Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [Torun] kupno 147

  1. #1
    norsil
    Gość

    Domyślnie [Torun] kupno 147

    Witam,
    dosyć mocno zainteresowałem się alfą 147. Jednak w tematyce samochodów jestem kompletną nogą. Potrzebuje pomocy jaki model alfy będzie dla mnie najodpowiedniejszy.
    budżet: ok. 9 000 + ~2 500 na naprawy.

    Chciałbym kupić auto benzyna + gaz. Proszę o pomoc jaką wersję wybrać i w sumie na co wzracać uwagę. A może ktoś z okolic Torunia lub Torunia pomoże mi znaleźć odpowiednią.

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar zapsu
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    w planach
    Postów
    206

    Domyślnie

    Co prawda znawcą nie jestem, ale dużo czytam forum, więc coś doradzę.

    Za 9k zł może być trudno kupić 147 w stanie dobry, a 2500 zł może braknąć. Zawsze jednak trafiają się mniejsze bądź większe okazje, trzeba szukać. Uważaj jednak na okazyjne bomby, bo będziesz musiał podwoić budżet by mieć czym jeździć.

    Nie poradzę Ci nic niestety odnośnie innych modeli. Widziałem, że 156 ludzie kupowali w kwocie 9k zł, więc może się da. Sam szukam 147ki - żmudne zajęcie bo niestety jest masa samochodów kombinowanych.

  3. #3
    norsil
    Gość
    Ostatnio edytowane przez norsil ; 17-09-2013 o 11:55

  4. #4
    Użytkownik Ogier Avatar Semprefedele
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    alfa romeo 147 1.6 TS 120HP
    Postów
    169

    Domyślnie

    Witaj,

    budrzet może nie za duży ale sporo tego na rynku więc coś powinno się znaleźć Chcesz kupić samochód używany więc prze wszyskim musisz pamiętać o sprawach najważniejszych: nigdy nie wiadomo do końca w co się pakujemy więc trzeba przyjąć możliwość sporej kwoty wkładu po zakupie, nie trzymać się kurczowo jednej wersji, a już w szczególności koloru, nie spieszyć się - czasem trzeba poświęcić naprawdę sporo czasu, im nasze wymagania co do szczegółów modelu, wyposażenia większe tym więcej czasu potrzeba, nie dać się ponieść emocjom kiedy gdzieś już dojedziemy i zobaczymy szczeżący się ryjek naszego potencjalnie nowego samochodu. Niestety prawo i ludzie są jacy są i chcąc możliwie zmniejszyć ryzyko wpakowania się w minę trzeba być nieufnym do bólu.

    Tak na szybko z tych linków to podejrzenia budzą przebiegi. Nie trzeba od razu uznawać takich wartości za kłamstwo ale warto dobrze to zweryfikować.

    Jeśli jesteś z Torunia to najlepiej podeślij na priv. twój kontakt, odeślę swój i w razie czego postaram się pomóc. Nie jestem znawcą ani mechanikiem ale coś tam mogę podpowiedzieć albo pokazać swoją alfę w celach poglądowych i jako punk odniesienia dla tych, które będziesz oglądać W przypadku belli na sprzedaż z innych regionów zawsze można poprosić na forum kolegów z innego działu o sprawdzenie na miejcu.

Podobne wątki

  1. spawanie alu. rurek klimy torun
    Utworzone przez kivi89 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-07-2013, 22:21
  2. kupno AR 147 1.9 JTD
    Utworzone przez Ahmaret w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-01-2011, 13:00
  3. [145] kupno
    Utworzone przez igo_krk w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-06-2009, 14:37
  4. AR Spider 2.0 - Torun
    Utworzone przez Zulf w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-04-2009, 14:13
  5. Torun albo Bydgoszcz
    Utworzone przez _zagiel_ w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 143
    Ostatni post / autor: 26-04-2008, 20:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory