Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Maskownica głośnika prawe tylne drzwi /kolor beż/ alfa 159 sw - gdzie w Warszawie

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar majeczka
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    kiedyś Pabianice, jeszcze Wawa:)
    Auto
    159 SW, 1.9 jtdm, 150 KM, Spider 916, 2.0 ts, 155 KM
    Postów
    241

    Unhappy Maskownica głośnika prawe tylne drzwi /kolor beż/ alfa 159 sw - gdzie w Warszawie

    Kochani Alfaholicy, czy ktos moze dysponuje zbędną,sprzedaje,bądz wie gdzie nabyc - jak w tytule. ostatecznie kupie caly boczek drzwi,oczywiscie nie w serwisie bo ceny zaporowe. bede wdzieczna za namiary,podpowiedzi. wawa lub łódz i okolice obu

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar szewi
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa
    Postów
    1,084

    Domyślnie

    Witaj,
    jeśli szukałaś na allegro / ebayu i nie znalazłaś to kontakt z ASO/ działem części zamiennych może być konieczny i ew. dokupienie po numerze nadwozia VIN (np w Carserwisie przy 1 sierpnia lub dowolnym ASO AR - ceny czasem odstraszają wiem, ale jakiś rabat zawsze mozna uszczknąć, może się okazać że wyjdzie teniej niż kupno na allegro).
    Można spróbowac też zadzwonic do któregoś sprzedawcy z allegro który sprzedaje takie boczki może ma tylko nie wystawił akurat aukcji.
    http://allegro.pl/listing/listing.ph...9+boczek+drzwi
    Najlepiej jakbys wkleiła zdjęcie jaki rodzaj beżu szukasz (inna częśc) tapicerki - bo tych beżów jest kilka rodzajów.
    Ja bym zaczął od telefonu do ASO i informacji ile ta część kosztuje.
    Ostatnio edytowane przez szewi ; 16-11-2013 o 16:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory