Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Temat: Znaczek na tylniej klapie

  1. #1
    DDEvil
    Gość

    Domyślnie Znaczek na tylniej klapie

    Takie pytanko czy jest mozliwosc dokupienia znaczka ktory zaslania zamek na tylniej klapie i czy jest fizyczna mozliwosc zamontowania go ?? Bo ze tak powiem ten co powinien tam byc to go nie ma od samego poczatku a z tego co sie tam dopatrzylem to jest to tam jakies zaklepane i nie wiem czy sam znaczek idzie dokupic czy przypadkiem nie trzeba by calego zamka zmieniac i jezeli ktos by mial taki na zbyciu to chetnie przyjme kupie itp

  2. #2
    zwiezu
    Gość

    Domyślnie

    witam. z tego co widze to pasuja od innych modeli w ktorych uchylany jest znaczek. podejrzewam tez ze w ar 156 jest rowniez to samo, z reszta wystarczy zapytac o rozmiary i inne detale sprzedajacego i bedziemy wiedzieli... tu np. masz znaczek z 156 z allegro...
    http://moto.allegro.pl/item175039532...lna_klape.html
    przegladaj stronki z emblematami, ostanio bylo kilka uchylnych z tylnych klap... powodzenia :wink:

  3. #3
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    ja zmienialem, tak jak przedmowca mowi, pasuje od wszystkiego co ma uchylny znaczek z tyłu..

    ja kupilem nowy bo fabryka si enie popisala w konstrukcji tego znaczka i wiekszosc uzywek ma dziure od sprezyny ktora jest za znaczkiem.. byly dwa rodzaje metalowe i plastikowe.. w sprzedazy są teraz tylko plastikowe (widocznie lepiej sobie radzi z tą wadą niz metalowy) po cos kolo max 120zł w ASO.. tylko ze jesli ci wypadla sprezyna bedzie ci sie ruszal i otwieral bez powodu..

  4. #4
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    Bardzo duzo tego na allegro widzialem, tam poszukaj

  5. #5
    Emenems
    Gość

    Domyślnie

    Też poszukuje tego znaczka. Z Alfy 156 będzie pasować (średnica 7,5cm).
    Niestety jak jest na Allegro to albo jest bardzo obdrapany, albo chrrendalnie drogi. Ceny w granicach 50 zł to norma.

  6. #6
    Antek
    Gość

    Domyślnie

    No mi by sie też przydał i na przud takze ale ta cena :/ a jak by go pomalować samemu?? co o tym sądzicie bedzie jakoś wyglądać??

  7. #7
    ANDYTCM
    Gość

    Domyślnie

    Jak mi ukradli emblemat z tylniej klapy to polowałem na allegro dwa miesiące, ale udało się i trafiłem na prawie nowy za 25zł (pewnie też z jumy). Przykleiłem go na stałe klejem do szyb, wiec ukraść go nie jest tak łatwo bo siedzi jak przyspawany . Klapę otwieram od środka...

    Antek napisał/a:
    No mi by sie też przydał i na przud takze ale ta cena :/ a jak by go pomalować samemu?? co o tym sądzicie bedzie jakoś wyglądać??

    Moim zdaniem gra nie warta świeczki...

  8. #8
    Użytkownik Świeżak Avatar BartekL
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Warszawa/Lublin
    Auto
    Giulietta Veloce Rosso Competizione, 156 GTA SW, 159
    Postów
    172

    Domyślnie

    Cytat Napisał ANDYTCM
    Jak mi ukradli emblemat z tylniej klapy to polowałem na allegro dwa miesiące, ale udało się i trafiłem na prawie nowy za 25zł (pewnie też z jumy). Przykleiłem go na stałe klejem do szyb, wiec ukraść go nie jest tak łatwo bo siedzi jak przyspawany . Klapę otwieram od środka...
    Odważny jesteś. Módl się żeby nikt tobie nie wjechał w tył bo wtedy i od środka możesz nie otworzyć

  9. #9
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    nie warto odnawiac. Trzeba przeczesywac codziennie allegro i znajdzie sie. z swego czasu sporo bylo tych emblematow...

  10. #10
    Antek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał ANDYTCM
    Jak mi ukradli emblemat z tylniej klapy to polowałem na allegro dwa miesiące, ale udało się i trafiłem na prawie nowy za 25zł (pewnie też z jumy). Przykleiłem go na stałe klejem do szyb, wiec ukraść go nie jest tak łatwo bo siedzi jak przyspawany . Klapę otwieram od środka...
    Ja mam taki centralny ze jak akumulator padnie to do sirodka tylko przez klape sie dostane inaczej sie nie da wiec bym nie polecal przyklejac :mrgreen:

Podobne wątki

  1. [166] Głośniki w tylniej półce
    Utworzone przez Kayrol w dziale 166
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 10-12-2019, 18:10
  2. [Brera] Znaczek nakładany na znaczek Alfa 74-75mm
    Utworzone przez wiatr0k w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-11-2015, 06:37
  3. Wasza opinia.Zaszpachlować znaczek na klapie bażnika?
    Utworzone przez kabanow w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 09-07-2014, 21:06
  4. Jak wymienić zamek w tylniej klapie AR 156 przed FL
    Utworzone przez SilverV6 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-05-2012, 08:10
  5. Napęd tylniej szyby AR 156
    Utworzone przez Andy1970 w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-03-2012, 22:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory