Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 44

Temat: Patent na cierpnącą nogę?

  1. #31
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Stopa na skos - a jak inaczej układałeś, inaczej się nie da
    Czyli z tych 10 aut żadne nie było dobre, bo dobrego się nie zmienia (ciut starszy jestem ) Oj z Alfą będzie tak samo czuję - szukasz pretekstu Albo machniesz ręką i się przyzwyczaisz, albo będziesz szukał dalej. Nie da się chyba zrobić dopasowanego a' la-sportowego fotela wygodnego jednocześnie na 1000km bez wysiadania, bo im bardziej trzymający tym pozycja bardziej ustalona, a na długą trasę trzeba ją co jakiś czas zmieniać. Kwestia priorytetu - co ważniejsze. Ale wady konstrukcyjnej się nie dopatruj, nie można wadą konstrukcyjną nazwać przecież wnętrza z fotelem kubełkowym w jakiejś wyścigówce - a tam przejechać 200km to wyczyn, tylko to nie to zadanie.
    Inna sprawa że jednak Włosi raczej są niscy i małostopni i pewnie inny model człowieka stosowali przy projektowaniu.

  2. #32
    heliogabal
    Gość

    Domyślnie

    Z tym "dobrego się nie zmienia" to nie do końca tak. Można albo trzymać się jednego samochodu przez całe życie, albo testować jak różne drinki. Całe życie to się mogę żony trzymać, aczkolwiek co do samochodów też mam jakieś tam ulubione (jak na razie - legacy turbo i volvo 850 T5).

    Coś czuję że dla siebie kupię w końcu outbacka 2.5 XT i lekko go dłubnę. No, jak finanse pozwolą.

  3. #33
    Użytkownik Znawca Avatar Mongoose
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 Sportwagon 2.0 JTS
    Postów
    1,326

    Domyślnie

    Cytat Napisał heliogabal Zobacz post
    Z tym "dobrego się nie zmienia" to nie do końca tak. Można albo trzymać się jednego samochodu przez całe życie, albo testować jak różne drinki. Całe życie to się mogę żony trzymać, aczkolwiek co do samochodów też mam jakieś tam ulubione (jak na razie - legacy turbo i volvo 850 T5).

    Coś czuję że dla siebie kupię w końcu outbacka 2.5 XT i lekko go dłubnę. No, jak finanse pozwolą.

    Koneser.

  4. #34
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał heliogabal Zobacz post
    Z tym "dobrego się nie zmienia" to nie do końca tak. Można albo trzymać się jednego samochodu przez całe życie, albo testować jak różne drinki. Całe życie to się mogę żony trzymać, aczkolwiek co do samochodów też mam jakieś tam ulubione (jak na razie - legacy turbo i volvo 850 T5).

    Coś czuję że dla siebie kupię w końcu outbacka 2.5 XT i lekko go dłubnę. No, jak finanse pozwolą.
    Jeśli więcej wad niż zalet to wiadomo, crosswagon to taka "średnio-Alfa" - i diesel, i wysoko zawieszony środek ciężkości, i ciężki. Ale jako po prostu auto - całkiem ok (sam nie miałem ale miałem styczność z jednym chyba z 5 lat ) i nietuzinkowe. Outback stylistycznie przy niej jednak to jakieś podziemia. Ale nie można jeździć czymś co aż tak nie pasuje ! Coś tam w końcu znajdziesz dopasowanego, powodzenia!

  5. #35
    heliogabal
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mongoose Zobacz post
    Koneser.
    W senie koneser starych rzęchów? To tak ;]

  6. #36
    Użytkownik Embrion Avatar Evoxxv
    Dołączył
    05 2015
    Auto
    AR 156 2.0 jts
    Postów
    7

    Domyślnie

    Mam ten sam problem (190cm..) ale plusem 156 są strasznie wygodne fotele, nie wiem czy wszystkie mają takie same, ja mam skórzane z momo i nie wymieniłbym ich na żadne inne

  7. #37
    Użytkownik Romeo Avatar bonzaj
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    alfa romeo 156 sw 105 KM 2000
    Postów
    1,991

    Domyślnie

    MAsz przykurczone scięgna i mięśnie, zrób codziennie kilka skłonów,zakładam ,że palcami nie wspominając o dłoniach do podłogi nie dostaniesz

  8. #38
    heliogabal
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bonzaj Zobacz post
    MAsz przykurczone scięgna i mięśnie, zrób codziennie kilka skłonów,zakładam ,że palcami nie wspominając o dłoniach do podłogi nie dostaniesz
    Przebóg, poznał mnie!

    4 x w tygodni siłownia, 3 x w tygodniu trening sztuk walki, kilka razy w tygodniu rower. Jestem cały przykurczony, zgarbiony i połamany, tak że trafiłeś w sedno.

    <facepalm>

  9. #39
    Użytkownik Romeo Avatar bonzaj
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    alfa romeo 156 sw 105 KM 2000
    Postów
    1,991

    Domyślnie

    Cytat Napisał heliogabal Zobacz post
    Przebóg, poznał mnie!

    4 x w tygodni siłownia, 3 x w tygodniu trening sztuk walki, kilka razy w tygodniu rower. Jestem cały przykurczony, zgarbiony i połamany, tak że trafiłeś w sedno.

    <facepalm>
    I masz odpowiedz ilośc nie poszła wjakość
    skłon zrobisz czy nie?

  10. #40
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarek1986 Zobacz post
    Nie sądzę aby 156 miała wadę konstrukcyjna bo wtedy wszyscy by w niej dretwieli a dretwiejesz ty wiec wniosek jest taki ze ty masz wadę konstrukcyjna.
    Jak widzisz kalek,sorry niepełnosprawnych jest wielu(a najdziwniejsze że twierdzą że to ONI są normą,podobnie jak pedały).Ani siłownia,ani sztuki walki ani rower im pomóc nie zdoła.Pierwsza diagnoza jak zwykle najtrafniejsza.
    AMPUTACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez lesio146 ; 14-08-2015 o 18:16
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

Podobne wątki

  1. Patent na fotelik.
    Utworzone przez ddck82 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-12-2014, 09:48
  2. [Zapowiedź] Chcecie zagrać w nogę na stadionie śląskim z innymi klubami? :)
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-09-2012, 19:37
  3. [164] Co to za patent ? :-)
    Utworzone przez Yacek w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-05-2011, 22:38
  4. [145] Ciekawy patent
    Utworzone przez rooshyo w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-07-2008, 14:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory