Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: jakie byly wersje wyposazenia w 156 2000

  1. #1
    Brunet
    Gość

    Domyślnie jakie byly wersje wyposazenia w 156 2000

    witam. Mam mala zagadke a szczerze powiem ze naszukalem sie po necie i nie moge do konca nic konretnego znalezc. Czy ktos ma pojecie jakie byly wersje wyposazenia i co wchodzilo w ich sklad w 156 selespeed? nie wiem wydaje mi sie ze mam full opcje ale sam nie jestem pewien. Jakby ktos podal link bylbym wdzieczny. np maly spojler z tylu lacznie z 3 swiatlem stop i w w szybie na dole nie ma, tyle ze ja wypatruje takiego na ulicach i nie ma; jak maja taki sam spojler to 2 swiatla. Glupio to wyglada ale nie moja sprawa. chce wiedziec co jest w standardzie i jakie sa wersje tylko.

  2. #2
    Brunet
    Gość

    Domyślnie

    mam skory, nie mam szyberdachu, mam klime manual, maly spojler z tylu, samochod wyglada na delikatnie obnizony, felgi 16"; samochod jest w w dziale nasze belle jakby co

  3. #3
    Brunet
    Gość

    Domyślnie

    hehe nie sa podgrzewane siedzenia; wiem ze moga byc; nie wiem co jest w standardzie tak bym jakos doszedl co jest; podlokietnik jest ale nie wiem czy w standardzie jest czy nie; nie ma jakiejs strony z danymi dotyczacymi pakietow? mam ksiazki serwisowe, tez nie wiem czy takie jak w polsce, ale tam nic nie ma co za wyposazenie w co wchodzi; wydaje mi sie ze oprocz podgrzewanych siedzen jest full ale pewien nie jestem; postawisz kolo innej to wyglada zupelnie inaczej i szczerze powiem ze sam nie wiem dlaczego...:/ w kazdym razie lepiej tak ze nie placze

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar Homer155
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 2.0 JTDm QV-Line TCT
    Postów
    111

    Domyślnie

    Witam.Tutaj masz trochę informacji na temat selespeeda może znajdziesz coś odnośnie wyposażenia http://homepage.mac.com/paul_denyer/...41/page41.html
    Po fotkach widzę że autko posiada sport pack 3.
    Pozdrawiam.

  5. #5
    csscss
    Gość

    Domyślnie

    Wiele osób sądzi że jeśli nie ma wyświetlacza ze wskazaniem temp. to klima jest manualna,
    Mam orginalną fakture z zakupu auta i mam tam dopłate za klime automamatyczną,
    A mam typowy panel sterowania klimą jak w każdej 156 z klimą z przed liftingu.
    Jeżeli jest funkcja auto i utrzymuje temp. taką jaką nastawimy pokrętłem to nie jest to już raczej manual. Który funkcjonuje jedynie jako nawiew zimnego powietrza bez możliwości kontrolowania temp. w samochodzie.
    Chyba się nie myle???

  6. #6
    Brunet
    Gość

    Domyślnie

    dzieki homer za pomoc browar mozemy w realu wypic jak sie da; jakby ktos potzrebowal info walic na priv albo gg

Podobne wątki

  1. Jakie wersje miały Q2 ?
    Utworzone przez Wuziu w dziale GT
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-07-2014, 22:35
  2. Wersje wyposazenia po fl
    Utworzone przez z4boj4d w dziale 156
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 06-03-2014, 13:13
  3. [155] wersje wyposazenia
    Utworzone przez samul w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-02-2010, 08:57
  4. Jakie Są Wersje AR?????
    Utworzone przez Khalad w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 06-03-2009, 20:44
  5. Jakie byly ceny nowych AR 156 ? :D
    Utworzone przez RogerIZ28 w dziale 156
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 19-01-2009, 23:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory