Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #1361
    Użytkownik Świeżak Avatar Kevio
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Skoda Fabia II
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacool.n Zobacz post
    Różnica jest taka, że do Ciebie przyjechały prawdopodobnie osoby interesujące się GTV od niedawna, nie mające pojęcia wiele o tym aucie. "Młoda dziewczyna" i GTV jako pierwsze auto? Ciekawe ile by się nacieszyła. Dobrze, ze nie wzięła, bo byłby kolejny niepotrzebny hejt na alfę... ciekawe kto z forum sprzedałby swoją (zadbaną) GTV poniżej 10 (wydaje mi się, ze jesteś wyjątkiem). Moja nie jest idealna ale wydaje mi się, że 12-14 to byłaby dobra cena (oczywiście nie sprzedaję). Gdybym miał kupić teraz GTV to dałbym i 15 - 20 za zadbaną GTV z widokiem na inwestycje.
    HEY DRAAK SŁYSZAŁEŚ? Za tanio wystawiłeś, jakbyś dał 18~19k to byś miał zatrzęsienie alfaholików pod drzwiami chętnych na inwestycję życia... LOL co za brednie. Niektórzy tutaj żyją wyobrażeniami albo w równoległym świecie.
    Ostatnio edytowane przez Kevio ; 12-10-2017 o 11:10

  2. #1362
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 12v
    Postów
    286

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kevio Zobacz post
    HEY DRAAK SŁYSZAŁEŚ? Za tanio wystawiłeś, jakbyś dał 18~19k to byś miał zatrzęsienie alfaholików pod drzwiami chętnych na inwestycję życia... LOL co za brednie. Niektórzy tutaj żyją wyobrażeniami albo w równoległym świecie.
    Możecie prosze napisać od czego według Was zależy cena używanego samochodu, nietuzinkowego jak Gtv?
    Czy zatem uważacie że każda Gtv jest warta kilka tysięcy?

  3. #1363
    Użytkownik Świeżak Avatar Kevio
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Skoda Fabia II
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał piorek Zobacz post
    Możecie prosze napisać od czego według Was zależy cena używanego samochodu, nietuzinkowego jak Gtv?
    Czy zatem uważacie że każda Gtv jest warta kilka tysięcy?
    To proste - tyle ile rynek może dać za takie auto. Jak widać na przykładzie Draak'a nawet tyle nie są warte te auta. A jak komuś to nie pasuje no to niech dalej zmienia bieg rzeki kijem albo niech wystawia swoje Alfy tam gdzie je doceniają.

  4. #1364
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    alfa Gtv, dwa land rovery i vw
    Postów
    31

    Domyślnie

    dokładnie tak. rynek zawsze weryfikuje.

  5. #1365
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Nie zawsze, zależy kto szuka...
    Jak kryterium wyboru na allegro jest "cena do" i odległość od domu, to siłą rzeczy między peugeotami, golfami, wyskoczy taki dziwoląg jak gtv, "tanio, blilsko, a co nam szkodzi zobaczyć".

    Ja szukałem Ph3 ponad dwa lata i szczerze, gdyby ten co mam kosztował więcej i tak bez wahania bym go kupił.
    Swoją drogą był wart znacznie więcej, ale w tamtym czasie był jeszcze jeden egzemplarz z 2003 roku, na zdjęciach super.... na żywo, coż... np. szpachlowany dach od strony kierowcy. I to on na 100% zaniżył cenę mojego egzemplarza.
    By uprzedzić malkontentów, zadzwoniłem pierwszego dnia od ukazania się ogłoszenia i cena nie spadała z...każdym miesiącem ;-)

  6. #1366
    Użytkownik Świeżak Avatar Kevio
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Skoda Fabia II
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattman Zobacz post
    Nie zawsze, zależy kto szuka...
    Ja szukałem Ph3 ponad dwa lata i szczerze, gdyby ten co mam kosztował więcej i tak bez wahania bym go kupił.
    Możecie mnie nazywać malkontentem albo jak tam chcecie, ale ciężko mówić o realnej cenie auta na poziomie 15k gdy za tyle kupują jednostki. Mimo wszystko w większości przypadków człowiek chce sprzedać auto a nie sprzedawać i liczyłby max 3 miesiące na gotówkę.

    btw. Mattman wspominałeś, że szukasz ph3 od kilku lat i znasz każdą sztukę i jesteś w stanie dużo dać. Co jest nie tak z tą? http://allegro.pl/alfa-romeo-gtv-2-0...984090804.html albo tą? https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6zaozL.html

  7. #1367
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Nie szukasz, a szukałeś... w 2014 kupiłem swoją.

    Ale jeśli znów miałbym robić zakupy, to ani jednej ani drugiej bym nie kupił ze względu na przebieg.
    Czarna wygląda lepiej i jeśli dobrze kojarzę, to była ze 2 lata temu do sprzedania, nawet pisałem z poprzednim właścicielem na temat pokrowca...był od 166 nie od gtv.
    Czerwona ma wymęczone fotele (strasznie masywny jeździł pasażer), płyn chłodzący jeździ chyba od nowości ;-), generalnie przez to, że jest świeżo sprowadzona jest u mnie skreślona.

    Btw: Była ze trzy tygodnie temu czarna Ph3 za podobne pieniądze na OLX, z przebiegiem poniżej 70000 km, szybko zniknęła. Właśnie tą bym się zainteresował w pierwszej kolejności.

  8. #1368
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattman Zobacz post
    Ale jeśli znów miałbym robić zakupy, to ani jednej ani drugiej bym nie kupił ze względu na przebieg.
    Przebieg? One maja tylko 160k (o ile nie były krecone)

  9. #1369
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia...

  10. #1370
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattman Zobacz post
    Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia...
    to ja sie nie dziwie że szukałeś GTV 2 lata

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory