Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: [156]Gdzie można kupić body kit dla AR po lifcie?

  1. #1
    kecaj77
    Gość

    Domyślnie [156]Gdzie można kupić body kit dla AR po lifcie?

    Znalazłem już interesujące mnie części i chciałbym założyć na tył zderzak AutoDS, model GTA look tam jest to wersji 98-03, ale napisali mi, że do mojej też będzie pasował. Tylko teraz mam pytanie do Was czy to jest serio możliwe? Mam seryjne czyjniki parkowania i chciałbym je przełożyć, to akurat myśle, że będzie możliwe, ale gorzej z hakiem holowniczym, czy on też wychodzi w tym samym miejscu(w co wątpie)? Czy musze zrezygnować z haka?

  2. #2
    kecaj77
    Gość

    Domyślnie

    Odświeżam, gdyż zmieniłem całkowicie treść tematu, bo nie chce zaśmiecać nowymi

  3. #3
    Starscream
    Gość

    Domyślnie

    wiesz co? hak w aucie stylizowanym na GTA to trochę nie na miejscu. Co do zderzaka, to możliwe jest absolutnie wszystko, więc pewnie i taki manewr będzie ok. Podejrzewam, że mocowania i cały obrys zderzaka, jeśli tylko uda zakupić Ci się dobrze zrobiony będzie ok :wink:

  4. #4
    kecaj77
    Gość

    Domyślnie

    hehe, źle się wyraziłem, chodzi mi o ten duperel taki co normalnie jest do niego zatyczka, a wkręca się go tylko w przypadku konieczności, nie chodziło mi o hak do przyczepek. Ale faktycznie jak teraz to przeczytałem to można było to tak zrozumieć. A gdzie można kupić najlepszy taki zderzak? Bo z tego co ja szukałem to ze sklepu AutoDS, jeszcze bym sobie odrazu kupił progi.

  5. #5
    Starscream
    Gość

    Domyślnie

    poszukaj lepiej sklepu, albo jak na allegro, to tylko wtedy, żebyś mógł "pomacać" zderzak. Ja kupiłem w ciemno, patrząc tylko na rozmazany obrazek i zderzak trafił spowrotem do sprzedawcy, bo z jednej strony odstawał ze 4 cm a z drugiej haczył o koło Niestety nie potrafię Ci nikogo polecić, poszukaj, na tym allegro, czy e-bay'u jest tego trochę-ale zrób tak, jak napisałem- pomacaj przed zakupem...

  6. #6
    kecaj77
    Gość

    Domyślnie

    Chodzi mi konkretnie o ten zderzak:

    http://www.shop.autods.net/index.php...f888c57ddb359e

    Jak widać cena nie jest mała więc uważam, że wykonanie będzie profesjonalne, oczywiście w razie jak coś nie będzie pasowało to nie będzie problemu z wymianą. Właśnie allegro to mi się kojarzy z tanim i niekoniecznie dokładnym wykonaniem, ale oczywiście nigdy nic nie wiadomo, jednak mam nadzieje, że wszystko będzie ok.

    P.S. dzięki za rady

  7. #7
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    na zdjęciu jest zderzak GTA ale do SW jeśli nie masz SW to wydaje mi się że będzie ciężko.
    Przedni zderzak da się dogiąć aby pasował. Ale z tylnym podobno są większe problemy.
    Widziałem na alledrogo kiedyś zderzak GTA ale robiony pod zwykłą 156 cena koło 800zł ale teraz nie mogę znaleźć, może ktoś ma namiary w ulubionych bo sam bym był zainteresowany takim tylnym GTA dla zwykłej 156

  8. #8
    kecaj77
    Gość

    Domyślnie

    No ja własnie mam SW więc mam nadzieje, że będzie pasował idealnie

  9. #9
    Hubert155
    Gość

    Domyślnie

    Ja ci moge smialo polecic autods http://www.shop.autods.net/index.php...products_id=45 sam kupilem przedni zderzak i progi z tej firmy nawet jest zdjecie mojego auta przedstawiajace przedni zderzak GTA, a te fotki czarnego sportwagona na zdjeciach to kolega kupil caly pakiet GTA i felgi ode mnie.Wydaje mi sie ze nie ma sensu szukac gdzie indziej gosc je sam produkuje i robi to dobrze, a swiadczy o tym duza sprzedaz zderzkow na rynek zachodni.Pozdrawiam

    ---------- Post added at 21:37 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

    aa bym zapomnial pamietaj ze tylni zderzak GTA jest dalej wysuniety niz seryjny i jak masz krotki wydech ledwo odstajacy ze zderzaka lub tez seryjny to przy zderzaku GTA schowa sie gleboko i moze to troche dziwnie wygladac.tutaj tez dobry kolega kupil do sedana tylni GTA http://www.shop.autods.net/index.php...products_id=63 on mial znowu za duza rure przy seryjnym i taka dluga w GTA wyglada calkiem normalnie.

  10. #10
    kecaj77
    Gość

    Domyślnie

    Dzięku za odpowiedź, utwierdziłeś mnie w przekonaniu o tej firmie. Dlatego teraz już jestem pewny zakupu i na wiosne moja Alfa będzie miała nowy wygląd. A mam tylko pytanie czy wiesz jak przy zakładaniu zderzaka GTA look ma się sprawa z tylnym hakiem(tym dokręcanym), bo to mnie bardzo zastanawia.

Podobne wątki

  1. Gdzie kupić Body kit Carzone? 147 5D
    Utworzone przez Norbert w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 04-11-2013, 10:32
  2. Gdzie można kupić ZENDER
    Utworzone przez oscar1989 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 24-04-2010, 11:27
  3. Gdzie można kupić bodykit Noviteca do GTV?
    Utworzone przez zbig w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-06-2009, 18:43
  4. [156] Gdzie można kupić części do AR 156 po lifcie?
    Utworzone przez kecaj77 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-07-2008, 17:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory