A wiec trafiłem tu zęby sie przywitać ) alfe mam niedługo bo dopiero tydzien ale jestem w niej zakochany to taka miłość od pierwszego wejrzenia ) wczesniej tez jezdzilem włoskimi autami) choc pare razy zszedłem na zła droge o zgrozo jak sobie przypomne nubire to mnie trzesie ) zaczynałem od malucha ) LD dobre auto jak na 15 letniego chłopaka ) po odebraniu prawa jazdy zakupiłem fiata brava 1,4 12v ) byłapiekna aleniestety mocno walnieta po dachowaniu oczym dowiedziałem sie póżniej( pojej sprzedarzy zakupiłem astre jedynkez 1,6 8v silnikiem na podtlenek gazu ) super auto) 40tys w pól roku prawie z niej nie wysiadałem) potem zachciało mi sie czegoś mocniejszego kupiłem nubire 2,0 133km silnik spoko alewyrywała miwachacze co300km nawet jak założyłem oryginały ..wniosek ? walona jak tomówia fest ! po sprzedaniu pazdzieża zakupiłem lale w carserwisie na 1 sierpnia w warszawie brava 1,6 16v 105km ) granat 99rok widok wyrazu twarzy kolegi z pracy w jego tuningowanej ibizie gdy na 3 biegu leciałem 160 był bezcenny ) był dołek finansowy wiec musiałem ja sp[rzedac z bólem serca (( kupiłem punto 1,2 8v z gazem tak wiem .... aleogólnie autosuper 05 rok bez rdzy jezdzi swietnie) oddałemgo siostrze gdy kupiłem mareę weekend... strzał wkolana i troche moja głupota progi zjadła rdza w zimie w trybie ekspres jak posiagi kolej francuskiej...szyba byładowymiany i jeszcze padłsilnik... takze....masakra jezdiłem punto siostry spowrotem az zakupiłem alfe) jestem wniebowziety ) super prowadzenie i ta stylistyka)mam nadzieje ze bedzie mi towarzyszyc baaaardzo długo ))pozdrawiem ))

- - - Updated - - -

sorki spacja mi czasem nie załapuje ) a punto było 95 rok )