Witam! Mam do zaoferowania wszystkim forumowiczom nową zmieniarkę cyfrową YATOUR 8-Pinów na USB i czytnik kart SD. Zmieniarka jest nowa zakupionana allegro jakieś 2 tygodnie temu u Takiego fałszywego Pana który mnie wprowadził w błąd bo na aukcji widniało że jest kompatybilna również z Alfa 166 i zapewniano mnie że zmianiarka pasuje 100% do wszytskich Alf 166. Po próbie podłączenia rozczarwanie radio nie wykrywa zmieniarki ponieważ ICS-Y w 166 nie wykrywają takiej zmieniarki. Chciałem zwrócić to mi odesłano spowrotem i jestem 280zł w plecy. Sprzedam za 200zł + wysyłka Cene zaniżam ponieważ zmieniarkę otrzymałem z otwieraną pokrywą górną i dlatego unieważnili mi zwrot, a taką zmieniarkę otrzymałem od nich. Zmieniarka jest w 100% sprawna testowana na innej alfie z fabrycznym radiem Blaupunkt. W zestawie jest Zmieniarka, Org pudełko paragon, kabel montażowy, instrukcja, Karta 4GB GOODRAM. Daję na zmieniarkę gwarancje gdyby coś było nie tak z mojej strony gwarantuje i oświadczam zwrot pieniędzy. Z tego co mi wiadomo zmieniarka pasuje napewno do ALfy 147, 156,159,Brera,GT,Spider ale dla pewności proszę sobie sprawdzic te dane. W razie pytań prosze dzwonic na 782-589-699 Lub pisać e-maila na pawelek2871@o2.pl Pozdrawiam