Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Wymiana przedniej szyby - Rzeszów

  1. #1
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie Wymiana przedniej szyby - Rzeszów

    W lutym zauważyłem, że prawy górny róg przedniej szyby się odkleił, pojechałem do jakiegoś serwisu na Boya-Żeleńskiego, gdzie faceci owszem, szybę wkleili ponownie, ale uszczelek już im się przykleić z powrotem nie chciało, rezultat - woda w aucie, dodatkowo zgubili tę czarną zaślepkę na śrubę do mocowania podszybia (twierdzili, że nie było, ta, jasne), jak za dwie stówki, które sobie zażyczyli, to IMO odwalili fuszerkę, więc opierdzieliłem ich przez telefon, uszczelki podkleiłem sam, i było OK, ale dzisiaj zauważyłem że mam pęknięcie na szybie w prawym dolnym rogu - niezbyt rzuca się w oczy, bo wycieraczka je mniej więcej maskuje, no ale szybę trzeba wymienić. I teraz - jechać do tych gości z Boya-Żeleńskiego z pyskiem i domagać się wymiany w ramach gwarancji (choć paragonu za usługe już dawno nie mam), czy dać sobie z nimi siana (do czego się skłaniam) i jechac do jakiegoś sensownego serwisu - tylko gdzie? Nordglass? Gdzie indziej?

  2. #2
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Michael
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Merc w202
    Postów
    142

    Domyślnie

    Nie słyszałem jeszcze negatywnej opini o nordglass, za to pozytywnych już kilka. Myślę że jeżeli musiałbym gdzieś wymieniać to właśnie tam

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Dominik1992
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD SW 110 km
    Postów
    316

    Domyślnie

    Jeżeli nie masz paragonu za usługę to nawet się nie wychylaj, przy reklamacji czy podobnych rzeczach jest to podstawa. Co do wymiany szyb akurat ja Ci nie pomogę, wpadnij dzis na spota o 18;30 na podpromie tam napewno ktoś cos będzie wiedział.

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Bond 007
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    okolice Nowej Dęby
    Auto
    Była156 1.8 TS 144km Vialle. Jest 156 1.9 JTD 115km i 156 1.9JTD 140km.
    Postów
    295

    Domyślnie

    Zapewne mówisz o serwisie "Sewer" - na Ul. Boya Żeleńskiego 5 - właśnie tam kolega wymieniał w ubiegłym tyg. przednią szybę w 156 fl - dziwne bo zrobili fachowo , profesionalne podejście i niedrogo, wymienil na Nordglass,
    Natomiast ja wymieniłem w MOTOGLASS na wylotówce na Tyczyn rok temu też Nordglass w 156 - nie dość, że profesionalnie i tanio, to "nagadałem" się z nim o alfach bo też miał dwie 156 - więc serwisował moją z pasją

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    O. Dzięki. Dzwoniłem już do Nordglassu, ale skontaktuję się też z Motoglassem

    EDIT: Motoglass gdzieś się zmył, pod wskazanym adresem ich już nie ma, a telefon jest wyłączony. Zostaję Nordglass.
    Ostatnio edytowane przez Zenonzlasu ; 01-04-2015 o 13:06

Podobne wątki

  1. Wymiana przedniej szyby w Łodzi
    Utworzone przez Szymonik w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-01-2014, 10:00
  2. Wymiana przedniej szyby z sensorem
    Utworzone przez Mistiq w dziale 166
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 06-05-2013, 10:12
  3. Wymiana szyby czołowej/przedniej
    Utworzone przez bynus w dziale 166
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 26-09-2012, 19:08
  4. 156 wymiana spryskiwaczy przedniej szyby
    Utworzone przez Kacu6na9 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 18:12
  5. wymiana przedniej szyby
    Utworzone przez moreeek w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-03-2010, 22:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory