Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: [145] Wkładki zamków

  1. #1
    oran
    Gość

    Domyślnie [145] Wkładki zamków

    Tak jak w temacie, ukradli mi dziś radio - pół biedy by było, gdyby nie to, że rozje..li mi wkładke od pasażera, i teraz musze kombinować skąd wziąść taką? Wiecie gdzie można dostać wkładki do Alfy? Albo od jakich innych fiatów pasują może?

    Pomocy :/

    Wkładka działa chyba nawet (nie sprawdzałem), ale jest wypchnięta, coś tam połamali chyba, nie chce sprawdzać teraz bo ciemno i jestem "troche" wkur... wkurzony jestem. :x

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Kedzierzyn-Kozle, Poland
    Auto
    AR 145 1.6 boxer '96 i AR 147 1.9 JTD 8v '01
    Postów
    332

    Domyślnie

    dolacze sie do tematu i zapytam: czy nie orientujecie sie jak wyglada sprawa z zamiana zamkow z lewych drzwi na prawe? W sensie ze chce zmienic zamek z lewych drzwi,przelozyc do prawych ;p
    Podobno Henry Ford zdejmował z głowy kapelusz, kiedy mijała go Alfa Romeo, a Enzo Ferrari w dniu, kiedy pokonał Alfę, płakał jak dziecko.

  3. #3
    Tiga
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Parzi
    dolacze sie do tematu i zapytam: czy nie orientujecie sie jak wyglada sprawa z zamiana zamkow z lewych drzwi na prawe? W sensie ze chce zmienic zamek z lewych drzwi,przelozyc do prawych ;p
    Kolego kombinowałem tak kiedyś , nie da rady przełożyć, zamek bedzie chodzić w drugą strone.

    Cytat Napisał oran
    Tak jak w temacie, ukradli mi dziś radio - pół biedy by było, gdyby nie to, że rozje..li mi wkładke od pasażera, i teraz musze kombinować skąd wziąść taką? Wiecie gdzie można dostać wkładki do Alfy? Albo od jakich innych fiatów pasują może?



    Pomocy :/

    Wkładka działa chyba nawet (nie sprawdzałem), ale jest wypchnięta, coś tam połamali chyba, nie chce sprawdzać teraz bo ciemno i jestem "troche" wkur... wkurzony jestem.
    Miałem kiedyś Alfe 145 właśnie po włamaniu i też był zepsuty zamek. Nistety musisz kupic newe wkłady, bo zapewne pękło tam plastikowe cięglo , którego nie da się naprawić. Sklejenie nic nie daje . Kolecam kupić nowy zamek i przełożyć to co uszkodzone.

    Pozdr. Tiga :wink:

  4. #4
    thing
    Gość

    Domyślnie

    może będzie pasować od jakiegoś fiata?

  5. #5
    Tiga
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał thing
    może będzie pasować od jakiegoś fiata?
    Niestety nie pasuje. Może od Delty lub 155, bo one też mają zamek w dzwiach, natomiast od Bravo nie pasuje ,bo ma zamek w klamce i jest inna zasada działania. Jednak szczerze mówiąc nie ryzykowałbym. Ja wtedy kupiłem od 145 i było wszystko git. Mam w garażu od Punto I , wygladały podobnie , a jednak nie pasowało... ,więc łatwo można się naciąć.

  6. #6
    oran
    Gość

    Domyślnie

    Yhym, to czy ten będzie pasował do mojej 145?

    http://moto.allegro.pl/item535431963...awy_przod.html

  7. #7
    Tiga
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał oran
    Yhym, to czy ten będzie pasował do mojej 145?

    http://moto.allegro.pl/it...rawy_przod.html
    Bedzie pasowac,ale na 100% Tobie potrzebny jest sam wkład ,a nie całe to badziewie.

  8. #8
    oran
    Gość

    Domyślnie

    No tak, ale nie ma samych wkładek, a tu chyba jest wkładka z tym, zdjęcie do bani i nie wiem właśnie, zapytam się gościa czy tam jest wkładka.

    I tak jak już pisałeś Tiga, że nie będzie pasować prawy do lewego - to wkładki się to też tyczy?

  9. #9
    Tiga
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał oran
    to wkładki się to też tyczy?
    Jak najbardziej!

  10. #10
    oran
    Gość

    Domyślnie

    Aha, no to szukam tylko prawych, od tylnich drzwi by pasowała wkładka też?

Podobne wątki

  1. [145] Czy wszystkie wkładki zamków były takie same ?
    Utworzone przez ADI_BoXER w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-01-2016, 22:56
  2. [145] Wymiana wkładki zamka od drzwi
    Utworzone przez SUICIDE w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 16-02-2013, 11:28
  3. Wkładki zamków
    Utworzone przez pieuk w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-09-2011, 20:13
  4. [155] Wkładki zamka do drzwi
    Utworzone przez Vinc w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-08-2010, 17:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory