Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 104

Temat: [33] Najslabsze strony

  1. #71
    Siafal89
    Gość

    Domyślnie

    Co do części z okna mam widok na auto-szrot. Widzę, że pojawiają się tam coraz lepsze wozy... ostatnio pojawiła się czarna alfa 33. Widziałem ją z każdej strony i chyba jest warta uwagi jeśli ktoś potrzebuje np. blacharki. Widać, że nie jest rozbita i przyjechała na kołach. Kto wie, może nawet silnik ma dobry

    pozdrawiam

  2. #72
    stiker
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Siafal89
    Co do części z okna mam widok na auto-szrot. Widzę, że pojawiają się tam coraz lepsze wozy... ostatnio pojawiła się czarna alfa 33. Widziałem ją z każdej strony i chyba jest warta uwagi jeśli ktoś potrzebuje np. blacharki. Widać, że nie jest rozbita i przyjechała na kołach. Kto wie, może nawet silnik ma dobry

    pozdrawiam
    Mogę prosić jakieś namiary na ten szrot

  3. #73
    Siafal89
    Gość

    Domyślnie

    Szrot ten mieści się w Sosnowcu przy ulicy Niweckiej 8a

    hehe jakby było potrzeba części do jakiegoś starszego wozu, niekoniecznie Alfy, to ja z okna widzę co przyjeżdża

  4. #74
    Płotka
    Gość

    Domyślnie [33] Zakup Alfy 33

    Wreszcie podjąłem decyzję - planuję kupić makaron. Długo się zastanawiałem się co to ma być, długo myślałem o Lanci Delta II, chwilami o Fiacie Bravo I, ale wreszcie zdecydowałem - jeśli makaron to tylko Alfa Romeo. Z racji, że budżet jeszcze dość skromny to zdecydowałem, że będzie to Alfa 33 1,7 16v (namiastka Cuore Sportivo musi być ) I tutaj prośba o pomoc:
    -nasz rynek jest bardzo ubogi w te modele, więc proszę o porady na jakim rynku europejskim powinienem ich przede wszystkim szukać?
    -może jakieś linki do dobrych aukcji zagranicznych
    -w jakich cenach oscyluje ten model w dobrym stanie technicznym na rynku, widziałem kilka sztuk w cenach 900-1200 euro ale nie wiem jakiego stanu technicznego mogę sie spodziewać za tą cenę?
    - na co powinienem zwrócić szczególną uwagę przy zakupie tego modelu?
    - na koniec jaka jest dostępność na rynku i orientacyjne ceny zadbanej AR 33 1,7 P4/Q4?

    Na razie pomykam VW golfem III ;// , Alfa była by najprawdopodobniej drugim autem, takim bardziej rekreacyjnym niż do codziennego użytku. Za wszelką pomoc z góry dziękuję

  5. #75
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Płotka
    Z racji, że budżet jeszcze dość skromny to zdecydowałem, że będzie to Alfa 33 1,7 16v
    Ze skromnym budżetem nie porywaj się na 16v, bo bardzo się rozczarujesz, kup na początek IMOLE w dobrym stanie
    Bardzo fajnie jeździ a części są o wiele tańsze i łatwiej je dostać.

    Cytat Napisał Płotka
    (namiastka Cuore Sportivo musi być )
    Z całą pewnością nie jest to namiastka Cuore Sportivo, 17 letni samochód potrafi objechać większość nowych seryjnych samochodów

    Cytat Napisał Płotka
    nasz rynek jest bardzo ubogi w te modele, więc proszę o porady na jakim rynku europejskim powinienem ich przede wszystkim szukać?
    Generalnie mało jest 16v a wyszukać egzemplarz w dobrym stanie graniczy z cudem, warto szukać w Holandii (często z instalacją gazową :/) i Szwajcarii w niemczech też można coś ciekawego trafić.

    Cytat Napisał Płotka
    -w jakich cenach oscyluje ten model w dobrym stanie technicznym na rynku, widziałem kilka sztuk w cenach 900-1200 euro ale nie wiem jakiego stanu technicznego mogę sie spodziewać za tą cenę?
    Za taką cenę możesz spodziewać się tego że samochód będzie jeździł, ale nie pytaj jak długo
    Zadbane egzemplarze chodzą po 3 tyś euro i więcej

    Cytat Napisał Płotka
    - na co powinienem zwrócić szczególną uwagę przy zakupie tego modelu?
    Temat rzeka, przede wszystkim stan blachy, wlew paliwa, dach nadz przednią szybą, progi, dolne krawędzi drzwi (szczególnie przednich), podłoga przy progach i wzdłuż prowadnic foteli.
    Silnik to juz zupełnie osobny temat, proponuję znaleść w okolicy mechanika który zna Boxery i potrafi je naprawiać.

    Cytat Napisał Płotka
    - na koniec jaka jest dostępność na rynku i orientacyjne ceny zadbanej AR 33 1,7 P4/Q4?
    AR 33 P4/Q4 występowały z silnikami 16v
    Znalezienie P4 w dobrym stanie jest bardzo, ale to bardzo trudne, o ile wogóle możliwe
    Trafić na Q4 w dobrym stanie to jak trafić 6 w LOTTO :mrgreen:

  6. #76
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    Sorry kolego ale na temat 33 przed zakupem było już kila tematów

    Ze skromnym budżetem nie porywaj się na 16v, bo bardzo się rozczarujesz, kup na początek IMOLE w dobrym stanie
    Bardzo fajnie jeździ a części są o wiele tańsze i łatwiej je dostać.
    Oj tylko pare rzeczy przy silniku

  7. #77
    Strzala_1
    Gość

    Domyślnie

    było już trochę tego tematu i żebyś już nie musiał szukać bo chyba trochę problem to proszę

    oto Oto 1 z nich

  8. #78
    Spirit
    Gość

    Domyślnie

    Przy odrobinie szczęścia i cierpliwości może dorwiesz coś na alledrogo albo otomoto, tak mi się udało właśnie. Szukałem 33 chyba z 2 miechy, i nagle na alledrogo pojawiła się biała 33 sprowadzona z Niemiec, pierwszy właściciel dziadek od początku, dokumentacja cała, milion faktur, zero rdzy praktycznie (jak na razie znalazłem z 4 pęcherzyki ale na szczęście pod maską i nie są widoczne ale już zeskrobane i zamalowane), i przebieg 131tys, i najważniejsza cena i tutaj najbardziej mi się udało bo dałem za nią 1400zł + opłaty 1200zł!!. Tak że można trafić tylko trzeba czekać. U mnie w mieście koleś chce sprzedać czerwoną Imolkę za 2000tys, tylko trzeba by było się nią trochę zaopiekować i doprowadzić do lepszego stanu.

    Pozdrawiam i życzę udanego zakupu.

  9. #79
    Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL/ Alfa Romeo 159 TBi
    Postów
    2,660

    Domyślnie

    w krajowych egzemplarzach trzeba uważac, bo tak naprawde 33 chyba nie była oferowana przez salony Alfy Romeo w Polsce, więc większość z nich sprowadzana była zza granicy jeszcze za epoki budek telefonicznych wyciaganych spod trawmajów.

    Co do namiastki Cuore Sportivo- Tak szczerze powiem, że jak ktoś jeździł modelami 75, GTV6 i 33 to był srodze zawiedziony duchem Cuore Sportivo w 156kach.
    http://fiergloo.blogspot.com lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację
    2007-2008: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12v
    2008-2018: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12v Automat
    2014-....: Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL
    2018-2021: Lancia Kappa 2.4 JTD 10v
    2021-....: Alfa Romeo 159 1750TBi

  10. #80
    karol
    Gość

    Domyślnie

    Ze skromnym budżetem nie bierz 16v , mój brat ma 16v i teraz mówi ze droga jest w utrzymaniu w porównaniu do 1.7 ie mojego taty. ogólnie części są sporo droższe niż w 1.7 ie
    to albo szukaj 1.7 ie albo imolke 1.4, koles z wawy ma taka sama alfe ja umnie w pod nickiem tylko granatowa silnik ie 1.7 i on chce za niom chyba 3.600

Podobne wątki

  1. Witam z tej strony lukols
    Utworzone przez lukols w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-11-2013, 11:58
  2. szyba od strony kierowcy
    Utworzone przez Bartekk287 w dziale GT
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-05-2013, 13:04
  3. Artykuł o Alfie 156 ze strony IK@Ra
    Utworzone przez zolty w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-08-2011, 20:46
  4. Coś wali z prawej strony
    Utworzone przez MARIN w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-03-2009, 14:23
  5. Strony www z AR
    Utworzone przez Lukasik w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 29-05-2006, 12:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory