Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Gtv 3.0v6 Bartoszyce

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar Bandicoot
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    ALFA ROMEO GT 1.9JTD
    Postów
    148

    Domyślnie Gtv 3.0v6 Bartoszyce

    Zna ktoś to auto? Widzę ją w ogłoszeniach już od dłuższego czasu i w tym okresie cena zmieniała się kilkukrotnie. W piątek była wystawiona za 8000,-. Dzisiaj jest już 12000,-.
    Jestem ciekaw co jest tego powodem.

    http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-gtv-...tml#8320fd1193

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Bandicoot
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    ALFA ROMEO GT 1.9JTD
    Postów
    148

    Domyślnie

    I znów sprzedawca rząda mniej za to auto.
    http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-gtv-...tml#2171d96d56

    Na prawdę nikt jej nie zna/nie widział?

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tomaszchwesiuk
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    ALfa Romeo GTV busso 3,0 v6 24v, Alfa 156 1,9 jtd SW Sportwagon 150KM 2005r
    Postów
    517

    Domyślnie

    Ja za takie auto dałem 16000 w Polsce. Wiem ze ńie bedzie taniało. Te bohomazy na nim mńie przerażają ale Wrocku swietnie ci to przemaluja za 2500 lub 3000. Chcesz kupic sprawdź dobrże podwozie jak dobre to reszta donzrobienia. Wylko kwestia wydatków na robociznę i manele. Jak cos to sie polecam z czesciami. Jak bedziesz chciał kupować to dobrze prześwietli komputerem bo ktos pisze ze prżeplywka a okaże sie ze cos powazńiejszego.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar Bandicoot
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    ALFA ROMEO GT 1.9JTD
    Postów
    148

    Domyślnie

    Zgadzam się z twoją opinią nt. jak je ładnie nazwałeś, bohomazów, ale nie stanowią problemu bo przecież auto można przemalować. Miałem nadzieję, że ktoś oglądał to auto i opowie coś o jego stanie. Niestety wygląda na to, że z woj. W-M nie wiele osób tu zagląda
    Swoją drogą-miał ktoś fantazję z tym malowaniem
    Ostatnio edytowane przez Bandicoot ; 29-09-2014 o 16:52

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tomaszchwesiuk
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    ALfa Romeo GTV busso 3,0 v6 24v, Alfa 156 1,9 jtd SW Sportwagon 150KM 2005r
    Postów
    517

    Domyślnie

    No ja mam identyczny kolor ale bez tych oczu :-)


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  6. #6
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Grzechul87 i co dowiedziałeś się coś o tej z Bartoszyc czy odpuszczasz ? Ja ją obserwowałem od chyba roku . 3 właściciel . Pierw była gdzieś w centralnej Polsce jak się nie mylę , potem u jakiegoś mechaniora bo miała jeszcze reklamę na tylnej szybie a teraz północ . Dzwoniłem do pierwszego właściciela w kraju ale niestety się spóżniłem dosłownie 5 minut . Teraz nikt chyba w Warmii nie jezdzi Alfą żeby ją obadać . Ciekawe co z tą przepływką bo objawy są zazwyczaj w każdym aucie identyczne a dwa ,żę ja bym wolał wymienić ową przepływkę i auto sprzedać jako w pełni sprawne . Ryzyko jechać 600km po auto z np. brakiem kompresji na jednym cycku tymbardziej ,że remont Busso do tanich nie należy . Hehehe może następny właściciel jak ją będzie gonił to będzie gdzieś z bliska

  7. #7
    Użytkownik Świeżak Avatar Bandicoot
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    ALFA ROMEO GT 1.9JTD
    Postów
    148

    Domyślnie

    Ja odpuściłem temat z powodu ważniejszych wydatków. Na chwilę obecną nie stać mnie na drugi samochód Ale przyznam, że w dalszym ciągu monitoruję rynek i niejednokrotnie oglądałem to ogłoszenie.
    Dziwne jest, że już ponad pół roku ktoś sprzedaje to auto z "padniętą przepływką". Jak zauważyłeś Nazar, jeśli to jest rzeczywiście to, lepiej byłoby wymienić i nie odstraszać klientów awariami. Skoro auto wciąż ma ten problem, to może to jednak nie jest to...
    Zakładając ten temat miałem nadzieję, że ktoś z północy widział/zna/oglądał auto. Ale chyba się przeliczyłem
    Na pewno wrócę do szukania Gtv za jakiś czas i jak tak dalej pójdzie to może ten egzemplarz wciąż będzie dostępny

  8. #8
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Kurde mi się też marzy na weekendy coś z Busso . Przeglądam sobie i GT i GTV ale też bez ciśnienia bo niecały rok temu kupiłem dopiero 159kę , którą z chęcią zastąpiłbym Brerą . Niestety jak i ty - nie sram pieniędzmi i mam też inne wydatki . Niby jest okazja ale podpada tymbardziej ,że ten sam właściciel chciał ją kilka miechów wcześniej sprzedać za 18,500 a kupił ją za coś koło 10-11tysi ( bo coś koło tego była jak mi ją zwinęli sprzed nosa ) . Pierw auto miało być inwestycją zarobkową a teraz ją po kosztach sprzedaje? Trochę mnie to dziwi . Może go przeraziło spalanie "do kościoła" 17L/100km

  9. #9
    Użytkownik Świeżak Avatar Bandicoot
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    ALFA ROMEO GT 1.9JTD
    Postów
    148

    Domyślnie

    Ale skacze ta cena...wczoraj 7500,- a dziś już 9000,-. Przepływka według opisy nadal do wymiany.

    http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-gtv-...tml#f01e5757b9

  10. #10
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Pisałem do gościa . Jakiś niemrawy . Stwierdził ,że dziewucha zrobiła prawko i może nie będzie sprzedawał. Z mojej strony całkowicie olewam temat.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory