Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Dobry mechanik od AR - Wrocław, okolice ?

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mcsudi
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR 156 2.0TS 1999
    Postów
    87

    Domyślnie Dobry mechanik od AR - Wrocław, okolice ?

    Ma ktoś takiego mechanika, jeżeli tak to poproszę o namiary

    ---------- Post dodany o godzinie 11:25 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 10:27 ----------

    Ewentualnie Opole lub okolice

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar REIJO-AR166
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    166 3.0 V6 24V - poprzednio była AR 155 2.0 TS 16V
    Postów
    272

  3. #3
    łagi
    Gość

    Domyślnie

    Wrocław ul.Paprotna 8 (zaraz za Marino --> wylot na Poznań).
    IRBIS Serwis Fiata, ale chętnie robią alfy.
    Właśnie jestem po wymianie rozrz. wariata, tarczy i klocków.
    Jak dla mnie obsługa fajna, tylko szkoda, że sam nie miałem czasu, żeby dłużej posiedzieć z chłopakami, bo chętnie dzielą się wiedzą i można sobie posłuchać ciekawych rzeczy odnośnie autka .

    Także jak najbardziej ze swojej strony polecam ten warsztat.
    Pozdrawiam.

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mcsudi
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR 156 2.0TS 1999
    Postów
    87

    Talking

    Cytat Napisał łagi Zobacz post
    Wrocław ul.Paprotna 8 (zaraz za Marino --> wylot na Poznań).
    IRBIS Serwis Fiata, ale chętnie robią alfy.
    Właśnie jestem po wymianie rozrz. wariata, tarczy i klocków.
    Jak dla mnie obsługa fajna, tylko szkoda, że sam nie miałem czasu, żeby dłużej posiedzieć z chłopakami, bo chętnie dzielą się wiedzą i można sobie posłuchać ciekawych rzeczy odnośnie autka .

    Także jak najbardziej ze swojej strony polecam ten warsztat.
    Pozdrawiam.
    A można wiedzieć z ciekawości ile Cię wyniosła ta przyjemność

  5. #5
    łagi
    Gość

    Domyślnie

    pewnie, że można.
    Wariator i rozrząd zamówiłem sam na allegro, bo tak wychodzi taniej. W warsztacie wymienili: wariator, rozrząd plus jeszcze pasek wielorowkowy i rolke (oni dali części), oni dali uszczelki, potem przejrzeli zawieszenie i hamulce, po czym wymienili tarcze przednie plus klocki hamulcowe, do tego wszystkiego sprawdzili silnik pod komputerem, usuneli jakiś mały błędzik i to wszystko.
    W sumie cała wizyta w tym warsztacie kosztowała mnie 950 zł (robocizna plus części które wspomniałem wyżej), do tego należy doliczyć jeszcze koszt wariatora i rozrządu czyli ok. 600zł, które zamówiłem sam wcześniej.
    nie wiem czy to drogo czy nie, bo w sumie to pierwsza moja wymiana takich rzeczy i pierwszy warsztat jaki odwiedziłem, ale zanim pojechałem do nich na paprotną, byłem wcześniej (kilka dni wcześniej) w warsztacie na Karkonoskiej (Bogulak) i tam powiem szczerze, czuje, że wydałbym więcej pięniędzy, a efekt pewnie byłby taki sam. Zresztą na paprotnej mają bardziej ludzkie podejście i nie uśmiechają się na wieść o tym, że zmieniłem olej w silniku na Lotos 10w40, tylko dlatego, że nie jest to Mobil i Castrol, które i tak się pewnie niczym nie różnią od Lotos'a, poza ceną, tylko przejawiają normalne podejście do tematu, a na Karkonoskiej jak powiedziałem, że chce zmienić na Lotos'a, to powiedzieli mi z uśmiechem, że takim olejem to oni mogą jedynie go przepłukać. Owszem staram się nie żałować pieniędzy na samochód, ale nie jestem też na tyle bezmyślny, żeby tracić niepotrzebnie pięniądze, na takich rzeczach. Pewnie tarcze musiałbym kupić ze złota, gdybym je wymieniał na Karkonoskiej.
    To tyle, takie są moje odczucia, i jak na razie nie zamierzam oddawać swojej Alfy nigdzie indziej jak tylko na Paprotną.
    Pozdrawiam serdecznie.

  6. #6
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    czy nadal ten serwis ma dobre notowania? chce zrobic coś u nich. To koło Marino? widac jakies szyldy?
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  7. #7
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar _Mumin_
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    W-W
    Auto
    156 1.9 JTD 105KM
    Postów
    437

    Domyślnie

    Serwis dalej można z całą śmiałością polecić. Za Marino (jadąc od centrum) skręcasz na pierwszych światłach w lewo i zaraz w pierwszą bramę w prawo i później cały czas prosto. Warsztat jest w ostatnim budynku na rogu oznaczony logo FIAT. Znajdziesz na pewno, ja nie miałem problemów.
    Bunga, bunga per tutti!

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar blackjet
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Dzierżoniów/Wrocław
    Auto
    Alfa 147 1,9 JTD 16v 140KM 2003r
    Postów
    88

    Domyślnie

    Potwierdzam zdanie poprzedników. W Irbisie na Paprotnej chłopaki chętnie pomogą, doradzą i nie będą chcieli obedrzeć Cie z kasy na siłę. Na wszystkie naprawy masz potwierdzenie w postaci odpowiedniego papierka, części zamawiają w rozsądnych cenach, Alf robią sporo - temat ogarniają. Jedyny minus to nie najniższe ceny robocizny ale da rade ponegocjować jak jesteś stałym klientem.
    O Bogulaku mam podobne zdanie co łagi - kolesie patrzą i traktują Cie z lekką olewką. O ile młody jest spoko o tyle szef jakiś dziwny...Ceny wcale nie niższe (a nawet wyższe niż na Paprotnej) papier na wykonaną usługę otrzymasz tylko na prośbę (i to jeszcze potrafią wygarnąć, że skoro chcesz pan paragon to trzeba będzie VAT doliczyć...). Osobiście nie polecam "Karkonoskiej".

  9. #9
    Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL/ Alfa Romeo 159 TBi
    Postów
    2,660

    Domyślnie

    http://www.forum.alfaholicy.org/doln...wroclawiu.html

    A powyżej link do tematu warsztatów

Podobne wątki

  1. dobry mechanik-tarnów i okolice
    Utworzone przez maxiking w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-02-2018, 14:15
  2. Dobry mechanik Chorzów i okolice
    Utworzone przez zoon w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 15-11-2016, 21:48
  3. Dobry Blacharz Lakiernik WROCŁAW i okolice
    Utworzone przez seba_ratmed w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-08-2015, 20:25
  4. Dobry mechanik Ostrołęka i okolice
    Utworzone przez dragon910 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-07-2013, 21:24
  5. Dobry mechanik Chrzanów i okolice
    Utworzone przez Markus91 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 16-12-2012, 15:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory