Strona 44 z 105 PierwszyPierwszy ... 34353637383940414243444546474849505152535494 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 1050

Temat: Alfa Romeo SUV- (Stelvio) 2016...

  1. #431
    Użytkownik Romeo Avatar .Andrzej.
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    do zabawy: Alfa Romeo Gtv 1.9 JTDm, na co dzień: duże z V6 i RWD
    Postów
    678

    Domyślnie

    Cytat Napisał pafka Zobacz post
    Oficjalnie też jest podana szerokość 216 cm.
    http://www.alfaromeopress.pl/press/a...-romeo-stelvio
    Jeżeli to prawda, to pewnie jest to szerokość razem z lusterkami.
    Ja mam w Lanci z lusterkami ( o ile dobrze pamietam) 206cm szerokości. Więc z tego wynika, że Stelvio będzie dość obszerne w środku. Jeszcze bardziej mi się zaczyna ta Alfa podobać, mimo że nigdy nie byłem zwolennikiem SUVów.

    PS
    Teraz już mogę się przyznać. Przed prezentacją Stelvio, byłem już raczej zdecydowany na Lexusa, bo w przypadku Giulii zabrakło efektu "WOW". Stelvio wywołał ten efekt. Więc czekam na rozwój sytuacji i trzymam za Stelvio kciuki

  2. #432
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar jaboleq
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 156 SW 1.9 16V powered by @sdero
    Postów
    7,326

    Domyślnie

    Moim zdaniem STELVIO to świetny ruch ze strony AR. I nawet bardziej mi się podoba od GIULIA. Aczkolwiek puki co nie zamienię mojej "sportowej" 156 bo za niski mam status majątkowy. Ale gdy spotkam któreś z tych aut na drodze to nie będzie mi wstyd - będę dumny mając węża i krzyż na tarczy.
    ::::::: I am IN LOVE with trance! ::::::: Moja włoszka :::::::

  3. #433
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Archi Zobacz post
    ...
    Nie dyskredytowałbym natomiast "ochów" i "achów" szanując i to, że są tacy u których je wywołuje.....
    No nie dyskredytuję, wprowadzam równowagę jedynie I wiem że zaraz się zacznie "naciąganie" , "podciąganie" i racjonalizowanie , przykrywanie prawdziwych powodów zakupu suv'a nałożonymi - "a że sportowy", a że nawet "najbardziej sportowy" itd. A nie, że wysoko się siedzi i tworzy poczucie u właściciela że jest wyższy (czyt. ważniejszy) niż jest, oraz że jest taki trynd teraz a trzeba być trendy bo łyso się czuje gdy odstaje od reszty na ulicy. Oraz faktyczne - że się wsiada wygodniej, a kręgosłup już nie zawsze ten co kiedyś, że jeździ się autostradami lub w korku stoi, więc środek ciężkości nie ma znaczenia tak naprawdę gdzie położony dopóki mocno nie wieje z boku, że prześwit duży (w zasadzie nie wiem jaki, ale na pewno większy niż w Giulii) to zaparkuje tu i tam itp.
    Wiem że są takie potrzeby i ich nie dyskredytuję, bo wiem, że to może kierować wyborem SUV'a , a że Alfa Romeo to taka egzotyka to się do racjonalizacji dołączy "indywidualizm" , bo i reklama tak sugeruje przecież. Ale do ekscytacji to tam nie widzę nic. Taka sama "ekscytacja" jak kupowałem mazdę 6 - ot, spełnia potrzeby praktyczne i nie jest obrzydliwa, robi swoje i tyle. Ale tak zwane "coś więcej" ? co chyba Alfa dobrze żeby miała ? jakieś drgnięcie czegoś - gdzież tam. To samo Stelvio. A fajnie jakby Alfa Romeo drgnięcie jednak powodowała.
    Tak, sprzedażowo to na pewno ruch właściwy.

  4. #434
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kondurango
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD, Lancia Lybra 2,4JTD Intensa
    Postów
    17

    Domyślnie

    Poczekajmy spokojnie i zobaczmy co będzie dalej ze Stelvio. Póki co kruszymy kopie o kilkanaście zdjęć i kilka filmików w sieci jednego egzemplarza z salonu w LA.
    Auto przy pomyślnych wiatrach ma zawitać do Europy w połowie przyszłego roku ale pamiętacie co było z Giulią , jaka była obsuwa.
    To wersja QV , daj Boże ją mieć kilku z nas ale nie liczyłbym na częsty widok na naszych ulicach. Zobaczymy jaka będzie cywilna wersja, z prezentacji w LA wynikało ,że będzie Stelvio , Stelvio Ti i Stelvio QV. Może to tylko specyfikacje na rynek USA. Może w Europie wzorem Giuli pojawi się chyba najbardziej sensowna wersja Veloce z optycznym pakietem QV. Nie znamy wielu szczegółów technicznych , znamy jedynie gamę silników do zastosowania.
    Ale ciekawość rozbudzona , ona podjechała , pokręciła się wkoło , mrugnęła okiem i odjechała ...nie wiem jak Wy ale ja wolę takie rozpoczęcie znajomości

  5. #435
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Ale tak zwane "coś więcej" ? co chyba Alfa dobrze żeby miała ? jakieś drgnięcie czegoś - gdzież tam. To samo Stelvio. A fajnie jakby Alfa Romeo drgnięcie jednak powodowała.
    Tak, sprzedażowo to na pewno ruch właściwy.

    Jak ktoś miał 156, to ciężko takiemu dogodzić, wiem po sobie.
    Nieprędko doczekamy się takiego auta jak 156 w 1998! roku, która powodowała korki na ulicach. Wystarczy porównać to jak wtedy wyglądał Passat, Vectra, Ford czy nawet BMW ...
    A może już nigdy?
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  6. #436
    Użytkownik Znawca Avatar szewi
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa
    Postów
    1,084

    Domyślnie

    Sledzę rynek SUV'ów od jakiegoś czasu i jest tam bardzo ciasno.
    Każda szanująca się marka musi w ofercie mieć taką wersje - takie czasy.
    Ma też i AR - wreszcie ! Stevio jest ładne i życze wielu nabywców.
    Prezentacja live w LA jest mega, ten facet - Reid Bigland - swietna przemowa i marketing, podobnie przemawiał w przypadku Giulii.
    Normalnie jakbym slyszal reklame nowego produktu Appla

    https://www.youtube.com/watch?v=4QAaIVeC_Hs

    Ciekwe ile bedzie Stelvio kosztowal w podstawie.

    Warto dodać, że konkurencja nie śpi np taka Mazda (zaraz będzie oburzenie jak mogę porownywać alfe aspirującą do premium z mazdą też wypuściła ciekawego Suva:

    http://moto.pl/MotoPL/7,88389,209828...-w-formie.html

  7. #437
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Dymo
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Newport
    Auto
    AR Mito 0,9 TwinAir 105KM 2014r.
    Postów
    336

    Domyślnie

    W UK przewiduja, ze ceny beda zblizone do Jaguara F-pace czyli podstawa okolo 35000£.
    AR 155 1.9TD 90KM 1992 - byla
    AR 146 2.0 Ti 150KM 1996 - byla
    AR 156 1.9Jtd 115KM 2002 - ciagle jest
    AR 159 1.9Jtdm 150KM 2007 - byla
    AR Mito 0.9TwinAir 105KM 2014 - jest
    AR Giulietta 2.0 120KM 1981 - w trakcie remontu
    AR Spider 2.0 150KM 1999 - jest!

  8. #438
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Myszkin
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    służbowe
    Postów
    418

    Domyślnie

    Cytat Napisał szewi Zobacz post
    zaraz będzie oburzenie jak mogę porównywać Alfę aspirującą do premium z Mazdą[/URL]
    Szewi, chyba chciałeś powiedzieć: "jak mogę porównywać alfę z aspirującą do premium mazdą" - takie małe "z" a jakie ma znaczenie w którym miejscu jest postawione...
    "Alfa Romeo ma wszystko, czego potrzebuje: rzesze rozmontowanych emocjonalnie fanów..."

    "Od takiej marki jak Alfa Romeo oczekujemy wysmakowanych detali, które zamieniają zwykłą czynność prowadzenia samochodu w celebrację kontroli nad maszyną"

  9. #439
    Użytkownik Znawca Avatar szewi
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa
    Postów
    1,084

    Domyślnie

    mazda to chyba nawet nie jest w fazie aspirowania do premium

  10. #440
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Myszkin
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    służbowe
    Postów
    418

    Domyślnie

    Aspirować zawsze można...na szczęście Alfa nie musi aspirować do premium, bo zwyczajnie i oficjalnie w świecie motoryzacji jest zaliczana jako marka do segmentu premium. Koniec kropka.

    PS: Co nie zmienia oczywiście faktu, że każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii - czyli dla jednych Alfa ledwie aspiruje do premium, a dla innych takie BMW jako pojazdy przeznaczone do przewożenia buraków to segment pojazdów agro
    "Alfa Romeo ma wszystko, czego potrzebuje: rzesze rozmontowanych emocjonalnie fanów..."

    "Od takiej marki jak Alfa Romeo oczekujemy wysmakowanych detali, które zamieniają zwykłą czynność prowadzenia samochodu w celebrację kontroli nad maszyną"

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] V Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo 166 16-19 czerwca 2016
    Utworzone przez marek230482 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 239
    Ostatni post / autor: 25-09-2016, 16:05
  2. Alfa Romeo Amore - 27.08.2016
    Utworzone przez boratsc w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-08-2016, 07:35
  3. Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 08-04-2016, 22:38
  4. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-04-2016, 15:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory