Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Pomoc w zdiagnozowaniu problemu ze zmieniarką USB do Connect Nav+

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar Bors
    Dołączył
    11 2014
    Auto
    Jest: Giulia Było: GT, Giulietta
    Postów
    101

    Domyślnie Pomoc w zdiagnozowaniu problemu ze zmieniarką USB do Connect Nav+

    Witam,
    czy jest ktoś chętny, kto ogarnia temat zmieniarek USB do CNav+ i chciałby mi pomóc? Posiadam takową w swojej alfie jednak ze słów poprzedniego właściciela nie działała od początku. W radiu normalnie mogę się przełączać pomiędzy radiem, cd i cdc (czyli jak mniemam moją zmieniarką). Do zmieniarki dociera prąd, podłączam pendrive z folderami CD01 itd. ale radio pokazuje komunikat że nic nie wykrywa. Szukałem na forum ale nie ma tam rozwiązania, a sam zbyt dużej wiedzy o tym nie mam. Za pomoc z wielką chęcią się odwdzięczę.

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kubajg
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD
    Postów
    276

    Domyślnie

    Mam taki zestaw. Przede wszystkim zobacz czy nie masz zbyt dużych plików, nie zadziałają długie sety np. 150MB. Dobrze jakby nazwy utworów nie miały zbyt długich nazw. I pamiętaj że max chyba 10 folderów obsługuje (tyle co normalna zmieniarka płyt). No i pytanie czy jest dobrze podłączona do radia

    Jaki komunikat jest dokładnie na ekranie?

    U mnie działa ALE to połączenie niestety nie jest idealne. Od uruchomienia silnika muszę zawsze czekać ok. 3-4 minuty aż wykryje pliki, testowałem różne karty pamięci (stare, wolne oraz nowsze szybkie) i pendrivy i niestety to samo. Problem tkwi w zasilaniu. Przy odpalaniu silnika ConnectNav na chwilę przygasa i wtedy się resetuje odczyt zmieniarki USB. Nie ma żadnego opóźnienia jedynie jak podłącze po AUX np. telefon.

    Ale po przekręceniu kluczyka na sam zapłon powinno dość szybko odczytać pliki. Czasem mam także komunikat CDC Init (inicjalizacja) co trwa trochę czasu, no cóż do tej zmieniarki lepiej mieć jednak zwykłe radio bez ekranu i navi
    Ostatnio edytowane przez kubajg ; 09-05-2015 o 21:45

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar Bors
    Dołączył
    11 2014
    Auto
    Jest: Giulia Było: GT, Giulietta
    Postów
    101

    Domyślnie

    Ze szczegółami o pendrivie i piosenkach to wiem A przy podłączeniu pena jest CDC Init, trwa to może z 30 sek i potem komunikat No CD-DA. Z różnymi pendrivami próbowałem i nic :< A aux nie mam jak wypróbować bo w tej zmieniarce jest jakaś dziwna wtyczka, obstawiam że tutaj potrzebny kabel-przejściówka.

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kubajg
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Alfa 147 1.9 JTD
    Postów
    276

    Domyślnie

    A zaczekałeś trochę dłużej (5-10 minut) czy nic się nie zmienia? Ja mam za każdym razem "No CD-DA" a potem się pojawia tak jak pisałem.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar Bors
    Dołączył
    11 2014
    Auto
    Jest: Giulia Było: GT, Giulietta
    Postów
    101

    Domyślnie

    Pendrive wpięty cały czas i nic to nie daje, może spróbuje jeszcze z jakąś kartą pamięci.

Podobne wątki

  1. [159] Potrzebna pomoc - connect nav+, laser , cd error
    Utworzone przez emisieq81 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-07-2017, 20:58
  2. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 27-11-2011, 19:51
  3. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 11-11-2011, 00:57
  4. Pilnie potrzebna pomoc w zdiagnozowaniu Selespeed'a
    Utworzone przez Krolik w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-10-2011, 18:51
  5. Nie łączy ze zmieniarką:(
    Utworzone przez vtiii w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 09:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory