Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: stożek w JTD???

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar loco145
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Czarna 159 16Virs 07r
    Postów
    781

    Domyślnie stożek w JTD???

    witam z zapytaniem do kolegow czy zaszkodze mojej belli jeśli założe jej stożek?? wiem ze to mocy nic i tak nie dodaje a czasami tez moze popsuc;/ wiec pytam fachowcow o rade ktoś mi kiedys mowil ze lepiej sie wkreca na oborty ile z tego prawdy??

  2. #2
    ViP Pirat drogowy Avatar patryk_wey
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Jastrzębie-Zdrój
    Auto
    156 2,4 JTD 136 KM 1999 rok
    Postów
    204

    Domyślnie

    Ja mam u siebie założony stożek. Byłem wczoraj w ASO i sie okazało że przepływka nie chodzi tak jak powinna więc zmieniam to na oryignał. Skorzystaj z opcji szukaj i dowiesz się więcej na temat stożka w JTD.
    Alfa Romeo 156
    2,4 JTD - 136 KM
    1999 rok
    COSMO BLUE MET

  3. #3
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał patryk_wey Zobacz post
    Ja mam u siebie założony stożek. Byłem wczoraj w ASO i sie okazało że przepływka nie chodzi tak jak powinna więc zmieniam to na oryignał. Skorzystaj z opcji szukaj i dowiesz się więcej na temat stożka w JTD.

    Jak przeczytałem temat to odrazu chciałem napisać ze rozwalisz sobie przepływkę no ale juz ktoś mnie uprzedził

    Powiedz mi po co chcesz stożek do JTD montować ? Spodziewasz się jakiś przyrostów mocy? <hehehe>

    A jeśli chodzi o tą prawde to często spada moment obrotowy, podkreślam że spada.

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar loco145
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Czarna 159 16Virs 07r
    Postów
    781

    Domyślnie

    o wlasnie o to mi chodzilo ze ktos mial to zalozone czyli wiem ze nie zakladac

    nie nie spodziewalem sie przyrostu mocy nie jestem z tych ktorzy twierdza ze przy zalozoniu normalnego stozka otrzymaja 15% wiecej mocy...

    jedyne co chcialem uzyskac to moze nieco inny odglos silnika chociaz lepiej wyszloby gdybym wymienil silnik

    ---------- Post dodany o godzinie 19:02 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 19:01 ----------

    wiedzialem ze gdzies znam ta 156 witam kolege Patryka Branice pozdrawiaja
    Ostatnio edytowane przez loco145 ; 26-03-2009 o 19:04

  5. #5
    ViP Pirat drogowy Avatar patryk_wey
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Jastrzębie-Zdrój
    Auto
    156 2,4 JTD 136 KM 1999 rok
    Postów
    204

    Domyślnie

    HEHE WITAM!! Ale sie ukryłeś gdzieś w Opolu, dopiero jak zobaczyłem auto na polskajazda.pl to wiem kto mnie pozdrawia.
    Ja równiez pozdrawiam i dozobaczenia w Branicach.
    Alfa Romeo 156
    2,4 JTD - 136 KM
    1999 rok
    COSMO BLUE MET

  6. #6
    Starscream
    Gość

    Domyślnie

    ja mam stożek, zrobione z nim 25 tys km, przepływka działa, po wizycie na hamowni otrzymałem następujące dane: 136.2 KM i 310 Nm. Świetny dźwięk, i żadnej różnicy w osiągach. Zaznaczę, że moc i moment jest praktycznie taki sam jak przed założeniem jego. Nie mam ze stożkiem i przez niego żadnych problemów.

  7. #7
    77alfisti
    Gość

    Domyślnie

    dokładnie tak jak wspomniał kolega Starscream, stożek daj tylko kilku procentowy przyrost mocy właściwie niewyczuwalny, tak samo jak wydechy też dają tylko kila % mocy, chip i nowe mapy daje rezultaty, nawet żadne box-y, box boże zaszodzić

  8. #8
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie

    najlepsze rozwiązanie to założyć stożek zrobić wydech a potem program. wtedy możesz liczyć na najlepsze efekty. Natomiast napewno od samego stożka nic ci się nie zepsuje.

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar loco145
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Czarna 159 16Virs 07r
    Postów
    781

    Domyślnie

    no wlasnie mam jakiegos virusa bo hamownia 127km pokazala (nie mam takiej mocy bo brakuje mi kolektora przyspieszenia ktory idzie do turbiny...) i mam dedykowany wydech wiec juz odetkany wydech jest. to właśnie zależy jedenmu siądzie drugi bedzie krecił po 100tys na stożku i nic to jest właśnie Alfa ale gdybym go założyl to musze i tak na nowo cały program ustawiac prawda ??

Podobne wątki

  1. Stożek w jtd
    Utworzone przez tomek_murawski w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 12-11-2011, 08:51
  2. Stożek
    Utworzone przez dudzik87 w dziale 147
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-08-2010, 10:06
  3. [155] stożek
    Utworzone przez NERO2287 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-12-2009, 12:01
  4. [145] stożek w JTD???
    Utworzone przez loco145 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-03-2009, 20:09
  5. [146] Stożek
    Utworzone przez Armagedon w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-07-2008, 15:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory