Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Temat: Air Ride Brera

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Maupa
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Auto
    AR Brera 3.2JTS SKY (rekin)
    Postów
    312

    Cool Air Ride Brera

    Mam pytanie moja brera jest na tyle niska, że krawężniki to problem a podwyższać nie ma to sensu A więc pytanie : Co sądzicie o Air Ride jest to ciekawe rozwiązanie i mieści mi się w moim budżecie miał ktoś styczność z tym ? No i są różne opinie na temat przeglądu ... czy po zamontowaniu można zrobić jakieś testy, żeby było to legalne ? Widziałem już dużo artykułów na ten temat i jest więcej zalet niż wad moim zdaniem ale ten przegląd ...

    Liczę na waszą pomoc

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Auto nie będzie się nadawało do normalnej jazdy także odpuść. Nikt tego głośno nie mówi ale poduszki są tak twarde że zapomnij o komforcie, co więcej jest to niebezpieczne bo na dziurach auto odbija się jak piłka.

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GTBodek
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9JTD 331KM 609NM
    Postów
    530

    Domyślnie

    Worthersee 2015 wpisz w youtube i zobacz. Festiwal niemieckiej motoryzacji w stylu stance. Kazde auto obnizone na gwincie lub na pneumatyce. Nie wiem jak w praktyce z ta zawiecha jest, ale prawda moze byc taka ze bedziesz zawiedziony. To moim zdaniem sluzy do prezentacji i walorom estetycznym-choc czesc aut zglebionych dla mnie jest juz patologia tuningu. Byl tutaj ktos na forum co zglebil alfe 155...nie pamietam dokladnie kto.

  4. #4
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Moim zdaniem twoj silnik się kłoci ze stylem stance - bo to woz stworzony do zapierdzielania a gruba gleba jaka da sie osiagnac na powietrzu temu przeczy. Co do komfortu na poduchach jest jak pisze kasztelan - aut robi się okrutnie twarde.

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Maupa
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Auto
    AR Brera 3.2JTS SKY (rekin)
    Postów
    312

    Domyślnie

    A myślałem, że to dobre rozwiązanie które pomoże w radzeniu sobie z progami, krawężnikami itp hmmm a zawieszenie hydropnematyczne coś jak Audi Q7 Porsche Cayenne czy land'ku ?

  6. #6
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maupa Zobacz post
    A myślałem, że to dobre rozwiązanie które pomoże w radzeniu sobie z progami, krawężnikami itp hmmm a zawieszenie hydropnematyczne coś jak Audi Q7 Porsche Cayenne czy land'ku ?
    Jak sam zauważyłeś hydropneumatyczne

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar adrian1115
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Mielec
    Auto
    ex GT 1.9 JTD/ex 166 FL 2.4 JTDm
    Postów
    312

    Domyślnie

    Nie wiem skąd macie takie informacje, że poduchy są twarde bo jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką opinią. Chyba, że napompujesz je na maxa to może być twardo ale kto będzie jeździł taką kozą na co dzień?


  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GTBodek
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9JTD 331KM 609NM
    Postów
    530

    Domyślnie

    Na codzien jezdzę Grand Cherokee z pneumatyką-uwierz ze nie mozna porownywac pneumatyki suv z autem sportowym, air ride nie stworzono po to aby bylo wygodnie tylko glebowo. Grand na 16cm (tyle moze byc najnizej )niezbyt fajnie wybiera dziury.Poza tym trzeba by dokladnie zbadac opinie uzytkownikow tych zawieszen, a najlepiej to przejechac sie takim wozem. Mozemy sobie tutaj pisac twardo nie twardo, ja powiem szczerze nie wiem...na logike biorac jak kolega wyzej napisal, jak ma auto zapier.. to lepiej na sztywno niz na air ride. No chyba ze chcesz pojechac na festiwalstance i pokazac alfe na glebie

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar adrian1115
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Mielec
    Auto
    ex GT 1.9 JTD/ex 166 FL 2.4 JTDm
    Postów
    312

    Domyślnie

    Do Audi RS i BMW M zakładają powietrze i jeżdżą a to nie Alfa z mocą 260KM tylko sprzęty po 500KM+


  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar GTBodek
    Dołączył
    03 2013
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9JTD 331KM 609NM
    Postów
    530

    Domyślnie

    Przeslij mi proszę link z samochodem 500+ ktory pokonuje zakrety, driftuje na zawieszeniu air ride.Bo ja tylko widzialem jak ladnie stoja lub sie tocza...

Podobne wątki

  1. [159] Air ride
    Utworzone przez murgal w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 14-07-2018, 10:16
  2. [155] Poszukuje wlasciciela AR 155 na air ride
    Utworzone przez jasiu 145 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-10-2014, 21:34
  3. [Brera]Alfa Romeo Brera 2.2JTS warto kupić?
    Utworzone przez leon w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-02-2014, 14:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory