobie narazie spokoj i tyle

  9. #1489
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,536

    Domyślnie

    Cytat Napisał dareksz Zobacz post
    Ty umiesz czytac ze zrozumieniem ,czy tak srednio ,na jakims forum znalazlem temat o tym i ludzie tam pisali o tym ze trzeba sciagac podsufitke zeby poprowadzic wiazke ,a nie ze ja komus kaze sciagac podsufitke.Kostki u mnie nie znalazlem ,wiec dalem sobie narazie spokoj i tyle
    Nie potrafię czytać ze zrozumieniem ludzi którzy piszą bzdety na forom albo je powielają. Zeby pociągnąć kabelek to trzeba ściągać podsufitkę. wszyscy którzy zakładali rejestratory które są montowane prawie w tym samym miejscu ściągali podsufitkę.

  10. #1490
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Belgia
    Auto
    AR Giulia
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Nie potrafię czytać ze zrozumieniem ludzi którzy piszą bzdety na forom albo je powielają. Zeby pociągnąć kabelek to trzeba ściągać podsufitkę. wszyscy którzy zakładali rejestratory które są montowane prawie w tym samym miejscu ściągali podsufitkę.
    Gosciu jeszcze raz napisze ,zeby podlaczyc lusterko do orginalnej wiazki ktorej wtyczka znajduje sie na slupku C po stronie pasazera trzeba przeciagnac przewod pod podsufitka,jezeli tobie sie to udalo bez sciagania to bardzo dobrze,ja tego nie robilem nie probowalem ,napisalem tylko ze tak gdzies przeczytalem ,oczywiscie mozna tez wziasc zasilanie z np oswietlenia wewnetrznego przy lusterku i bedzie dzialalo ,ale nie bedzie to tak jak orginale jest ,tyle ode mnie

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory