Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Czy warto go kupić?

  1. #1
    adam156
    Gość

    Domyślnie Czy warto go kupić?

    A może ktoś z Was już go zna? Chca go sprzedac już prawie 4 miechy i nie mogą - czy to ta cena tak odstrasza? Proszę o opinie
    Alfa Romeo 166, 2002r., 2400cm3, 140KM - otoMoto

  2. #2
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Tak na pierwszy rzut oka, to:
    - przedni zderzak źle spasowany, może tylko lekko się o coś otarł a może nie
    - fotel kierowcy wygląda na przetarty
    - ICS zresetowany o kod pyta... akumulator padnięty czy karty z kodem nie ma? A może obie sprawy.
    - a gdzie przebieg samochodu? zapomniał (taaa, handlarz zapomniał) czy nie wiedział jeszcze na ile przekręci?

    Ja się oczywiście czepiam. Ogólnie auto nie jest nowe więc oczywiście
    przesadzam. A czemu stoi? Może dlatego, że ma 300.000km przejechane
    a może dlatego że zima była i wtedy ludzie aut nie szukają, właśnie
    swoje poprzednie sprzedałem to wiem. Ale to takie wróżenie z fusów
    jak się auta nie widziało.
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  3. #3
    jesse_w
    Gość

    Domyślnie

    Sam brałem Alfe z Gniezna mimo ostrzeżeń i dzisiaj nie zmieniłbym wyboru może dlatego że poprostu znalazłem sie w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i trafiłem na naprawde fajną sztuką. Niestety w większości aut z tamtych rejonów zdjęcia to jedno a real to drugie. Musisz podjechać i sie przewieźć. Napewno ma jakieś mankamenty bo sam po roku szukałem tam Alfy 166 z podobnego rocznika i to naprawde były ruiny. A później po oględzinach gdy wytykałem błedy sprzedawcy zaczynała sie stara gadka: "To ile dasz??" Jak auto było za przykładowe 20.000 już opłacone i koleś był gotów ożenić mi za 18.000 byleby mu z placu spadła to pytanie sie nasuwa proste ile on musiał dać za to??? i dlaczego tak tanio??? Ale teraz sprzedaje bratu moja 156 i sam wybieram sie znów w te landy poszukać AeRki z rocznika najlepiej '04. Generalnie obejżyj dokładnie najlepiej z kimś żeby sie nie podniecać niepotrzebnie a pewnie cos w Gnieźnie znajdziesz bo jest na tych placy tam od groma aut. Powodzenia!!


    p.s jest tam też ASO POL-CAR , możesz zawsze zapytac sprzedawce czy z Tobą tam podjedzie na diagnostyke Alfy.

  4. #4
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Jak widzę przy 166 opisy dyletantów w stylu "pełna opcja", "full opcja", to od razu mnie odrzuca... ale oblookać warto, jak nie masz daleko. W Gnieźnie jest ASO więc podjedź na sprawdzenie, nie kosztuje dużo, a na pewno się wiele dowiesz.

Podobne wątki

  1. 156 FL - Warto kupić ?
    Utworzone przez Pucek-159 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-12-2013, 15:46
  2. Czy warto kupić?
    Utworzone przez Bodzio w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-10-2010, 13:53
  3. [145] Czy warto kupić?!
    Utworzone przez wontly w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 31-12-2007, 20:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory