Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54

Temat: Zwyczaje Alfaholików - Gesty właścicieli AR 159 ;x

  1. #21
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    A machasz do lasek czy do facetów też?

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar micorl
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Siewierz/Mierzęcice
    Auto
    Alfa Romeo 147 FL JTDM 16v TI Q2 - była,Alfa Romeo 159SW JTDM 16v TI,Alfa Romeo 147 FL 1.6 T.S
    Postów
    848

    Domyślnie

    Trochę mi ten temat podpada i pachnie "nacjonalizmem" he he he... Że niby właściciele 159 są lepsi? Nie ważny jest model Alfy, więc to, że częściej macha ktoś ze 159 czy innego modelu nie znaczy, że jest to regułą przecież. Raczej tłumaczyłbym to szczęściem osoby, która była adresatem tych machnięć...a szczęście polega po prostu na tym, że spotkała się na drodze z kierowcę Alfy, który jest świadomy tego, że jego pojazd jest "inny" niż wszystkie i że przez to jest członkiem grupy która uważa tak samo...Ja macham każdej Alfie i nie ważne czy auto jest nówką sztuką czy modelem z kilkoma latami na karku...

  3. #23
    Użytkownik Romeo Avatar Avari
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Włodawa
    Auto
    AR 147 2003r 1,9JTD 115KM
    Postów
    610

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luktoja Zobacz post
    P.S. Ostatnio zaparkowałem samochód w Arkadii w Warszawie obok jakichś Passków itd. drogą przechodzi ojciec z synem, gadają sobie i nagle pytanie od ojca:
    - A który samochód chciałbyś mieć?
    Mały się rozgląda, myśli, po czym krzyczy z entuzjazmem:
    - O ten jest super! - pokazując moją Bellę

    Przez resztę dnia chodziłem mega dumny hehe

    Heheh jak jechałem przez LBN i jakaś wycieczka szła to maluchy krzyczały ale fajna Alfa. Też banan przez cały dzień.

    - - - Updated - - -

    Ja tam macham do wszystkich wiadomo jest raz odzew raz nie jest
    Na orlenie gdzieś koło Zakopca machałem dla kolesia który miał nasze ramki tylko stare. Patrzył na mnie jak na idiotę:p
    Z drugiej strony raz jechałem firmowym Kangoo za V6 166 i jak zjechał na P to z nim postałem i pogadałem mimo że nie słyszał o klubie alfy.

    - - - Updated - - -

    Przynajmniej żona Piotrixa odmachuje


  4. #24
    Użytkownik Świeżak Avatar Robalgis
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 SW 1.9 16v JTD 2006, Fiat 126p 1988, Ducati Monster 695 2007, AR 145 1.4 TS 1998 (2005-2010)
    Postów
    228

    Domyślnie

    a ja byłem kiedyś świadkiem, jak idący z mamą maluch głośno wymawiał nazwy marek samochodów, które mijali. "łopel, toyota, ford, nissan, golf i...." doszli do mojego samochodu, mały się zatrzymał i ....'gotująca się głowa' - "co to za marka?" Mama uśmiechnęła się do mnie i rzekła " no widzisz synku, takiego ładnego to jeszcze nie widziałeś". Ależ malec miał zdziwioną minę analizując węża i Saracena.

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Gracekk
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Auto
    Była: AR 156 SW 1.8 TS, AR 156 SW 2.4 20V. Jest: Passat B6 BMR
    Postów
    696

    Domyślnie

    Ogólnie co do tematu, to też macham każdej Alfie na drodze lecz większość nie odmachuje i się dziwnie patrzy... Przeważnie auto parkuje pod domem na ulicy i kiedyś byłem w oknie i zauważyłem zdziwione małżeństwo które przechodziło " To Alfe robili w kombi ? " I mój odzew pod nosem " nie kombi tylko SportWagon "

  6. #26
    Użytkownik Romeo Avatar interside
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    AR 159SW 1,9jtdm 8v
    Postów
    541

    Domyślnie

    Sfiety skąd jesteś? może Biłgoraj lub okolice?

  7. #27
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    09 2013
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
    Postów
    28

    Domyślnie

    Kolego interside, jestem z okolic Zamościa a dokładniej Szczbrzeszyna Jeśli zobaczysz Srebrny kombi...ojj,,, SportWagon (aluzja do Grackka ;p) to pewnie będę to ja.. Mało u nas 159-tek w okolicy Ale powoli sie zaczynają... jak kupiłem to zaczynam je dostrzegać.... pare nowych na niemieckich blachach ostatni po Zamościu smigało więc pewnie zawitają na stałe ;d

    [Edit] BTW. Skoro już wiadomo skąd jestem, to jeśli ktoś z okolic będzie potrzebował amatorskiej diagnostyki to chętnie pomogę aczkolwiek do swojego zabieram się już od czasu kupna... cały czas sprawy pilniejsze... Wspomoge VAG-a, FES(MES) i LEXIĄ (Pług+Cytryna).
    Ostatnio edytowane przez Sfiety ; 17-10-2013 o 19:42

  8. #28
    Użytkownik Ogier Avatar Bedek007
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Głowno, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTD 150 KM
    Postów
    154

    Domyślnie

    co do machania i mrugania światłami twardo staram się to propagować z różnym skutkiem. Jeden odmacha drugi popatrzy się jak na idiotę...takie życie. Ale twardy bądź i się nie poddawaj.

  9. #29
    Użytkownik Romeo Avatar interside
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    AR 159SW 1,9jtdm 8v
    Postów
    541

    Domyślnie

    Do zobaczenia na trasie, nie wiem czy przypadkiem jakiś spocik nie będzie organizowany, ostatnio się nie załapałem

  10. #30
    Użytkownik Ogier Avatar alfastyczny
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Biskupice/Wieliczka
    Auto
    była Alfa Romeo 156 SW FL 1.9 JTD , jest Grande Punto Sport 1.4 T-Jet
    Postów
    178

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luktoja Zobacz post
    Ja ostatnio mam taki nawyk, że jak gdzieś parkuję i rzuci mi się w oczy Alfa to stawiam samochód obok jak jest wolne miejsce. Aha i staram się parkować tak, żeby był widoczny przód samochodu.

    P.S. Ostatnio zaparkowałem samochód w Arkadii w Warszawie obok jakichś Passków itd. drogą przechodzi ojciec z synem, gadają sobie i nagle pytanie od ojca:
    - A który samochód chciałbyś mieć?
    Mały się rozgląda, myśli, po czym krzyczy z entuzjazmem:
    - O ten jest super! - pokazując moją Bellę

    Przez resztę dnia chodziłem mega dumny hehe

    Ostatnio miałem podobną sytuacje tylko ze mały człowiek o jak widać dobrym guście krzyczy do rodzicielki "mamo patrz jaki fajny samochód" faktycznie , ,miło się aż na sercu robi, pzdr.

Podobne wątki

  1. prośba do właścicieli 147 GTA
    Utworzone przez Lesiu.Z w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2013, 12:41
  2. Prośba do właścicieli JTD 16V CF3
    Utworzone przez jaboleq w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-06-2012, 09:26
  3. [155] Pytanie do właścicieli 155/146
    Utworzone przez pawel9116 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-05-2012, 01:14
  4. [145] pytanie do właścicieli td
    Utworzone przez alfaromeo145 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-10-2010, 22:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory