Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Serwis ogumienia Jaworzno, ul. Gwardzistów 119 - omijajcie dużym łukiem

  1. #1
    Siafal89
    Gość

    Domyślnie Serwis ogumienia Jaworzno, ul. Gwardzistów 119 - omijajcie dużym łukiem

    Witam!

    Chciałbym przestrzec wszystkich przed warsztatem zajmującym się wulkanizacją, serwisem ogumienia i prostowaniem felg w Jaworznie przy ul. Gwardzistów 119

    Otóż zawiozłem im moją lekko skrzywioną felgę do prostowania i dziś odbiór. Felga niby wyprostowana ale bardzo niechlujnie. Strasznie brzydko to wygląda no nie do opisania. Następna sprawa taka że posiadam felgi które wystają poza obrys (czyli dalej niż opona) i felga jest cała porysowana teraz a wcześniej nie posiadała żadnej ryski. Facet twierdził że to już było. No normalnie jestem taki zły, myslałem że zaraz się rozpłaczę, bo dbałem o te felgi bardziej niż o siebie

    felga była skrzywiona tak lekko że prawie nie było tego widać a az jest tak zrysowana że widać to z daleka gołym okiem. Następna sprawa - poprosiłem o fakturę, a on że jeśli faktura to musze dopłacić vat. A przecież umawialiśmy się na inną kwotę

    ogólnie nikomu nie polecam. Omijajcie to miejsce. Dodatkowo Pan był niezbyt kulturalny

  2. #2
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    nie szybciej i prościej było Ci przyjechać do Dabrowy warsztat polecałem i sprawdziłem

  3. #3
    77alfisti
    Gość

    Domyślnie

    trzeba był zagadać na forum dał bym Ci namiary na gościa gdzie ja prostowałem swoje fele i zrobili pierwsza klasa

  4. #4
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    Siafal dzwonisz do US i po sprawie - możesz to delikatnie wspomnieć temu fachowcowi .

  5. #5
    Siafal89
    Gość

    Domyślnie

    ale ciężko będzie mu cokolwiek udowodnić

  6. #6
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    No to fakt. Jedynie nauczka na przyszłość żeby dokumentować na foto jak się takie rzeczy zostawia "fachowcom". Zostawiłeś je zwyczajnie na słowo ?

  7. #7
    Siafal89
    Gość

    Domyślnie

    niestety tak

  8. #8
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    ja takze zostawilem swoje dwie fele u goscia z Zabrza na 'gebe',jedna byla skrzywiona cala odchylka ok 3-4 mm,druga wgieta od srodka i przytarta od zewnatrz, wyprostowane i pomalowane na 4 z +, cena z FV 200zl, jak ktos potrzebuje adres to na priw posle.

    pozdrawaim

Podobne wątki

  1. Serwis klimatyzacji Jaworzno - ŚLĄSK
    Utworzone przez Krisu w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-12-2014, 07:49
  2. Mobilny serwis ogumienia?
    Utworzone przez michalkolat w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-11-2013, 13:55
  3. Dobry serwis Selespeed i ogólnie Alfa - okolice Jaworzno i okolice
    Utworzone przez Buli_Jaworzno w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-05-2013, 09:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory