Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: iPhone 4 16GB black

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    jaworzno
    Auto
    AR Crosswagon '05 były: 145 1.6 TS 01'; 156 2.0 TS selespeed 99'
    Postów
    85

    Domyślnie iPhone 4 16GB black

    witam,

    mam do sprzedania iPhone jak w temacie, telefon zakupiony w polskim T-Mobile, nie posiada simlock'a, gwarancji również nie (nie był nigdy serwisowany, sprawnie działa przez cały okres użytkowania). Sprzedaję oczywiści cały komplet jaki wychodzi od producenta. Jeśli chodzi o stan to wizualnie przód i tył igła (mam bzika na tym punkcie, szkło musi być zawsze wypolerowane bez palców bo lepiej wygląda ). Ciężko zrobić zdjęcia jak wszystko tak odbija, z przodu da się zauważyć na zdjęciach rysę i pęcherzyki powietrza (niestety pewnego razu przypadkowo haratnąłem o zamek), ale na szczęście to wszystko na folii ochronnej, szkło pozostało nietknięte, zaś z tyłu te kropki to drobinki kurzu, nie obicia/odpryski xD. Jeśli ktoś będzie sobie życzył zdjęcie bez folii zdejmę ją i zrobię, na zamieszczonych tego nie zrobiłem bo nie mam żadnej na zapasie. Mi osobiście nie podobają się lekkie przetarcia po zdjęciu bumpera na metalowej ramce (bumper po pewnym czasie takie paści robi), ale że użytkuję non stop w bumperze nie kuje to zbyt często w oczy

    Jeśli chodzi o cenę proponuję 950zł, biorę pod uwagę możliwość negocjacji. Najlepszy byłby odbiór osobisty, bo po zdjęciach nie da się ocenić faktycznego stanu, jednak jeśli ktoś z Was zdecyduje się i wybierze wysyłkę, może uda mi się zrobić to bez kosztów kontakt 791543347
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjęcie 4.jpg
Wyświetleń:	93
Rozmiar:	58.0 KB
ID:	108004Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjęcie 5.jpg
Wyświetleń:	93
Rozmiar:	79.5 KB
ID:	108005
    Ostatnio edytowane przez solberg ; 10-09-2013 o 08:30 Powód: brak nr telefonu

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory