Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Temat: Miejsce zbiórki przed biciem Guinnessa? Co polecacie?

  1. #1
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie Miejsce zbiórki przed biciem Guinnessa? Co polecacie?

    Nie uważacie, że Alfaholicy powinni się wybrać razem na tę imprezę? Tzn. na parking Europa Centralna w Gliwicach. Może w pobliżu jest gdzieś miejsce, gdzie moglibyśmy się wszyscy umówić i pojechać tam razem? Przy okazji może flatbeet nas zaopatrzy w jakieś flagi czy coś w tym rodzaju

    PS
    Proszę wszystkich o propozycje, ja nie znam Gliwic, więc kompletnie nie wiem gdzie można by się umówić, żeby dojazd do Europy Centralnej był przyjemny
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 29-01-2015 o 23:09

  2. #2
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    znaczy chcesz zaznaczyć obecność ludzi związanych od dawna z AH na wydarzeniu organizowanym przez args ?
    to jest celem ?
    bo jak tak to zacny plan bo zapewne większość "bijących" będzie właśnie z AH więc jak mają ochotę to niech to pokażą
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 30-01-2015 o 10:00








  3. #3
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Nie no przecież zawsze jak jechaliśmy na imprezę jakiegoś obcego klubu to większość ludzi jechała w grupie. Tak było przy wyjazdach na Węgry, ale wiem ze na KARP ludzie się skrzykiwali ;-)

    I druga sprawa, że na filmie ładnie będzie wyglądać delegacja alfaholikow zapewniająca parking Europy centralnej ;-)

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar ramzesss3
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    alfa romeo 156 1.9 JTD + włoski skuter ferro :)
    Postów
    513

    Domyślnie

    a czy nie mozna by wszyscy razem czy AH czy ARGS przeciez tu chodzi o to zebysmy dojechali wszyscy licznie sie pokazac i rezem pobic ten rekord ja odkad kupiłem swoja ar zarejestrowałem sie tu bo obcy chłopak mnie zaczepił i polecił to forum jezdze na ramkach alfaholicy ale i rownierz uczeszczena na spoty grille i inne spokania organizowane na forum znaczy staram sie bo nie zawsze jest czas ale i takze uczeszczam na spotkania grupy args rownierz jak tylko czas mi pozwala i tam rownierz uczestnicy spotów maja i ramki ah i args i rownierz so tu na forum zerejestrowani i jakies takie dziwne odsuwanie i odruznianie sie jest dlamnie jakby dziwne bo przeciez a przynajmniej tak mi sie wydaje ze podzielamy pasje i miłosc do marki alfa romeo to nie powinnismy sie dzielic na grupy idt itp takie moje zdamnie.

  5. #5
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Ramzes -no no
    I gines ma nie byc wcale a wcale kojarzony z AH ... ( jak to pisal jeden kolega :-) )
    A to ze znaczny % ludzi bedzie z AH to kij tam ...
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 30-01-2015 o 15:44








  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar ramzesss3
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    alfa romeo 156 1.9 JTD + włoski skuter ferro :)
    Postów
    513

    Domyślnie

    Nie bocian nawet otym nie pomyslałem a te ze ktos napisałs ze ma niebyc kojarzone z AH to niewiedziałem ale wydaje mi sie grupa args napewno nikt z stałych bywalcow grupy args by tego nie napisał czy powiedział choc moge sie mylic

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar R0bs0n
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Rzeszow , Königreich Galizien
    Auto
    Giulietta 1.4 TB MA , Mito 1.4 MPI , 156 1.8 TS , 145 1.4 TS
    Postów
    617

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    I gines ma nie byc wcale a wcale kojarzony z AH ...
    Nie chodzi o bicie rekordu tylko o jego organizację Czy ktokolwiek z AH organizuje tę imprezę ? Nie ? to dlaczego organizacja miałaby być kojarzona z AH ?
    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    A to ze znaczny % ludzi bedzie z AH to kij tam ..
    A kto tak powiedział ? Cała 100-samochodowa kolumna Alfaholików (tak - Alfaholików a nie członków ARGŚ) z Małopolski i Podkarpacia jedzie prosto na EC i na pewno będą nas tam miło witać. Nie widzę potrzeby przekładania osobistych relacji (takich czy innych) z kimkolwiek z organizatorów na resztę alfaholików

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar ramzesss3
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    alfa romeo 156 1.9 JTD + włoski skuter ferro :)
    Postów
    513

    Domyślnie

    tak jezeli chodzi o organizacje to fakt ze jest grupa ARGS ale to nie znaczy ze ktos jest lepszczy czy gorszy bo jeden jest członkiem grupy a drugi członkiem forum jakies dziwne podzielenia :/

  9. #9
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Robert -
    Ja ani slowem nie wspominam ze organizuje to ah - bo tak nie jest

    Odnioslem sie tylko do wpisu o ktorym wiesz i tyle

    Osobiste relacje ? No raczej nie chce znowu dostac pkt karnych na forum za cytaty z okresleniami mojej osoby wiec nie bede tutaj pisal o "relacjach"


    Pozdrawiam
    Bawta sie
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 30-01-2015 o 16:18








  10. #10
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał R0bs0n Zobacz post
    Nie chodzi o bicie rekordu tylko o jego organizację Czy ktokolwiek z AH organizuje tę imprezę ? Nie ? to dlaczego organizacja miałaby być kojarzona z AH ?
    Dobrze wiesz, że tak nie jest. Pisałem Ci to z 10 razy, że nie chce żeby mój klub był wymieniany jako organizator, ani był wymieniany nawet gdzieś w pobliżu klubu organizatora. Chciałbym tylko, żeby było wiadomo, że MY również biliśmy ten rekord. W tej chwili biją go albo AR GS albo noname.

    ramzess, poznałbyś wodza AR GS to byś zmienił zdanie

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 136
    Ostatni post / autor: 01-05-2015, 13:27
  2. Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 01-04-2015, 17:48
  3. [Zapowiedź] Zlot Zapoznawczo-Organizacyjny Przed Majowym Biciem Rekordu , Bochnia , 28.03.15
    Utworzone przez R0bs0n w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-04-2015, 17:45
  4. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 28-03-2015, 17:17
  5. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 10-01-2015, 02:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory