Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: [156] Zawieszenie do sw. Co wybrać?

  1. #1
    kecaj77
    Gość

    Domyślnie [156] Zawieszenie do sw. Co wybrać? B6/B8/FSD?

    Witam. Na wiosne będę chciał wymienić zawiesznie w mojej Alfie, chciałbym ją troche obniżyć, ale podkreślam troche. Dlatego idealne byłyby dla mnie sprężyny od sport pack'a i do tego amorki bilsteiny b6. Tylko, że nie wiem, gdzie takie sprężynki mogę kupić, a cena w ASO to 700zł za sztukę... Można gdzieś kupic sprężyny do Alfy obniżające o 15-20mm inne niż te od sport pack'a, ale też jakiejś dobrej firmy? Z tego co czytałem, to najlepszy zestaw zawieszenia dla mnie(sprężyny 15-20, bilstein b6), no chyba, że macie jakieś inne rady?

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kecaj77 ; 18-02-2009 o 11:08

  2. #2
    Starscream
    Gość

    Domyślnie

    ja ma oryginalne, kupione w salonie, nie zakładane i oczywiście nie używane-mam na nie fakturę, jakbyś był zainteresowany, daj znać-odsprzedam po przyzwoitej cenie :wink:

  3. #3
    kecaj77
    Gość

    Domyślnie

    NIe chce zaśmiecać forum i zakładać nowego tematu, ale mam pytanie: czy montuje się dolne przednie rozpórki w AR 156 jtd? Bo gdy wysłałem zapytanie do pewnego internetowego sklepu to dostałem w odpowiedzi, że takich rozpórek się nie montuje, ze względu na układ zawieszenia. Posiadacie jakąś wiedze na ten temat?

  4. #4
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    Pewnie idzie ja zamontować tylko dostać..... Narazie do ar nie widziałem jeszcze dolnej :|

  5. #5
    kecaj77
    Gość

    Domyślnie

    Ja znalazłem dwa rodzaje:

    http://www.rpmotorsport.pl/auta/alfa...a_-p-8793.html

    http://www.rallyshop.pl/index.php?p2...romeo-156-0101
    (już sie dowiedziałem, że tą rozpórkę się montuje tylko w TwinSpark)

    Macie pojęcie, gdzie się je montuje?

  6. #6
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    No tam masz nawet na foto pokazane że jest na sankach A trzyma sie na srubach wahacza. Ciekawy jestem jak na obnizonym zawieszeniu by zbierala ograniczniki prekosci Sa jeszcze tylnie rozpórki dolne moze do AR jest Mozna też poszukać nowych stabilizatorów eibacha

  7. #7
    kecaj77
    Gość

    Domyślnie

    Faktycznie tam jest pokazane, jakoś wcześniej nie powiększałem tej fotki i nie zauważyłem Mam zamiar troche obniżyć (sprężynki sportpack) więc zrezygnuje z tej rozpórki, bo jednak często musze śmigać po garbach, a może troche przycierać. Rozpórki tylne to są chyba tylko w bagażniku montowane? Jeśli tak, to odpadają, jednak przestrzeń bagażowa jest mi potrzebna... Popatrze za tymi stabilizatorami, ale z tego co mi się wydaje to koszt koło 1000zł, a to zdecydowanie za dużo, już lepiej w lepszy zawias zainwestować.

  8. #8
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    Nie tylko w bagazniku No tak cena tych stabilizatorow przeraza Ja chyba do 155 teraz bede robił dolne rozpórki jakoś sam wole pospawać to i jedno i to samo wyjdzie Ale górna bym chciał już kupić. Jak kolego chcesz z sport pac skrezyny to nie ma sensu rozporek dawać. A że tak dodam jak już chcesz przednia to wejs górna kup

  9. #9
    kecaj77
    Gość

    Domyślnie

    Górną już mam kupioną A gdzie są te tylne montowane prócz bagażnika?

  10. #10
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    Oj to róznie. Zobacz na tej pierwszej stronie tam od innej marki to bedzie fota

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Obniżone zawieszenie - co wybrać?
    Utworzone przez Doblo w dziale Hamulce i zawieszenie
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 25-04-2020, 13:08
  2. Co wybrać do 14 tys.
    Utworzone przez Deamian w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 22-01-2015, 05:38
  3. Co wybrać ?
    Utworzone przez Marsela w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-10-2012, 20:20
  4. jakie wybrać zawieszenie?
    Utworzone przez brill7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-07-2012, 14:32
  5. [156] zawieszenie które części wybrać
    Utworzone przez mrutyś w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 18-10-2008, 10:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory