Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Temat: Zdradziłęm Alfę :)

  1. #21
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Polska i Holandia :)
    Auto
    Poszukuję Alfy 159
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał fiergloo Zobacz post
    Co się dziwisz? 2.3 Turbo na Trionicu ma 350Nm od okolo 2000 obr/min. Zaznaczam panowie, że rozmawiamy o benzyniaku. I te 350 tak szybko osiągał już w wersji 9000(lata 90e i to pierwsza połowa). A no i 230KM.
    nie dziwię się aż tak bardzo bo takie było załorzenie jak kupowałem, ze chciałem coś mocnego a rację masz że Saab ma już ten silnik od modelu 9000. Jest faktycznie szybko i od niskich obrotów zrywny, podoba mi sie to i dostarcza frajdy sporej

  2. #22
    Baśka13
    Gość

    Domyślnie

    Ciekawe autko Saab życzę bezawaryjności i oczywiście 159 w póżniejszych planach.

  3. #23
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    Saaby to bardzo fajne i ładne samochody i powiem szczerze iż kiedyś też myślałem o tej marce tylko jakoś nie mogę się przekonać to tego kokpitu-nie podchodzi mi.Gratuluję wyboru i bezawaryjnej jazdy.Napisz od czasu do czasu jak się sprawuje.


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  4. #24
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Polska i Holandia :)
    Auto
    Poszukuję Alfy 159
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garos Zobacz post
    Saaby to bardzo fajne i ładne samochody i powiem szczerze iż kiedyś też myślałem o tej marce tylko jakoś nie mogę się przekonać to tego kokpitu-nie podchodzi mi.Gratuluję wyboru i bezawaryjnej jazdy.Napisz od czasu do czasu jak się sprawuje.
    no powiem tak...kokpit nie jest najmocniejszą stroną Saaba Alfa 156 zdecydowanie lepiej w tym względzie wypada, ale kierowałem się czym innym przy wyborzę. Podoba mi się ogólna stylistyka, osiągi i naprawdę jakość jazdy jest zaskakująca a na forum będę oczywiście zagladał

  5. #25
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    Volvo S60 o którym wspominał ktoś wyżej to też świetny samochód - bardzo mi się podoba i z zewnątrz i w środku

    Saab - trzeba go lubić , zawsze lubiłem Black Panel

  6. #26
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Polska i Holandia :)
    Auto
    Poszukuję Alfy 159
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał obserwator737 Zobacz post
    Volvo S60 o którym wspominał ktoś wyżej to też świetny samochód - bardzo mi się podoba i z zewnątrz i w środku

    Saab - trzeba go lubić , zawsze lubiłem Black Panel
    Volvo też mi się podoba zwłaszcza w wersjach o oznaczeniu T czyli mocne silniki

    Saab, jest specyficzny to fakt, i albo się go polubi od razu albo nie ma się co zmuszać Zresztą to tak samo jak z Alfą, czyż wszyscy nam nie tłumaczą,ze Alfy są awaryjne i słabej jakości?? Ano tłumaczą a my wiemy swoje, że są wspaniałe

    i tak trzymać koledzy, niech nikt nam nic nie wmawia

  7. #27
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    ja lubię S60 z niebieskimi tarczami zegarów , wiesz o czym mówię RRRRRRRRRRR

    co do T - jakiś czas temu miałem na jazdach próbnych nowe C70 T5 i niestety ale byłem bardzo rozczarowany - zestrojenie trochę "taksówkarskie" (zawias , ukł.kierowniczy) no i masakrycznie szkrzypiąca konstrukcja dachu :/

  8. #28
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Polska i Holandia :)
    Auto
    Poszukuję Alfy 159
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał obserwator737 Zobacz post
    ja lubię S60 z niebieskimi tarczami zegarów , wiesz o czym mówię RRRRRRRRRRR

    co do T - jakiś czas temu miałem na jazdach próbnych nowe C70 T5 i niestety ale byłem bardzo rozczarowany - zestrojenie trochę "taksówkarskie" (zawias , ukł.kierowniczy) no i masakrycznie szkrzypiąca konstrukcja dachu :/
    no możliwe, ale jak miałem okazję się przejechać t5 ale w s60 to było całkiem całkiem i nie było powodów do narzekania. Może ta c70 coś im nie poszła zbytnio

  9. #29
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    jest dokładnie tak jak piszesz , S60 jeździ fajniej

Podobne wątki

  1. Zna ktoś tą Alfę?
    Utworzone przez Arkel w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2014, 21:13
  2. Jak uruchomić Alfę 166
    Utworzone przez skibi5 w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-12-2010, 11:28
  3. Kupię Alfę 166 2,4 jtd do 14 tys
    Utworzone przez kr_1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-06-2010, 17:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory