Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Alfa Romeo do 15 tys zł

  1. #1
    Rafael
    Gość

    Exclamation Alfa Romeo do 15 tys zł

    Witam Serdecznie. Bardzo,bardzo sie ciesze-ze znalazlem forum,ludzi zainteresowanych wlasnie ta marka aut,ktora dla mnie-jest najpiekniejsza. Mam zamiar kupic z zona wlasnie alfe romeo,wybrankami sa modele 156,oraz 166. cena jaka dysponuje, wynosi max 15tys zł,wiec wydaje mi sie ze nie jest to za duzo,ale w sumie-nie az tak malo. Pisze do Was,w bardzo waznej dla mnie sprawie,jak juz napisalem powyzej, zadne,ale to zadne auto-tak bardzo mi sie podoba jak Alfa,jednak za kazdym razem,kiedy probuje rozmawiac z ludzmi,ktorzy interesuja sie motoryzacja,maja wlasne warsztaty,od razu wysmiewaja ten temat i odradzaja.dochodze do wniosku,ze te samochody,bardzo szybko sie psuja,i ich czesci,sa bardzo,bardzo drogie,tak wlasnie mowia.boje sie,ze sam kredyt ktory bede splacal,bedzie wystarczajacym wydatkiem,i krok jak mowia inni w przepasc,w ktora napewno wpadniesz!,jest dla mnie smutny. jednak,szukam ludzi,ktorzy wiernie mnie pociesza,i dopowiedza mi pare szczegolow,o modelu,ktory podalem wyzej-interesuje mnie diesel,1,9.bardzo prosze o pomoc...
    wierny wielbiciel Alfy Romeo
    Rafal.

  2. #2
    Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL/ Alfa Romeo 159 TBi
    Postów
    2,660

    Domyślnie

    NIE ten dział!
    http://fiergloo.blogspot.com lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację
    2007-2008: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12v
    2008-2018: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12v Automat
    2014-....: Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL
    2018-2021: Lancia Kappa 2.4 JTD 10v
    2021-....: Alfa Romeo 159 1750TBi

  3. #3
    Użytkownik Ogier Avatar Zomeba
    Dołączył
    02 2008
    Mieszka w
    Barlinek, Poland
    Auto
    156 3.2 V6 GTA
    Postów
    168

    Domyślnie

    Zaraz jakiś MOD przeniesie temat w odpowiednie miejsce, a jeśli chodzi o twoją prośbę Rafael to muszę ciebie zmartwić, dysponujesz kwotą 15 tyś - fakt auto kupisz - być może trafisz nawet na w miare dobrze utrzymane, wymienisz podstawy i będziesz jeździł.

    Jeśli natomiast auto będzie zajechane do granic, a takich jest najwięcej w granicach 12-14tys, w szczególności chodzi mi tu o zawieszenie wytłuczone na pozimowych dziurach to powinieneś mieć w zapasie sporą ilośc gotówki na wymianę jego elementów, aby mozna było bezpiecznie jeździć.

    W międzyczasie dojdą napewno jakieś koszty związane z mechaniką silnika, chcesz diesla to zwróć uwagę w jakim stanie jest turbina bo wpadka z tym elementem jest dosyć kosztowna.

    Życzę tobie abyś kupił to auto ale nie rób tego pod wpływem nagłego podniecenia, które ujawnić się może po pierwszej jeździe, auto obejrzyj z mechanikiem a najlepiej weź na warsztat - pożądny.

    PS.
    Widzę, że jesteś z Gorzowa, zwróć uwagę na drogę wjazdową od strony Kłodawy, zawsze jak nią jadę to za mną robią się korki po kilka samochodów, w samym mieście też nie jest dobrze - a ten samochód tego nie lubi - trzeba uważać bo miske można zostawić w wielu miejscach ;P.

    pozdro
    http://www.forum.alfaholicy.org/signaturepics/sigpic575_4.gif

  4. #4
    Rafael
    Gość

    Domyślnie :)

    wiem,wiem...masz racje,wlasnie to podniecenie, ktore moze prowokowac,nawet wtedy,kiedy wiesz-ze cos jest nie tak,ale to jak sie je prowadzi,to jest nie do opisania.jezdzilem swego czasu skoda octavia,tdi...nie miala wlasnie tego czegos,co ma to auto.
    wielkie dzieki za pare slow,pozdrawiam serdecznie

  5. #5
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    siemanko

    co do opini, rad itp. zajrzyj koniecznie tutaj: Porady przy zakupie - Forum ogólnopolskiego klubu Alfa Romeo - Alfaholicy i podepnij sie ewentualnie pod jakiś temat. jak masz chęć od czasu do czasu spotykamy się w kilku alfaholików na mieście, więc jak chcesz sie przyłączyć daj znać mi na gg (9524441) albo na PW sie odezwij, to możemy ci o alfach co nie co poopowiadać
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory