Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 99

Temat: Koszukli Alfaholków

  1. #51
    Użytkownik Romeo Avatar R0bs0n
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Rzeszow , Königreich Galizien
    Auto
    Giulietta 1.4 TB MA , Mito 1.4 MPI , 156 1.8 TS , 145 1.4 TS
    Postów
    617

    Domyślnie

    Lista koszulek ? Ale jakich koszulek ? Może najpierw ustalmy na 100% jeden czy dwa wzory i czy jest możliwe ich zrobienie plus cena ( czy jest do zakceptowania). Chyba że chodzi o koszulki od Słowika we wzorach takie jakie są teraz.
    Wtedy dla mnie 1szt biała XL.
    AR Giulietta 1.4 TB (13) - jest
    AR Mito 1.4 (11) - jest
    AR 156 1.8 TS (00) - jest
    AR 145 1.4 TS (98) - jest



    Alfaholicy Podkarpacie na FB -
    --> Fanpage i Grupa

  2. #52
    Użytkownik Rowerzysta Avatar cichy89
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 150KM
    Postów
    65

    Domyślnie

    Chodzi mi o koszulki od Słowika orientacyjnie ile chętnych będzie ?

  3. #53
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Dominik1992
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD SW 110 km
    Postów
    316

    Domyślnie

    Ja też mam na mysli koszulki od Słowika. Dla mnie tez jak narazie 1szt czarna tylko musi mi Marcin napisać m czy l ;D

  4. #54
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Falo
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    AR Brera 2.4/240 by Weloo 07'
    Postów
    110

    Domyślnie

    Ja również jestem chętny na koszulkę od słowika 1x szara(Tylką chciałbym dodatkowe naszycie z przodu koszulki na lewej piersi i czekam na Jego odpowiedz)
    Alfa Romeo 147 1.6/120km TS 16V 04' - była
    Alfa Romeo GT 1.9/150km JTD 16V 05' - była

    Alfa Romeo Brera 2.4/240km JTDm 20V 07' - jest



  5. #55
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar SŁOWIK
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 155 '97 r 2.0 16V, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm '08 Q-Tronic
    Postów
    570

    Domyślnie

    Z racji tego że weekendy spędzam w miejscu gdzie mam utrudniony dostęp do internetu dziś nadrobiłem czytanie forum i już informuję, Falo jeżeli twój osobisty projekt nadruku podeślesz mi w Auto Cadzie w tzw. krzywych to nie ma problemu, gość go obejrzy, wyceni i jak się zgodzisz na cenę to wprasuje ci na koszulkę.
    Sprawa druga, przez kilka dni nie będzie mnie w Rzeszowie ale gdy tylko wrócę przejadę się po hurtowniach i dowiem się o ceny koszulek, postaram się zdobyć też ich rozmiarówkę, taką z katalogu żebyście wiedzieli jakie wymiary są poszczególnych rozmiarów, popytam również o ceny i gramatury koszulek, ponadto odświeżę cenę nadruku, dowiem się ile musieli byśmy zapłacić za flock, a ile za nadruk z folii.
    Co do koszulki Psylo nie wypowiadam się bo jak już pisałem nie mam możliwości wykonania projektu do wycięcia, a nie uśmiecha mi się płacić za to
    Do końca tygodnia postaram się wrzucić rozmiarówkę i cennik, wtedy zrobicie listę chętnych z rozmiarami i ewentualna ilością koszulek.

  6. #56
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar LoKi
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa 156 SW 2004r. 1.9JTD 16V
    Postów
    131

    Domyślnie

    ja też bym zamówił koszulkę taką jak ma Marcin, Czarną z logo alfy z przodu z tyłu grill + napis podkarpacie

  7. #57
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Falo
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    AR Brera 2.4/240 by Weloo 07'
    Postów
    110

    Domyślnie

    oki dzięki za odpowiedź
    Alfa Romeo 147 1.6/120km TS 16V 04' - była
    Alfa Romeo GT 1.9/150km JTD 16V 05' - była

    Alfa Romeo Brera 2.4/240km JTDm 20V 07' - jest



  8. #58
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dzieciak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1,8TS
    Postów
    62

    Domyślnie

    to i ja sie podpinam i bede chetny

  9. #59
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar SŁOWIK
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 155 '97 r 2.0 16V, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm '08 Q-Tronic
    Postów
    570

    Domyślnie

    Zgodnie z tym co napisałem wcześniej zrobiłem rozpoznanie cen, rozmiarów oraz kosztów nadruku, oto one:
    1. Przy założeniu że zamówimy 25 szt koszulek firmy Stedman ( na tych koszulkach robiłem już nadruk i gwarantuję ich jakość, polecana są również przez pracownika hurtowni) o gramaturze 185 cena wynosi:
    - koszulka biała męska bez względu na rozmiar - cena 7,95 zł.
    - koszulka w kolorze (czarna, czerwona lub szara) męska - cena 9,50 zł
    - koszulka biała damska bez względu na rozmiar - cena 6,55 zł.
    - koszulka damska kolor (j.w) bez względu na rozmiar - cena 8,25 zł.
    Przy zamówienie poniżej 25 szt cena jednostkowa wzrasta o około 3 zł.

    Firma w której dowiadywałem się o cenę koszulek wprowadziła do oferty również nadruk na koszulkach, cena nadruku zależy od ilości zamówionych koszulek, nadruk wykonują w technice Flock lub sitodruk- jest to tańsza opcja, aby wykonać wycenę u nich musiałbym wiedzieć ile koszulek zamówimy. Firma ta również proponuje wykonanie haftu na polarach lub koszulach ale to temat na inną dyskusję ( tak sądzę).

    2. Wyceniłem również nadruk w firmie w której wcześniej już robiliśmy koszulki. Pod uwagę zostały wzięte dwa wzory nadruku.

    Wzór nr 1 taki jak pokazałem na koszulce czarnej ( zdjęcie kilka postów wcześniej), nadruk przód i tył koszulki, wykonany z Flocka cena 45 zł za 1 koszulkę.

    Wzór nr 2 taki jak na koszulce w kolorze białym ( plecy koszulki tak jak we wzorze ale zgodnie z sugestia Robsona zamiast adresu strony forum pozostał tylko napis alfaholicy, oraz napis podkarpacie). cena za sztukę 38 zł.

    Proponuję teraz ustalić który wzór jaki kolor koszulki i nadruku robimy ( pamiętajcie powtarzalność wzoru ma wpływ na cenę), zrobić listę chętnych z rozmiarami ( wymiary koszulek dostępne na stronie firmy Stedman), jak lista zostanie zamknięta wówczas osobom na niej zapisanym prześlę nr rachunku oraz dane do przelewu...NIE CHCĘ ZOSTAĆ Z KOSZULKAMI KTÓRE KTOŚ ZAMÓWI A POTEM SIĘ ROZMYŚLI LUB SPRZEDA ALFĘ I NIE BĘDĄ MU JUŻ POTRZEBNE.

    Odbiór osobisty ode mnie, jeżeli ktoś chce abym mu wysłał koszulkę ... proszę o przejście się na Pocztę Polska i uzyskanie informacji na temat takiej przesyłki, oraz ile kosztuje koperta bąbelkowa format A4, taka koperta odpowiednio zabezpieczy zawartość i nie będzie nie domówień że towar doszedł zniszczony lub uszkodzony.

    Po otrzymaniu pieniążków, zamieszczę tutaj zdjęcie lub scan rachunku lub paragonu za zakupiony towar oraz wykonaną usługę, żebyście widzieli ile i za co zapłaciłem.


    Nadmieniam również że nie mam zamiaru zarobkować na koszulkach, zrobię to "społecznie".

    Mam nadzieję że zawarłem tutaj wszystkie informacje i że wszystko jest jasne, czekam na listę chętnych.
    Ostatnio edytowane przez SŁOWIK ; 16-01-2015 o 13:45

  10. #60
    Użytkownik Rowerzysta Avatar cichy89
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 150KM
    Postów
    65

    Domyślnie

    Wiec otwieramy liste

    1. cichy89 wzór: 2 kolor :biały roz. L 1 szt

Podobne wątki

  1. Podpięcie pod ECU dla Alfaholków ze Śląska
    Utworzone przez SeBa_145 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-04-2010, 20:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory