Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65

Temat: 75 na pierwsze auto

  1. #61
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar ZENDER
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    laski
    Auto
    SAAB 9-3 AERO CABRIO , ALFA 75 TS Recaro
    Postów
    277

    Domyślnie

    1.8 za 5.800 z olx , była erniego , to auto było w idealnym stanie blacharskim , sam widziałem macałem , zero dziur i zero rdzy

  2. #62
    Użytkownik Romeo Avatar michałsnk
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    w Sanoku
    Auto
    W domu : Terenówka, Alfa Romeo 156 JTD 105 ps 255Nm,Berlingo 1.9D (XUD) wolnossące.
    Postów
    515

    Domyślnie

    Kup klubową albo za granicą prawdziwa Alfa Romeo (ostatnia taka) jaka powinna być Alfa !

  3. #63
    Użytkownik Romeo Avatar maicher
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    156; Giulietta; Spider i jeszcze cośtam
    Postów
    543

    Domyślnie

    Tą 75 Erniego sprzedaje Mikołaj z Polskiego Touring Klubu, człowiek pewny, nie pogorszył auta.
    Lakier ma ona do poprawek, ale rdzy nie widziałem.

  4. #64
    Użytkownik Świeżak Avatar dreadsimon
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    75 1.8 IE 1991, 147 FL 2.0
    Postów
    37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stefan116 Zobacz post
    Odszukaj w dziale Nasze auta tematu dotyczącego 75 1.8 Indy i podpytaj właściciela jak to wygląda bo chyba on również użytkuje swoje auto na co dzień.
    To o mnie Niestety nie użytkuję 75 na codzień. Łożyska, przednie zawieszenie, poduszki silnika wykazywały luzy i się tłukło więc przestałem użytkować i sukcesywnie kompletuję części i czekam na termin u lakiernika Jutro zrobię update w temacie to będzie więcej. Z tej perspektywy potwierdzę słowa kolegów - ceny części absolutnie nie odbiegają od tych w 10-15 letnich samochodach, bardziej problematyczny jest tylko wał. Problem z dostępnością zaczyna być, ale jeśli tylko dopłacić za wysyłkę z zagranicy to można dostać wszystko i w normalnych cenach (obczaj ceny części http://www.ebspares.co.uk/, http://www.autostoria.com/, http://myalfa.pl droższa). Lecę do garażu dłubać zawieszenie i pozdrawiam

  5. #65
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Mikołaj
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Spider 2.0 TS Lusso/ były GT 1300 Junior, 75 1.8, 156 1.8 TS, 159 SW 1.9 i Fiat Coupe 2.0 20VT
    Postów
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZENDER Zobacz post
    1.8 za 5.800 z olx , była erniego , to auto było w idealnym stanie blacharskim , sam widziałem macałem , zero dziur i zero rdzy
    To obecnie moje auto. Blachy nadal w świetnym stanie, bo auto jest garażowane, nie widziało zimy ani soli na drogach. Sporo rzeczy zrobionych od czasu kupna (poduszki pod skrzynią, rozrusznik, alternator, pompa paliwa). Było kupione z przerysowanym i zaszpachlowanym bokiem, ja to na szybko pomalowałem, wymaga poprawek, jeśli ktoś chce mieć ładnie zrobione. Elektryka działa, dach nie cieknie. Zapraszam do oglądania, za 10 dni wyjeżdżam na kilka tygodni, chętnie bym sprawę załatwił przed wyjazdem, mogę sporo obniżyć cenę dla konkretnego kupującego i dorzucić oryginalne felgi 13'.

Podobne wątki

  1. GTV 2.0 jako pierwsze auto
    Utworzone przez Tadek w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 12-01-2014, 16:23
  2. 156-pierwsze auto
    Utworzone przez Miczab w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 20:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory