Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: 156 1.9 jtd

  1. #1
    B$B
    Gość

    Domyślnie 156 1.9 jtd

    Witam Wszystkich!!!
    Chciałbym dołączyć do szczęśliwego grona posiadaczy ALF Tak, tak zarażony Stąd moje pytanie... Co sądzicie na temat tego oto samochodziku... ALFA 156 1.9JTD ALU16 OPŁACONA CZARNA BESTIA (590671133) - motoAllegro...

    Jakieś porady ?? Uwagi ?? Wszystko mile widziane... Z góry dzięki

    P.S. Mam zamiar odwiedzić właściciela na weekendzie

    Czekam na szybkie odpowiedzi...

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar _cichyy_
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    czestochowa
    Auto
    Była AR 159 jtdm, Jest : BMW E66 750Li
    Postów
    459

    Domyślnie

    prezentuje się ładnie, chociaż jak na auto sprowadzone i bez klimy to jak na ten rok dość dużo. Zwróć uwage na szyberdach, miałem jedną z szyberdachem i lekko ciekło.
    Pozatym liczba wyświeleń ogłoszenia ......
    Ostatnia z Alf : Alfa Romeo 159 ,
    Teraz: Mercedes CLS 55 AMG & Suzuki SV 1000S

    OD DUŻEGO SILNIKA LEPSZY JEST ? ..... JESZCZE WIĘKSZY SILNIK

  3. #3
    ViP Rowerzysta Avatar piotr_alex
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Ciechanów/NDM
    Auto
    Crosswagon 2005r & 159 1.9JTD 16V 2008r
    Postów
    385

    Domyślnie

    Większość samochodów z zagranicy jest wizualnie odnowiona przez firmy specjalizujące się w tym, przebieg raczej cofnięty teraz jest w modzie 180-190tyś km

  4. #4
    B$B
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za dotychczasowe rady... wezmę je oczywiście pod uwagę... czekam na więcej...
    Btw... znalazłem jeszcze coś takiego http://moto.allegro.pl/item596884317...rna_perla.html
    Co Wy na to ??
    Ostatnio edytowane przez B$B ; 03-04-2009 o 20:21

  5. #5
    ViP Rowerzysta Avatar b.piotrus
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Otmuchów
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD, Mazda CX-7 2,3
    Postów
    402

    Domyślnie

    Ten materiał na fotelach to na pewno nie jest welur, a jak na ten materiał, to coś za bardzo "wyświechtany" jak na 184kkm, podłokietnik nieoryginalny z jakimś "chamskim" stojakiem, dlaczego on ma białe tarcze zegarów, wydaje się, że powinien mieć czarne, no i ma 105 a nie 110Km. Sam opis aukcji to typowy handlarz, poza tym w tej klasie samochodu brak klimatyzacji to duża wada. Jeżeli rzeczywiście będziesz ją oglądał to zrób to dokładnie z kimś, kto zna się na Alfach, ale z doświadczenia- to raczej nie jest samochód do jazdy, a prędzej do wyrabiania złej opinii marce.
    Alfa Romeo GT 1,9JTD, Mazda CX-7 2,3,

  6. #6
    B$B
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki... Obejrzę ją dokładnie i zdam relację... A co sądzicie o tej 156 2.4jtd ?? Link wyżej..

  7. #7
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar _cichyy_
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    czestochowa
    Auto
    Była AR 159 jtdm, Jest : BMW E66 750Li
    Postów
    459

    Domyślnie

    Cytat Napisał b.piotrus Zobacz post
    no i ma 105 a nie 110Km.
    Akurat może mieć 110KM , bo były takie wersje, moja poprzednia z 99' miała właśnie silnik 110-tke , w dowodzie 81KW.
    Ostatnia z Alf : Alfa Romeo 159 ,
    Teraz: Mercedes CLS 55 AMG & Suzuki SV 1000S

    OD DUŻEGO SILNIKA LEPSZY JEST ? ..... JESZCZE WIĘKSZY SILNIK

  8. #8
    ViP Rowerzysta Avatar b.piotrus
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Otmuchów
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD, Mazda CX-7 2,3
    Postów
    402

    Domyślnie

    Na jego plus przemawiają książki i 3 klucze i kto mi napisze że rzeczywiście ma 140Km a nie 136(140 weszły w roku 2000). Ale rozbrajają mnie teksty handlarzy-"czarna perła"- co to niby ma znaczyć? Na pewno nikt na podstawie zdjęć z ogłoszenia i opisu nie powie Ci na 100% brać czy nie. Musisz sam jechać i sprawdzić, ewentualnie jak masz daleko, poproś na forum kolegów z forum z okolic Gorzowa żeby ją wstępnie oglądneli, czy w ogóle jest sens jechać, ewentualnie zaloguj się na bezwypadkowe.net- może tam ktoś coś wie o tym samochodzie. Powodzenia i osobiście polecam Ci 2,4- niewiele więcej pali jak 1,9, a jazda to już inna bajka.
    Alfa Romeo GT 1,9JTD, Mazda CX-7 2,3,

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory