Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Temat: [156] Składana tylnia kanapa..?

  1. #11
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kamko25
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    dolny śląsk
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm 20v 2006r. Distinctive. Była 156 SW 2.4 Jtd 10v 2002r
    Postów
    446

    Domyślnie

    Cytat Napisał Masterhard
    Ja ze swoimi sąsiadami to nawet nie zaczynam
    Mieszkam na 1 piętrze,a na parterze i na 2 piętrze mieszkają tacy sąsiedzi którzy się od lat nienawidzą. Jeden kiedyś chciał drugiemu podpalić auto, to ten mu podstawił te auto pod okno i wsadził do auta karnister z benzyną i butle gazową,a za szybe włożył karton z napisem "podpalaj teraz skurw..." Także musze stawiac auto daleko od domu
    To to jest normalnie mistrzostwo świata, dobry pomysł na sekwencję do kolejnej polskiej komedii ale się uśmiałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: <haha>

  2. #12
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar DeeS
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zabrze-Ruda Śląska
    Auto
    AR 156 2.5 V6 Q2
    Postów
    433

    Domyślnie

    No to u nas na osiedlu 2ch sasiadow wojowalo. Mieszkali drzwi w drzwi i raz doszlo do awantury i jeden zastrzelil go na balkonie ze srutowki.
    AR 156 2.5 V6 Q2
    AR 145 JTD '99 byla
    AR 156 2.0 TS byla

  3. #13
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    jak to dobrze że mam normalnych sąsiadów. A na pieska to bym się znowu zaczaił i puknął jeszcze raz tylko mocniej to babka zobaczy co czułeś jak zniszczyła Bellę. Pies to pewnie jakaś popierdółka typu ratlerek albo york.

  4. #14
    loki
    Gość

    Domyślnie

    pomysł z tymi butlami w samochodzie jest ok.. chyba bede musiał go wykorzystać..!

  5. #15
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    ja to mam normalnych sąsiadów , nawet auto pożyczyli jak byłem w potrzebie i ogólnie są wporządku :wink:

  6. #16
    Masterhard
    Gość

    Domyślnie

    ja tam ich lubie tylko,że oni siebie nawzajem nie

  7. #17
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Maciek-156
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Postów
    8,596

    Domyślnie

    W Polsce obowiązuje takie prawo że za szkody wyrządzone przez zwierzęta odpowiadają ich właściciele (to,że był na jezdni i został potrącony to jest tylko i wyłącznie ich wina) - dobrze by było jakbyś uświadomił to sąsiadom....
    AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
    Jeep Cherokee 2.0 MJD A9 LIMITED 2014
    Giulietta 1,4TB MA Distinctive 2010
    AR156 1.9 16v JTD M-jet 2004
    AR156 1.6TS 2000
    Wcześniej 7 włoskich aut F (126, 127, UNO DS, TIPO, PUNTO, BRAVA, MAREA)

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar fabio_79
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Pleszew
    Postów
    25

    Domyślnie

    Wniosek dla pozostałych - w takich sytuacjach nie ma zlituj wzywać policję i tyle nie szczypać się z chamstwem. Wielu moich znajomych przechodziło przez takie wypadki i wszystko było ok jeżeli znalazł się właściciel psa, bez niego można tylko zacisnąć pięści. Szczególnie istotne jest to na wsiach bo każdy rolnik płaci obowiązkowo OC gospodarstwa i z tego tytułu można pokryć koszty naprawy uszkodzonego samochodu. Nikt przy tym nie traci żadnych zniżek. Problem że rolnicy sami o tym nie wiedzą i częstą się wypierają że to nie ich pies.

  9. #19
    michele22
    Gość

    Domyślnie

    Odwet jak najbardziej sie nalezy. Blokowiska zwykle tak o 3-4 w nocy sa pusciutkie - anie zywej duszy, wiec wtedy mozna robic co sie chce. Moze poluzowac maksymalnie sruby w ktoryms z przednich kol?

    Ja mialem takiego sasiada na blokowisku, na ktorym wczesniej mieszkalem. Stary emerytowany milicjant. Wkurzal sie strasznie jak ktos z bloku obok parkowal auto pod jego blokiem. Na jego podanie, zostal postawiony znak "dla niepelnosprawnych" zeby mial miejsce na swoja Jette. W sumie przez niego kilka osob (w tym ja i moi rodzice) mieli na parkingu przebita opone - za parkowanie pod jego blokiem, a kolega zarobil mandat od strazy miejskiej za parkowanie w tamtym konkretnym miejscu. Sam nigdy strazy nie widzialem na naszym osiedlu, wiec mysle ze stary sbek go sprzedal.

  10. #20
    Użytkownik Romeo Avatar Krajcok
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Oberschlesien
    Postów
    785

    Domyślnie

    Cytat Napisał michele22
    Odwet jak najbardziej sie nalezy. Blokowiska zwykle tak o 3-4 w nocy sa pusciutkie - anie zywej duszy, wiec wtedy mozna robic co sie chce. Moze poluzowac maksymalnie sruby w ktoryms z przednich kol?
    Cytat Napisał cin_ek
    A na pieska to bym się znowu zaczaił i puknął jeszcze raz tylko mocniej to babka zobaczy co czułeś jak zniszczyła Bellę.
    Panowie, czy Wy dobrze sie czujecie?

    Cytat Napisał loki
    Kobieta która go miał trzymać na smych a nie trzymał twierdzi ze jechałem za szybko.. (miedzy blokami sie nie da duzo bo chyba 10km/h jechałem) okazało sie ze pisiak jest troche połamany a ja miałem pękniety zderzak pod halogenem delikatnie..
    Tak tak, na pewno jechałeś 10 km/h. I zderzak pękł...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 10:08
  2. Ładowność bagażnika /składana tylna kanapa
    Utworzone przez blaksan w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-02-2011, 23:15
  3. [156] Tylnia Kanapa Jak Wyjąć HELPPPP
    Utworzone przez MAJESTICAR156 w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 08-02-2011, 19:29
  4. [146] Tylnia kanapa nie rozkłada się
    Utworzone przez 146boxer w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-12-2010, 11:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory