Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Ciao a tutti Alfisti!

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Mr.M
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB MultiAir 170 km
    Postów
    7

    Post Ciao a tutti Alfisti!

    Cześć,

    Chciałem się przywitać :-) Mam na imię Maciek, jestem z i mieszam we Wrocławiu a wirusem Alfy zaraziłem się jakieś 15 lat temu, od pierwszej 156-tki mojego taty (sam go na nią namówiłem). Należałem do nieistniejącego już IK@Ra. Moim pierwszym autem była Alfa 33 1.7 16V QV w kolorze Rosso Alfa. Jak jeździła była super, większego banana na twarzy niż ja, nie miał nikt. Później przyszedł czas na dwa auta spod znaku "blue oval" - Focus 1.6 16V Mk 1 i Focus 1.6 TDCI Mk2 (oba 3 drzwiowe). Złego słowa na Focusa nie powiem prowadziły się rewelacyjnie, bezawaryjne, ogólnie super tylko pierwszego zaczęła brać rdza... Obecnie dzięki rodzinnym motoryzacyjnym roszadom stałem się właścicielem Alfy Romeo MiTo 1.4 MultiAir. Auto pochodzi z 2010 roku, a zakupione zostało przez moją mamę w 2011 jako auto demonstracyjne. Ma przebiegu całe 27 000 kilometrów i piękny kolo rosso metallizzato. Do tego chromowane lusterka i obwódki świateł. Cieszę się, że po tych 9 latach spędzonych z Fordami, wróciłem do jedynej słusznej marki.
    Tyle o samochodach, teraz trochę prywaty. Otóż prowadzę fotobloga z żelazem, znalezionym, zaparkowanym, porzuconym na wrocławskich ulicach, parkingach, posesjach itp. - http://wrecktimer.tumblr.com/
    To chyba tyle!
    M

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mr.M Zobacz post
    Cześć,

    Chciałem się przywitać :-) Mam na imię Maciek, jestem z i mieszam we Wrocławiu a wirusem Alfy zaraziłem się jakieś 15 lat temu, od pierwszej 156-tki mojego taty (sam go na nią namówiłem). Należałem do nieistniejącego już IK@Ra. Moim pierwszym autem była Alfa 33 1.7 16V QV w kolorze Rosso Alfa. Jak jeździła była super, większego banana na twarzy niż ja, nie miał nikt. Później przyszedł czas na dwa auta spod znaku "blue oval" - Focus 1.6 16V Mk 1 i Focus 1.6 TDCI Mk2 (oba 3 drzwiowe). Złego słowa na Focusa nie powiem prowadziły się rewelacyjnie, bezawaryjne, ogólnie super tylko pierwszego zaczęła brać rdza... Obecnie dzięki rodzinnym motoryzacyjnym roszadom stałem się właścicielem Alfy Romeo MiTo 1.4 MultiAir. Auto pochodzi z 2010 roku, a zakupione zostało przez moją mamę w 2011 jako auto demonstracyjne. Ma przebiegu całe 27 000 kilometrów i piękny kolo rosso metallizzato. Do tego chromowane lusterka i obwódki świateł. Cieszę się, że po tych 9 latach spędzonych z Fordami, wróciłem do jedynej słusznej marki.
    Tyle o samochodach, teraz trochę prywaty. Otóż prowadzę fotobloga z żelazem, znalezionym, zaparkowanym, porzuconym na wrocławskich ulicach, parkingach, posesjach itp. - http://wrecktimer.tumblr.com/
    To chyba tyle!
    M
    Ciao! Sei un Alfista vero!

    Masz mocne alfowskie korzenie. Gratulacje. Ja też mam Mito od 5 lat a teraz z brak cierpliwości w oczekiwaniu na Giuglie chyba kupię 159
    Pozdr

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Mr.M
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB MultiAir 170 km
    Postów
    7

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź :-) Już nie mogę słuchać o planach Fiata wobec Alfy, dla mnie to wszystko mrzonki. Mam nadzieję, że Giulia jednak się pojawi i nie zawiedzie oczekiwań!
    A co do 159 to super auto i bardzo mi się podoba. Szczególnie z silnikiem 1750 Turbo :-)

  4. #4
    Użytkownik Fachowiec Avatar ris
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0
    Postów
    2,194

    Domyślnie

    Witaj Maćku !!!

    Blog bardzo fajny - można go nazwać "ocalić od zapomnienia" !!!

Podobne wątki

  1. ciao tutti
    Utworzone przez delegat w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-12-2015, 10:38
  2. Ciao a tutti ;)
    Utworzone przez italiano . w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-10-2015, 19:41
  3. Ciao tutti!
    Utworzone przez Dejw147 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-02-2015, 15:57
  4. Ciao a Tutti!
    Utworzone przez Emil_ w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-02-2015, 08:31
  5. Ciao a tutti!
    Utworzone przez ArcoMancino w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-05-2014, 11:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory