Strona 35 z 501 PierwszyPierwszy ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 5008

Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #341
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar mks
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Koszalin
    Auto
    Mercedes C63 AMG '14
    Postów
    371

    Domyślnie

    Nie wiem z czego macie klepane te Giulietty, ale ja mam naturalną grubą skórę (czerwoną), która bije na głowę skórę którą miałem np. w Nissanie 350Z, bo po przebiegu 118tys km nie ma śladów zużycia
    Mieszek faktycznie jest z ekoskóry, ale wygląda ok (w mojej QV jest czarny z czerwoną nicią)

  2. #342
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Octavia II 1,9 TDi
    Postów
    42

    Domyślnie

    Przeglądając kilka modeli Julki zauważyłem,że właśnie ta czerwona skóra bije na łeb inne wykończenia ale j..bie po oczach.Przynajmniej moich.Gdybym taką kupił oddaję do malowania natychmiast.Tyle,że na razie jestem od środy w Polsce ,od środy oglądam auta i na tym sie kończy.A już byłem zadowolony,że wymienię nudną Octavię na Alfę.Nie takie proste.

  3. #343
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar mks
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Koszalin
    Auto
    Mercedes C63 AMG '14
    Postów
    371

    Domyślnie

    A oglądałeś ją na żywo ? bo moim zdaniem na zdjęciach ta skóra jest bardziej oczojeb.a niż w rzeczywistości.

  4. #344
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Octavia II 1,9 TDi
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał mks Zobacz post
    A oglądałeś ją na żywo ? bo moim zdaniem na zdjęciach ta skóra jest bardziej oczojeb.a niż w rzeczywistości.
    Oglądałem na żywo.Mnie nie podchodzi,tak jak zresztą beżowa.
    A tu znalazłem taki egzemplarz.Rzut beretem ode mnie,więc się pofatyguję ale może ktoś już zna temat?

    http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-giul...tml#312f08e6e1

  5. #345
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    Ciekawi mnie tylko jedno , sprzedawca (domyślam się że handlarz) się zarzeka na wszelkie świętości że auto bezwypadkowe, oryginalny przebieg itd a nie wie nawet z jakim silnikiem jest ta Julka , w temacie jest TDI-w opisie CDTI, ehhh ręce opadają ....

  6. #346
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Octavia II 1,9 TDi
    Postów
    42

    Domyślnie

    Często widzę w takich ogłoszeniach pomyłki.Nie wiem nawet skąd się wzięło TDi ale dla niektórych każdy turbodiesel to TDi.Może to jest literówka?Natomiast nie widzę tam spryskiwaczy (chyba,że już tak ślepy jestem),więc jak ich nie ma to i pewnie soczewki z xenonami pomylił.Ale takie pomyłki to i w warsztatach się zdarzają.

  7. #347
    Użytkownik Świeżak Avatar serial
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    była Giulietta 1.4 170 Sport; jest Stelvio Super 200
    Postów
    89

    Domyślnie

    się czepiacie, przecież wyranie drukowanymi napisał "FULLLLLLLLL OPCJA"

    Cytat Napisał tx555 Zobacz post
    Ciekawi mnie tylko jedno , sprzedawca (domyślam się że handlarz) się zarzeka na wszelkie świętości że auto bezwypadkowe, oryginalny przebieg itd a nie wie nawet z jakim silnikiem jest ta Julka , w temacie jest TDI-w opisie CDTI, ehhh ręce opadają ....

  8. #348
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    Co to za full opcja bez szklanego dachu Spryskiwaczy też nie widzę chyba że xenon pod H7 dołożony był

  9. #349
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wichura87
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR, OPC
    Postów
    453

    Domyślnie

    TDi, CDTi, CDI, JTDM... przecież jeden wał. Chyba poważni ludzie wiedzą co sprzedają? Ksenony, automat z łopatkami, czy jestem ślepy że tego nie widzę?
    Ja szukając auta od razu dyskwalifikowałem ogłoszenia z takimi opisami ignorantów. Full opcja, taka okazja się nie powtórzy, no litości. Szkoda by mi było darmowego impulsu żeby zadzwonić.

  10. #350
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Octavia II 1,9 TDi
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    . Szkoda by mi było darmowego impulsu żeby zadzwonić.
    A ja będąc w Ostrowcu (wszak to 20 km ode mnie) pofatygowałem się mimo wszystko.Życie czasem bywa przewrotne.Auto stoi na placu jakiś już czas,tymczasem oprócz tego,że automat ( w moim przekonaniu to niesie za sobą problemy a co za tym idzie- drogie naprawy ) i w opisie właściciel wykazał się pewną fantazją, to auto jest jak najbardziej "czyste".Pierwszy lakier,środek ładnie utrzymany,te xenony to soczewki i mimo,że właściciel upierał się,że jest tak jak pisał to serwisant w Fiata szybko wyprowadził go z błędu.Przebieg bez zastrzeżeń,jakieś tam moduły były sprawdzane ale ja o tym wiem niewiele.W każdym razie wszystko ok.Były jakieś akcje serwisowe związane z wymianą żarówek i jakiegoś czujnika światła stop.Ponieważ czas mija nieubłagalnie,zdesperowany postanowiłem sprawdzić ten automat.Nie dość,że nie ma się do czego przyczepić to za te pomyłki w opisie sprzedający jest gotów na małe ustępstwa.
    Tylko,że ja w życiu nie byłem posiadaczem auta z automatem,co prawda mój znajomy chwali sobie automaty Subaru ale to chyba inna bajka.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory