Strona 149 z 243 PierwszyPierwszy ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,481 do 1,490 z 2426

Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #1481
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Ja tam szanuję kolegę ;) nie widzę też powodu do hejtu. Też kręcą mnie te auta, chociaż u mnie zamiłowanie do piękna, dramatyzmu historii i potrzeba dbania o auto wygrywa nad podziwem dla trwałości, prostej elegancji i historii niezmiennie pełnej sukcesów ;)

  2. #1482
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar ArekJ
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    GTV 3.0 V6 - wolne miejsce w garażu (nań)
    Postów
    7

    Domyślnie

    Dzięki za choć jedno dobre słowo ;-)
    A ja uważam, że w tym wszystkim chodzi o spontaniczność, o emocje, o sentyment, itp. Ale akurat kto jak to ale osoby z tego forum właśnie te wartości przy wyborze swoich pięknych aut też pewnie mieli na pierwszym miejscu.

    Wiele lat temu wyjechałem ze znajomymi na wspinaczkę do Rzędkowic (a mieszkałem wtedy w Gdyni). Wylądowałem w... Wenecji. I to nie w tej koło Biskupina.
    Innym razem jechaliśmy do Pragi a zabawiliśmy się kilkadziesiąt godzin później w Helsinkach...

    Jedno jest pewne, ważne aby wsiadać do auta z uśmiechem na twarzy. Na co dzień mam wystarczająco nudne, praktyczne i generujące wyłącznie niezdrowe hemoroidy auto.
    Poza tym ja wiem, że GTV/Spider będą moje. A może nie, zobaczymy co serce powie...

    Póki co zamówiłem nowe dywaniki ;-)

    - - - Updated - - -

    P.S. nie oczekiwałem tu żadnych zachwytów nad W124 300E 24 ;-) Po prostu czułem, że uczciwie muszę poinformować o swoim wyborze a nie zniknąć z forum bez słowa jak pewnie niejeden wcześniej...
    No.

  3. #1483
    Użytkownik Świeżak Avatar byjajo
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Niepołomice
    Auto
    GTV V6 TB,był MiTo 1.6 JDTM,było kilkadziesiąt innych aut.
    Postów
    75

    Domyślnie

    Wybaczmy Mu bo nie wie co czyni -

  4. #1484
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArekJ Zobacz post
    Dzięki za choć jedno dobre słowo ;-)
    A ja uważam, że w tym wszystkim chodzi o spontaniczność, o emocje, o sentyment, itp. Ale akurat kto jak to ale osoby z tego forum właśnie te wartości przy wyborze swoich pięknych aut też pewnie mieli na pierwszym miejscu.

    Wiele lat temu wyjechałem ze znajomymi na wspinaczkę do Rzędkowic (a mieszkałem wtedy w Gdyni). Wylądowałem w... Wenecji. I to nie w tej koło Biskupina.
    Innym razem jechaliśmy do Pragi a zabawiliśmy się kilkadziesiąt godzin później w Helsinkach...

    Jedno jest pewne, ważne aby wsiadać do auta z uśmiechem na twarzy. Na co dzień mam wystarczająco nudne, praktyczne i generujące wyłącznie niezdrowe hemoroidy auto.
    Poza tym ja wiem, że GTV/Spider będą moje. A może nie, zobaczymy co serce powie...

    Póki co zamówiłem nowe dywaniki ;-)

    - - - Updated - - -

    P.S. nie oczekiwałem tu żadnych zachwytów nad W124 300E 24 ;-) Po prostu czułem, że uczciwie muszę poinformować o swoim wyborze a nie zniknąć z forum bez słowa jak pewnie niejeden wcześniej...
    No.
    A to to jest akurat w tym wszystkim najważniejsze ! i to że tobie sie podoba

  5. #1485
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    Spoko Baleron. Nie ma powodu do hejtu. Co innego, gdybyś kupił sobie....na przykład Skodę, albo Tico.....
    Ma klimatyzację? Bo dla mnie to jedyny minus tego auta, jeśli jej nie ma.
    BTW - czytasz Automobilownia.pl ? Prowadzący tego bloga ma słabość do starych Merców, i bardzo fajnie pisze też ogólnie o motoryzacji. Naprawdę warto zaglądnąć.

  6. #1486
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zenonzlasu Zobacz post
    Ma klimatyzację? Bo dla mnie to jedyny minus tego auta, jeśli jej nie ma.
    Zenek, Ty masz jakąś obsesję na punkcie klimy.
    Dla mnie nie ma większego znaczenia.

    Chociaż z silnikami typu V6 bez klimy robi się pewnie gorąco.

  7. #1487
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    W124 podoba mi się w coupé i tez kiedyś bzikowałem na jego punkcie. Teraz niestety jest ciężka choroba alfaholizm...

  8. #1488
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    Kraków/Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 GTA
    Postów
    58

    Domyślnie

    Jakieś zdjęcia wrzucisz?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #1489
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar ArekJ
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    GTV 3.0 V6 - wolne miejsce w garażu (nań)
    Postów
    7

    Domyślnie

    Hej! Klimę ma. Nawet ma fabrycznie usportowione zawieszenie, więc trochę więcej emocji niż te, które ma taksówkarz trzymający kciuki za pędzący taksometr.
    Mi coupe też się bardzo podobało, ale z drugiej strony ten konkretny egzemplarz bardzo mnie ujął. Do tego co bardzo ciekawe, na żywo wyglądał dużo lepiej niż na zdjęciach.


    Zenonzlasu - wielkie dzięki za link. Bardzo porządny człowiek.


    Zdjęcia bym wrzucił dawno ale po pierwsze mam jeszcze za mało postów na tym forum, po drugie nie wiem czy mogę "zaśmiecać" ten jakże zacny wątek ;-)
    Na giełdzie klasyków wisi nadal ogłoszenie. Dealer TT Oldie z Kobylej Góry. Granatowe auto z szarym wnętrzem, rocznik 1991 - jakby ktoś był ciekaw kochanki...
    Ostatnio edytowane przez ArekJ ; 08-12-2017 o 09:37

  10. #1490
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Gdyby to było E500, byłbyś usprawiedliwiony. No i zachwyt nawet tutaj by się pojawił.

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory