Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Witam Alfohilików

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    12 2014
    Auto
    Już niedługo ALFA 159
    Postów
    0

    Domyślnie Witam Alfohilików

    Cześć wszystkim.
    Zarejestrowałem się do was bo rozmyślam nad zakupem przepięknej AR 159. Na dzień dzisiejszy śmigam typowo po niemiecku czyli VW passat B5 2000r 1.6i . W następnym roku gdzieś na wiosnę planuje zakup czegoś do 30tyś i nie ukrywam że głównymi autkami moich poszukiwać jest właśnie AR 159 2.4 JTD i Toyota Avensis 2.2 D - Cat . Oba są genialne i nie wiem na który się zdecydować. Nigdy nie miałem Alfy... była Honda, BMW, Nissan, VW ... Jeździłem kiedyś AR 156 1.9JTD kumpla i już byłem podjadany jak to się prowadzi i trzyma drogi . Męczy mnie krążący mit o Alfach że to z warsztatu nie wyjeżdża... i kogo się nie spytam to od razu "daj sobie spokój z Alfą" ... Ale tak czytam o 159 i ponoć to już nie ta jakość co w poprzednich modelach że wytrzymałe i dobrze wykonane... Prawda? Czy fałsz...?

    A w ogóle to pozdrawiam wszystkich Alfoholików bo macie super pasje i piękne autka . I jak widzę gdzieś na trasie 159 to mi się morda cieszy

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar edhel
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Syców/Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8 8v
    Postów
    375

    Domyślnie

    hej pytasz tych co sie nie znają i pewnie tych co ani jednej nie mieli ja tez to słyszałam. I mało mnie to obchodziło. a mam doświadczenie - 3 alfy na koncie hahaha nie no żarty zartami ale na poważnie to kazdy samochód ma słabe i mocne strony wg mnie alfe sie super czuje i jeździ zajebiscie i to porywa. na 159-tkach sie nie znam wiec sie nie wypowiadam, ale poszperaj na forum sobie pozdrawiam !
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 105 KM - była
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 115 KM - była
    Alfa Romeo 156 2.5 V6 192 KM - była
    Alfa Romeo 145 1.4 TS 103 KM - była
    Alfa Romeo 155 2.0 TS 150 KM - była
    Alfa Romeo 155 1.8 8v - jest


  3. #3
    Użytkownik Embrion Avatar siwucha
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTS
    Postów
    4

    Domyślnie

    Witam. Dzisiaj się w końcu zarejestrowałem . Kupiłem w końcu moją Belle 159 pozdrawiam wszystkich a w szczególności ludzi ze śląska . Potrzebuje waszej pomocy bo w temacie Alfy jeszcze malo wiem . Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Witam alfafamilię, witam leszno :)
    Utworzone przez egi w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-06-2015, 22:19
  2. Witam, witam i o zdrowie pytam... :-)
    Utworzone przez bionix w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-04-2015, 23:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory