Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Renowacja felg Mielec lub okolice

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Mielec, Poland
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9JTD
    Postów
    46

    Domyślnie Renowacja felg Mielec lub okolice

    Witam. Szukam kogos kto zajmuje sie renowacja felg aluminiowych w Mielcu lub okolicach. Jedna felge mam niestety peknieta :/. No i tez chcialbym zmienic ich kolor. Z gory dzieki za informacje

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Paulos76
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Mielec
    Auto
    Alfa romeo 147 2.0 TS LPG
    Postów
    253

    Domyślnie

    Witam,w Mielcu to nie wiem,ale kawałek od Mielca w Ropczycach masz tak zakład http://www.felgiropczyce.pl/naprawa-...alowanie-felg/ .Nie wiem czy o coś takiego Ci chodziło.

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar motodoktor1
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    RZESZÓW
    Auto
    ALFA 159 SW 2.4JTDm 210KM/250 KM by Weloo i 3200GT 2001 375KM V8
    Postów
    545

    Domyślnie

    Witam!Zdecydowanie jeśli to dla Ciebie nie za daleko to polecam zakład w Rzeszowie na Słocinie.Robiłem u nich poważnie uszkodzoną 18" do mojej 159.Nie pamiętam ich nazwy ale były to trzy litery typu:MDM czy MJR -coś takiego.Jak wklepiesz na nacie to znajdziesz bez problemu.Pozdrawiam

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Dominik1992
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD SW 110 km
    Postów
    316

    Domyślnie

    KTJ serwis przy ulicy Rocha w Rzeszowie tez osobiście mogę polecic.

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Mielec, Poland
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9JTD
    Postów
    46

    Domyślnie

    Dzieki wielkie . To juz mam gdzie sie zachaczyc przynajmniej, bo na poczatku lekka zalamka.

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AndrzejGP23
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR 156 1.8 TS FL SW
    Postów
    456

  7. #7
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    Ja raczej nie szukam specjalistycznego zakładu, bo szkoda pokonywać specjalnie tych km dla takich rzeczy...
    Zależy co potrzebujesz i co chcesz zrobić...
    Piaskowanie alufelg robią bardzo ładnie na Trauguta po prawej stronie jadąc na Złotniki, jak chcesz tylko zregenerować fronty, to za cały interes naprawdę wychodzi parę groszy, a przeważnie tyle wystarcza, bo wewnętrzny ring wystarczy potraktować papierem ściernym
    Ewentualne prostowanie robią też fajnie, fachowo i z przystępnymi cenami na Towarowej (obok Targumu - tylko czasem nie zajedź do Targumu bo cie skasują jak za złoto 'D)
    a malowanie zlecasz pierwszemu lepszemu lakiernikowi, albo ewentualnie malujesz sam, jeśli tylko masz trochę zacięcia majsterkowicza i byle jaki pistolet lakierniczy
    Felgi są o tyle fajne, że nie sąsiadują z żadnym elementem, więc nie ma co porównywać malowania, a ewentualnych zlewek nikt nie zobaczy, bo prawie nikt ich tam nie szuka
    Najpierw szlifujesz, potem kładziesz podkład epoksydowy, znowu szlifujesz jak wyschnie, baza i na koniec klar
    I w ten o to prosty sposób możesz odmalować felgi w cenie farby jeśli tylko pominiesz piaskowanie, a tak też można, wystarczy jedynie papierek ścierny, trochę czasu i samozaparcia
    Generalnie problem zaczyna się jedynie przy felgach polerowanych (mówi się że są polerowane ale tak naprawdę mają tylko toczone fronty), wtedy, żeby uzyskać taki efekt, felgę która jest już pokryta podkładem i bazą, musisz dostarczyć do firmy zajmującej się właśnie usługa toczenia frontów - jakieś 80zł od sztuki, a najbliższy zakład tego typu znajduje się w KRK

Podobne wątki

  1. Renowacja Felg Alu Łódź i okolice...
    Utworzone przez beligistino w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 03-03-2017, 09:44
  2. Mielec i okolice.
    Utworzone przez ziomalek18888 w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 03-03-2016, 18:04
  3. Renowacja felg
    Utworzone przez Fr4cTiv0 w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-08-2014, 10:40
  4. Renowacja felg Lublin okolice gdzie?
    Utworzone przez dewos w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-02-2014, 21:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory