Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 51

Temat: Alfa 166

  1. #41
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Daevit a odgrzybiales klime?
    Chociaz jak osadzi sie grzyb przez zime to raczej powinno stechlizna smierdziec...

  2. #42
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Brera 3.2 JTS Q4, Stelvio 2.0 Q4
    Postów
    60

    Domyślnie sprzedaż

    Nie sprzedaję!!! W życiu, poprostu chciałem sprawdzić zainteresowanie. Wycofam ogłoszenie, bo każdy mnie o to pyta.hihi
    Pozdrowionka

    [ Dodano: 2006-06-04, 13:52 ]
    Hej Tuti, klimę odgrzybiałem.
    Byłem w serwisie i pytałem o ten smrodek.
    Okazało się że nawiew był ciągle (od kilku miesięcy) ustawiony na zimny nawiew i w kanale ciepłego powietrza, który był nie używany poprostu zebrały sie jakieś "smrodki".
    Włączyłem gorący nawiew na 10 minut na maksa, poźniej dodali pianki oczyszczającej kanały i jest wszystko ok.
    Daevit Alfa Pomorze
    forum.alfapomorze.pl

  3. #43
    drugimarcin
    Gość

    Domyślnie

    Samochod jest swietny 2,5 i 3,0 to najciekawsze silniki, ale mimo roznicy w pojemnosci pala praktycznie to samo srednio 12 litrow.
    Dla oszczednych polecam diesla ale nie z pierwszej serii ktory mial 136 KM, 150 KM ciagnie bez zastanowienia i sprawia wrazenie jakby mial 2 razy wiecej sily.
    Zawiecha na pocieszenie jest trwala jak na Alfe, usterki to typowe elektryczne pierdoly, ale nie dokucza tyle co np. w 147.
    Mialem kontakt z wszystkimi tymi modelami i 3,0 z automatem sprawia wrazenie latajacego dywanu, ale ze wzgledu na ekonomie polecic mozna 2,4 jtd, ktorym na trasie da sie zejsc do 6 l, a srednio spala ok. 9 l.

  4. #44
    Thomas
    Gość

    Domyślnie

    Witam jestem tu nowy lecz niestety nie posiadam czegoś co jest moim marzeniem czyli Alfy Romeo 166 , lecz jestem już zarażony tym wirusem na razie poganiam swoje TEŻ WłOSKIE cinqecento 700 . W moim mieście jak na razie zauważyłem 2 sztuki aut tj . 156 i 166 z 2,5 v6
    166 piękna bo srebrna . Pracuję na nowej stacji paliw gdzie mamy także automyjnie i własnie ta srebrna zajechała do myjni nie moglem wzroku od auta oderwać 166 jest do złudzenia podobna do Maserati Qattroporte z lat 90 tych , kiedy auto zostało umyte zapytałem jak awaryjnośc gościu mówił że jak ma auto od nowości nic jeszcze nie naprawiał a po niemczech jadąc nie oszczędza miejca pod pedałem gazu . Po zajęciu miejsca za kierownicą i odpaleniu V 6 stki auto wystrzeliło z piskiem opon . Od tamtej pory nie wchodze na strony BMW i inne niemieckie pospólstwo odwiedzam tylko strony z włoskimi autami . Acha wczoraj tankowałem gaz do 146 stki 1,6 Twin spark na donośląskich numerch (Jeszcze gościa pytałem czy napewno ma lpg czy nie pomylił dystrbutorów) masakra .

  5. #45
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Brera 3.2 JTS Q4, Stelvio 2.0 Q4
    Postów
    60

    Domyślnie

    Haha miałem to samo jak usiadłem za kierownicą 166.
    Zakochałem sie i mam.... 3.0 V6 24V
    Daevit Alfa Pomorze
    forum.alfapomorze.pl

  6. #46
    Thomas
    Gość

    Domyślnie

    Pamiętacie jak opowiadałem wam jaka 166 stka wjechała do myjni jak akurat miałem dniówkę? na cpn-nie , dzisiaj pokaze ją wam sorka za jakość zdjęć ale robiona była dzisiaj na szybko i podczas deszczu jej właściciel mieszka w giżycku ale ma w olecku firmę . Acha już nie pracuję na stacji teraz mój czas wypełnia mi praca w przedsiębiorstwie produkcyjnym współpracującym z IKEĄ .

  7. #47
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotriix
    ja tam choruje na taka tylko ze z 3l v6
    Polecam. Nawet gorąco polecam. Mam taką, w automacie, bajka.
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  8. #48
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Apropo gazu w alfie... temat poruszany wielokrotnie, chciałem tylko napisać, że
    gaz do TwinSpark'a to pomyłka, ale do silnika 2.5 lub 3.0V6 to co innego.
    U mnie działa super. Nie żałuję.
    Portfela nie oszukasz. Spalanie w 3.0V6 znane: 10L-18L.
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  9. #49
    Piotr34
    Gość

    Domyślnie

    witam.....
    mam takowa do sprzedania
    rok 2000 z grudnia...serducho 2,5 V 6

  10. #50
    smolis
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Thomas
    Piotr34
    dlaczgo sprzedajesz? przecierz byles z niej nie tak dawno zadowolony jeszcze..?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory