Strona 77 z 135 PierwszyPierwszy ... 27676869707172737475767778798081828384858687127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 1342

Temat: Widziany/Widziana

  1. #761
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,554

    Domyślnie

    Cytat Napisał wkamil Zobacz post
    Klasyka. Jak nie wiesz co masz powiedzieć, zarzuć rozmówcy że nie rozumie. ESI to najgorsi kierowcy na świecie, źle parkują, cwaniakują, generalnie to szlaban za Sieradzem powinni postawić by innym żyło się lepiej. Karny kutas dla nich to najłagodniejszy wymiar kary.
    Odpowiadam za to co napisalem, a nie co zrozumiales. Zapytales czy rozumiesz, zatem zgodnie z prawdą odpowiadam - źle zrozumiales to co zostało napisane.
    Klasyka, jak sie komuś zarzuci, ze nie rozumie wypowiedzi to sie focha.

  2. #762
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar wkamil
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 SW 2.4 JTD Ti '05, 159 SW 2.0 '11
    Postów
    796

    Domyślnie

    Cytat Napisał SebaStol Zobacz post
    ehh i po co w ogóle rozpocząłem temat? Nie ważne czy ESI, czy EZG, czy EPA,
    Seba, ale przecież od samego początku właśnie o to mi chodziło. Moje pytanie - prowokacyjne w zamyśle - bo mniej więcej spodziewałem się co zostanie napisane w odpowiedzi, miało na celu zwrócenie uwagi, że stygmatyzowanie kierowców po blachach ma, delikatnie mówiąc, niewiele sensu, bo na co dzień na terenie Łodzi (i praktycznie każdego dużego miasta) znajdziesz 100x więcej przypadków głupoty i kiepścizny w sprawności za kółkiem, więc najzwyczajniej w świecie nie widzę żadnego uzasadnienia, żeby szczególnie honorować w tym zakresie blachy "pod" łódzkie. Bo co z tego, że na miejscowych blachach ktoś porusza się sprawniej, skoro, zacytuję Ciebie (...) za kierownicą zachowuje się jak pan świata, który jakby miał na kierownicy przycisk od karabinu to strzelałby bez przerwy do reszty kierowców. Cwaniaczenie, pokazywanie jaki to on jest wirażka, lekceważenie przepisów i innych użytkowników, no i oczywiście parkowanie wszędzie, gdzie tylko jest w stanie wjechać samochód nie patrząc na znaki, przepisy, nie ważne czy trawnik, chodnik, wjazd, podjazd, zakręt, skrzyżowanie, przejście, nie ważne, że zajmuje trzy miejsca parkingowe. Ważne, że jego samochód stoi, chociaż czasem to wygląda jak ktoś by w popłochu porzucił samochód".
    No ale powstało wrażenie, że ja tutaj wziąłem coś do sobie i focham. To już definitywnie EOT z mojej strony.

    A generalnie to muszę ponarzekać, że jeszcze nikt w Łodzi mi nie pomachał, chociaż alfy widzę za każdym razem jak jestem (średnio co dwa tygodnie).


    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    Odpowiadam za to co napisalem, a nie co zrozumiales. Zapytales czy rozumiesz, zatem zgodnie z prawdą odpowiadam - źle zrozumiales to co zostało napisane.
    Klasyka, jak sie komuś zarzuci, ze nie rozumie wypowiedzi to sie focha.
    O nic nie pytałem. Mam nadzieję, że wiesz, co to jest "pytanie retoryczne"?
    Ostatnio edytowane przez wkamil ; 18-09-2015 o 14:25

  3. #763
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mariusek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Łódź, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sportwagon
    Postów
    88

    Domyślnie

    Ostatnio dwa dni z rzędu wracając z pracy po 22 spotkałem raz gtv jakiś ciemny kolor trochę się ze mną poganiała i drugi raz 166 na ramkach, ale nie tutejsza i tez delikatne ściganie bylo

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  4. #764
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Szczepan
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Łódź, Polska
    Auto
    była: Alfa Romeo 147 jest: BMW 740i
    Postów
    975

    Domyślnie

    Pozdro dla zeb'a i Bajona, których nie widziałem z pół roku i nagle spotkałem ich w odstępach 10 minutowych jednego dnia

    PS. Bajon, kiedy to piwo w końcu? Zeb idziesz z nami?


    Moje maleństwo - kliknij na zdjęcie!

    Pomogłem? - kliknij PODZIĘKUJ ZA POST!

  5. #765
    Użytkownik Rowerzysta Avatar SebaStol
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Łódź/Almelo
    Auto
    159 SW 1.9 jtdm 16V 150 KM
    Postów
    317

    Domyślnie

    Tak o nieznajomych Alfach to w okolicach Wojska Polskiego - Palki kilka razy widziałem ciemną (chyba czarną?) GT z czerwonymi (o gustach się nie dyskutuje, ale mnie się nie podoba) felgami.

  6. #766
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar wkamil
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 SW 2.4 JTD Ti '05, 159 SW 2.0 '11
    Postów
    796

    Domyślnie

    A żółtą GTV znacie? Za dużo ich nie ma raczej... A za kierownicą siedziała pani w wieku, tak na oko 60 lat

  7. #767
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar piter770
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Łódź - Teofilów
    Auto
    Alfa147 1.9 JTDm
    Postów
    23

    Domyślnie

    Pozdrowienia dla właściciela czarnej GT na tablicach EZG... widzianego dzisiaj o 13.30 na skrzyżowaniu Traktorowa / Aleksandrowska

  8. #768
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,554

    Domyślnie

    Cytat Napisał wkamil Zobacz post
    Seba, ale przecież od samego początku właśnie o to mi chodziło. Moje pytanie - prowokacyjne w zamyśle - bo mniej więcej spodziewałem się co zostanie napisane w odpowiedzi, miało na celu zwrócenie uwagi, że stygmatyzowanie kierowców po blachach ma, delikatnie mówiąc, niewiele sensu, bo na co dzień na terenie Łodzi (i praktycznie każdego dużego miasta) znajdziesz 100x więcej przypadków głupoty i kiepścizny w sprawności za kółkiem, więc najzwyczajniej w świecie nie widzę żadnego uzasadnienia, żeby szczególnie honorować w tym zakresie blachy "pod" łódzkie. Bo co z tego, że na miejscowych blachach ktoś porusza się sprawniej, skoro, zacytuję Ciebie (...) za kierownicą zachowuje się jak pan świata, który jakby miał na kierownicy przycisk od karabinu to strzelałby bez przerwy do reszty kierowców. Cwaniaczenie, pokazywanie jaki to on jest wirażka, lekceważenie przepisów i innych użytkowników, no i oczywiście parkowanie wszędzie, gdzie tylko jest w stanie wjechać samochód nie patrząc na znaki, przepisy, nie ważne czy trawnik, chodnik, wjazd, podjazd, zakręt, skrzyżowanie, przejście, nie ważne, że zajmuje trzy miejsca parkingowe. Ważne, że jego samochód stoi, chociaż czasem to wygląda jak ktoś by w popłochu porzucił samochód".
    No ale powstało wrażenie, że ja tutaj wziąłem coś do sobie i focham. To już definitywnie EOT z mojej strony.

    A generalnie to muszę ponarzekać, że jeszcze nikt w Łodzi mi nie pomachał, chociaż alfy widzę za każdym razem jak jestem (średnio co dwa tygodnie).




    O nic nie pytałem. Mam nadzieję, że wiesz, co to jest "pytanie retoryczne"?
    Dobrze, zmienmy formę - uświadomiłem Cie, iż popelniles błąd w rozumowaniu.

  9. #769
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Koledzy dobry diagnosta na terenie łodzi

    Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  10. #770
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    159 2,4 210
    Postów
    589

    Domyślnie

    wkamil, wyluzuj bo do EZG pod względem głupoty się ludzie z twojego rejonu nie umywają. W kwestii złych opinii o kierowcach z danego rejonu działa czysta psychologia. Ktoś coś odwalił na drodze przed nami, to patrzymy na rejestrację i zapamiętujemy, to że minie nas 100 innych normalnych już nie jest ważne.

    Osobiście w Łodzi jestem przyjezdny, jeżdżę na obcych blachach i ani na mnie nie trąbią, ani nie traktują chamsko. Natomiast zdarzyło mi się kilka razy wracając z warszawy autostradą, że pojazd na blachach ESI wyhamował z 140 do 50 jeszcze na prawym pasie, bo właśnie zjeżdżał z autostrady (do tego służy pas zjazdowy ale mniejsza).

    Tutaj pokutuje to, że wielu kierowców nie obytych w dużym mieście często jeździ jak buraki za kierownicą. Jak wracam do domu przez Zgierz to zawsze zdrowaśkę odmawiam, bo to co robią ludzie z tego MIASTA woła momentami o pomstę do miejsca, wciskanie się w najmniejszą szczelinę, wyprzedzenia nie zakończone dahowaniem tylko dzięki temu, że ktoś odpowiednio szybko zahamuje i gościa wpuści.
    Zresztą tak samo dzieje się, gdy jadę w swoje strony. Już mi się nie chce liczyć ile razy trójznakowe rejestracje starały się mnie skasować na różnych parkingach albo rondach...

    To nie jest żaden przytyk osobisty - a tak go odbierasz mam wrażenie - (może to ty jechałeś tamtą alfą ? ) tylko ogólna i stronnicza obserwacja która jednak z niczego nie powstała.

    A co do buractwa jeszcze w samej łodzi. Jak widzę kogoś na blachach EL który się na pałę wbija lewym pasem to nigdy gościa nie wpuszczę, bo to zazwyczaj zwykły cwaniak który myśli że jest mądrzejszy od innych. Ale jak w takiej sytuacji widzę przyjezdnego, to zakładam że mógł się pogubić i miejsca ustępuję. Zwłaszcza mam tu na myśli miejsca takie jak lewoskręt z al. Politechniki w Radwańską itp. Parę razy prawie przypłaciłem to dzwonem na zwężeniu zaraz za południowym zjazdem z ronda obok Castoramy na zgierskiej no ale cóż...
    Ostatnio edytowane przez hideto ; 18-09-2015 o 20:15

Podobne wątki

  1. Widziany/widziana...
    Utworzone przez Belfer w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 1946
    Ostatni post / autor: 25-02-2024, 16:11
  2. Widziany \ Widziana...
    Utworzone przez Carissa w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 11630
    Ostatni post / autor: 07-11-2023, 20:13
  3. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 4760
    Ostatni post / autor: 10-10-2021, 18:38
  4. Widziany / widziana
    Utworzone przez weloo w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 3283
    Ostatni post / autor: 02-09-2019, 06:03
  5. Widziany/Widziana
    Utworzone przez Kuba_156 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-12-2011, 21:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory